Skocz do zawartości

Bloodborne


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Dobra nie jest źle, jak na w sumie pierwszy kontakt z grami od FS (poza Nioh’em, którego przeszedłem 1/3 i zamierzam niebawem wrócić).

Skończyłem:

Granice koszmaru i pokonałem za pierwszym podejściem Amygdale oraz koszmar Mensisa i też za pierwszym Micolasha. Teraz przede mną Mergo. Czy to ostatnia lokacja w grze i ostatni boss?

 

Odnośnik do komentarza

No teraz mam 103lvl, bo robiłem trochę lochów i byłem pewien, że za 100lvl jest trofeum (nie wiem czemu, nawet nie sprawdzałem) to za duzo? Najwięcej trudności miałem z:

Rom tępy pająk (padł za 4 razem), Męczennik Logarius (też za 4) i Odrodzony (za 6). Często popełniałem głupie błędy, albo napalałem się żeby szybko skończyć walkę i wtedy gra pokazała mi moje miejsce w szeregu.

 

Odnośnik do komentarza

Co Ty gadasz? Z ciekawości sprawdziłem typów co ogrywali BB podstawkę i po lochach mieli przed Mergo np. 116-118lvl, więc myślałem, że ja mam za mały...

Nie mam dlc niestety. Czekam na promkę może na BF, bo 80zł to trochę sporo po tylu latach. Ewentualnie może uda mi się od kumpla pożyczyć wersje pudełkową GOTY za jakiś czas, tylko czy mój save z podstawki cyfrowej będzie działał tam?

Odnośnik do komentarza

100-110 przy pierwszym przejściu gry jak nabardziej pasi, zależy przecież w co punkty są wpakowane albo co sie potrafi; dla mnie po prostu niepojęte jak można nie zebrać 1hko od Amy walcząc z nią pierwszy raz, to wyjątkowe szczęście

 

dlc, pewnie jak wszyscy, polecam, z całego serca

 

Amy w podstawowej wersji to mój koszmar, w lochach ten gigant z kulami na łańcuchu i ponownie, Amy, ale w dlc, to jest level wyżej, z tym dziadem ogniowym, kulminacja zła

Odnośnik do komentarza

Central Yharnam i dwa ogry na taki większym placu?

 

Ja ogółem grindowałem w jednym miejscu, lampa zakazany las, najpierw kasowałem wiesniaków na mostku, późnie w drugą stronę i najpierw mutant, wieśniak i dalej ten wielki kat, czasem nawet 4 fioki dawał i spore pokłady expa. Zazwyczaj wbijałem tam jak mi brakowało trochę exp do wbicia na kolejny lvl.

Odnośnik do komentarza

Farmić fiolki? Chyba szybciej po prostu farmić dusze najszybszą metodą i kupić za to fiolki?

 

 

Jedno może być warto wiedzieć z wyprzedzeniem o DLC. Ono się nie wybiera z menu czy coś. Musisz dojść do pewnego momentu w grze (dość wczesnego, ale jednak kilka godzin może zejść) i zrobić konkretną nieoczywistą rzecz, by się tam dostać.

 

Ma to znaczenie, bo gra robi autozapis i jeśli przejdziesz podstawkę (czy tylko dojdziesz do "punktu bez powrotu" przed finałową konfrontacją), nie możesz od razu zacząć DLC. Zaczniesz od razu New Game+. Musisz iść od początku, i to z silniejszymi przeciwnikami. New Game+ w tej grze jest pomyślane jako dalsza progresja levelowania - zwłaszcza przeciwnicy na początku gry będą mieli wielokrotnie więcej HP i ataku, niż przy pierwszym przejściu, ale też będą dawać wielokrotnie więcej dusz. Bajer także taki, że gdy w tym NG+ dojdziesz w końcu do DLC, to bossowie w nim też będą mieli więcej HP i ataku. A już i przy pierwszym przejściu mają dość sporo. To chyba najlepsi bossowie w grze, ekscytujący i przerażający, ale... no, fiolki się mogą na nich skończyć.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ogqozo napisał:

Farmić fiolki? Chyba szybciej po prostu farmić dusze najszybszą metodą i kupić za to fiolki?

 

Ty no na przykład za te fiolki trzeba zapłacić expem? A tak to nie dość że nie tracisz expa tylko nabijasz to jeszcze zyskujesz fiolki. PROFIT?

 

A co do new game +, ja zacząłem na 120lvl zaraz po pierwszym przejściu  i migiem przeleciałem do zakazanego lasu, zajęło mi to raptem 3-4h? Bossy padały za pierwszym podejściem, jest trudniej ale chyba nie aż tak jak tu straszycie.

Odnośnik do komentarza

No ale nawet jeśli dodasz oba, to i tak chyba idzie wolniej? Te wspomniane świniaki, to możesz kupić ile fiolek za jednego, 20 czy jakoś tak? Na 100 levelu to prędzej zbierzesz dusze na kupno, ile, 100 albo więcej fiolek, niż na jeden level? 

 

4 godziny grania w grę którą się już grało to nie takie "migiem", można dwa dobre indyki przejść przez ten czas. Nic strasznego, no ale nie jest to oczywiste grając pierwszy raz, to napisałem.

Odnośnik do komentarza
Też nie za bardzo wiedziałem jak tego unikać, ale ostatecznie zayebalem metoda: 'zbierz na łeb, podlecz się, atak', lol
 
No, ale następny boss 
 
Spoiler

Mamka Mergo 

 
:obama:
 
Pierwsza faza wyuczona na pamięć, hehe, ale jak 
 
Spoiler

pojawia się druga w ciemności 

 
to jestem jak dziecko we mgle. 


Jestem przed Mamką ale z tego co słyszałem to wystarczy przeczekać te fazę, uciekać i potem znów wraca pierwsza faza

 

Odnośnik do komentarza

Hehe. Smieszy mnie twoja gra Koleś88. 

 

Jak mozna przed walka czytac/ogladac taktyki na bossa? 

Rozumiem 100 podejscie ktore nie przynioalo rezultatu to mozna sobie poradami ulatwic. 

0 funu z gry, 0 zaskoczenia bo juz wszystko sie dowiedziales przed walka. Hehe

Ucieka tobie 90% gry przez takie podejscie. 

 

Jak tak mozna? Normalnie profanacja  tak wspanialej gierki. 

 

My tu trailerow z gierek unikamy i wszelakich spoilerow jak ognia aby sie zanurzuc w swiat i samodzielnie poznac. Cala esencja. 

 

Edytowane przez sajmon34
Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Koleś88 napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

Jestem przed Mamką ale z tego co słyszałem to wystarczy przeczekać te fazę, uciekać i potem znów wraca pierwsza faza

 

 

Spoiler

no właśnie się zastanawiałem, czy ta ciemnośc trwa określoną ilość czasu (powiedzmy zawsze 30 sekund), czy będzie trwać do momentu, aż nie trafimy bossa określoną ilość razu (no stawiam na te druga opcje jednak) 

 

Inna sprawa, że na razie próbuje go rozwalić na jednej lub maksymalnie dwóch fiolkach, więc jeszcze nie idę na całość. 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...