Skocz do zawartości

Ys: Memories of Celceta


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam rownież w planach jak już przebrne przez to co mam obecnie czyli gdzieś w okolicach jesieni pewnie...A ponoć na vite nie ma gier a ja odkąd kupiłem to więcej czasu na vicie niż ps3 spedzam

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Ja długi czas czekałem na przecenę YS Celceta. Kiedyś była jako gra tygodnia za 79zł. Teraz kupiłem i nie żałuję.

Walka wydaje się(!) być prosta ale tak do końca wcale nie jest - przykładowo żeby zdobyć coś na wzór SP trzeba konkretną postacią zaatakować w konkretnym momencie - konkretną postacią bo różne mobki mają różne słabości (twardoskóre kraby i pancerniki podatne ataki pięściami a takie glutowate stworki lub goryle podatne na miecz). Ja dopiero zaczynam zabawę więc to tak z grubsza co zauważyłem.

 

Oprawa graficzna i dźwiękowa jest bardzo przyjemna, sam interfejs także jest bardzo fajny. Mi jednak najbardziej spodobała się dynamika rozgrywki - wszystko dzieje się bardzo szybko, przez co walka nie nudzi się :)

 

Kupuj jeśli lubisz RPGi.

Odnośnik do komentarza

Ja długi czas czekałem na przecenę YS Celceta. Kiedyś była jako gra tygodnia za 79zł. Teraz kupiłem i nie żałuję.

Walka wydaje się(!) być prosta ale tak do końca wcale nie jest - przykładowo żeby zdobyć coś na wzór SP trzeba konkretną postacią zaatakować w konkretnym momencie - konkretną postacią bo różne mobki mają różne słabości (twardoskóre kraby i pancerniki podatne ataki pięściami a takie glutowate stworki lub goryle podatne na miecz). Ja dopiero zaczynam zabawę więc to tak z grubsza co zauważyłem.

 

Oprawa graficzna i dźwiękowa jest bardzo przyjemna, sam interfejs także jest bardzo fajny. Mi jednak najbardziej spodobała się dynamika rozgrywki - wszystko dzieje się bardzo szybko, przez co walka nie nudzi się :)

 

Kupuj jeśli lubisz RPGi.

Moja przygoda dobiega końca z grą, na liczniku 25h i 96% mapy, gra mi się wybornie, muszę zebrać jeszcze 3 wspomnienia, i dokończyć grę ;). Średnio mam 47lvl każdą postacią.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurdę muszę w końcu dorwać tego YSa, tyle że ja poluję na niego w pudle. Bolał by mnie zakup jednej z lepszych pozycji na Vicie cyfrowo. Mam jeszcze kilka gier na oku do zdobycia w pudłach, więc wezmę YSa do pary z jakąś inną.

 

Inna sprawa że bardzo spodobała mi się ta seria. Może nie jest to coś mega za(pipi)istego, ale fajnie spędza się przy tych grach czas i dodatkowo jest to miła odskocznia od miliona turowych jRPGów. :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...