Skocz do zawartości

Pokemon Omega Ruby & Alpha Sapphire


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ragus

Ale jaja, znikąd pojawiło się info o remake'ach R/S.

 

 

pokemon-omega-ruby-alpha-sapphire-main-1

A teraz najlepsze - data premiery na całym świecie - listopad 2014. Hoenn w jeszcze bardziej dopracowanym 3D niż XY? Wchodzę w to. Mam nadzieję, że dodadzą pory dnia i rozwiną post game z Emerald, który i tak był bardzo dobry.

 

No i najważniejsze - wracają secret base :D

 

#tylkoRuby

 

 

Announcing Pokémon Omega Ruby and Pokémon Alpha Sapphire for the Nintendo 3DS family of systems! Prepare for an epic adventure exploring a world filled with Pokémon!

Pokémon fans first enjoyed Pokémon Ruby Version and Pokémon Sapphire Version when it launched in 2003 for the Game Boy Advance. Now, a whole new generation of Pokémon fans will experience the dramatic storyline that unfolds in Pokémon Omega Ruby and Pokémon Alpha Sapphire.

Look forward to Pokémon Omega Ruby and Pokémon Alpha Sapphire when the games launch worldwide in November 2014!

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Bardzo dobrze wspominam R/S/E, w końcu dla tej generacji zbierałem na mojego GBA, a potem grałem tyle, że aż się licznik zatrzymał. Możliwe, że przemawia za mną nostalgia, ale na ten moment wręcz nie mogę się doczekać. Z drugiej jednak strony, to samo mówiłem o HG/SS, a na remake'ach srogo się zawiodłem i czar gdzieś prysł.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Ruby na premiere brałem za chyba 220 czy 230zl. Po silver niestety nie zrobila wielkiego wrazenia. Jeden kontynent i przegieta ilosc hm, szczegolnie tych wodnych. Musialem miec minimum dwa smieciowe ppki zeby sie poruszac.

 

Niby 2 kontynenty, ale w Kanto i tak nie było nic do roboty. Wpłynęło to także na poziom trudności w Johto. Na którym levelu była Elite 4? Dociągnęła chociaż do 50? Dla mnie to była straszna lipa. Zawsze będę wolał jeden większy kontynent z dodatkowymi wyspami, niż 2 krainy, gdzie pierwsza traci na rozbudowaniu na rzecz drugiej. No chyba, że zrobiliby 2 wielkie krainy, ale na razie nie zrobili.

 

Owszem, w R/S brakowało dnia/nocy i kilku innych rzeczy znanych z G/S/E, no ale od tego są remake'i ;].

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No wreszcie, prośby Pokefanów wysłuchane i będzie remake 3 generacji. Może ta część mi przypasuje, bo X/Y niestety nie. No i tak jak Rayos, mam Soul Silver w pięknym pudełku z etui i pokewalkerem, a na liczniku 20h :/.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jak obstawiacie umiejscowienie w linii czasu? Ja wiem, że to mimo wszystko Pokemony, no ale trzeba wziąć pod uwagę jedną rzecz:

 

-R/S mają miejsce przed XY

-wątpię, żeby nagle porzucili mega ewolucje, które zostały wprowadzone w XY

 

Czyli:

 

a)rimejki dzieją się po XY, więc będziemy mieli do czynienia z nowymi bohaterami/zmienionym Hoenn

b)rimejki będą w nowym regionie/dwóch regionach. Na /vp/ popularny jest teraz ten obrazek z XY

 

j6h8a6s0mjEsf.jpg

 

Więc może faktycznie OR/AS będą w nowym regionie. W trailerze napisali "new adventure", więc może nie będą to remake'i w stylu HG/SS.

Odnośnik do komentarza

Remake, to Remake, Hoenn musi byc bo ianczej by po prostu zrobili z tego nowa czesc. Zapewne dorzuca nowy region, cos w stylu wysp Sevii jak juz wczesniej wspomnialem. Linia czasu? Dokladnie ta sama co w R/S/E, w koncu to REMAKE. Czy porzuca Mega Evo? Nie. W G/C/S mielismy Time Machine to wymiany z 1 generacja, tutaj moga zrobic cos podobnego, ew jakos wyjasnic skad sie wziely mega evo w Hoenn. Ew. jednak po prostu je oleja...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...