Skocz do zawartości

FIFA 15


Rekomendowane odpowiedzi

Kompany w brudnej koszulce i w deszczu wyglada niezle.

 

W koncu normalna murawa.

 

FIFA15-WhatsNew-feature5new.jpg

 

Z ciekawszych zmian kontrola zawodnikow podczas wykonywania kornerow, rzutow wolnych:

FIFA15-WhatsNew-feature9alt.jpg

 

Standardowo 2 wersje pewnie będą w Saturnach - zwykła i UT, która będzie zawierać:

40 paczek FIFA Ultimate Team (jedna tygodniowo)
FUT Loan Player - możliwość wystartowania z Messim przez pewien czas (pewnie tylko singiel)
The adidas® All-Star Team
The adidas® Predator Boot Collection
3 new Celebrations
Historic Club Kits

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Demo jakoś tak w sierpniu co nie?

 

Może trochę beka, ale dla mnie to jest najważniejsza premiera końcówki tego roku z gier "next-genowych" i przebieram nóżkami aż odpalę to na pc.

Odnośnik do komentarza

Tak, nikt nie gral ^^, stanowsika na E3 swiecily pustkami... Piszesz bzdury, bo nigdy widac w pilke nie grywales. Od 2008r gameplay w FIFA zmienial sie co roku nie do poznania, a przez ostatnie lata ta pila zaliczyla najwiekszy progres. Od dryblingu 360, zachowania pilkarzy, animacji po tryby online. Nawet nie chce mi sie tego tlumaczyc, jak ktos nie trzymal nigdy pada dluzej niz 4 minuty, albo ocenia gre wylacznie na podstawie filmow to tak, moze nie widzi roznic miedzy 10,12,14 i innymi czesciami, fakty sa jednak takie, ze kazda z tych gier wnosila cos nowego,co znaczaco zmienialo rozgrywke i doznania wizualne. Dopiero teraz mozemy miec pierwszy rok, gdzie zmian moze byc niewiele.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

a juz znalazlem - bigest supprise dla jeuxvideo ^^ Jeszcze zachwytow z evoweb brakuje.

Po tylu latach, gdzie Konami nie potrafilo ogarnac poprzedniej generacji nie wierze, ze w 6 miesiecy ogarneli nextgeny.

Pewnie bedzie jak zawsze - FIFE biore w ciemno, PESa sprawdze jak pojawi sie demo.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Myśle, ze to ostatnia szansa dla PESa. Nowe studio do pomocy plus współpraca z Sony. Jezeli teraz pokpią temat, to nie bedzie realnych szans na zmiany w przyszłosci.

 

PES 13 w mym odczuciu był lepszy od Fify, 14 poległa przez fatalny online oraz technikalia- generalnie to taki jeden wielki skrypt był. Animacje (niektóre) trwały za długo, co w online przekładało sie na komiczne sytuacje.

Podstawy są, kto wie jednak co bedzie z tym pesem 15. Z drugiej strony Adam Bhatti pisał, ze ten PES bedzie kompletnie inny...czyli kto wie jak wypadną nowe pomysły.

Odnośnik do komentarza

W 14 zawsze mamy beke z bratem jak gramy,bo w tej części bramki wpadają do szatni albo w doliczonym czasie gry.

Możesz cały czas bombardować bramkę i bramkarz wszystko wyciąga ale pod koniec polowy wpuszcza każda szmate.

Heheh co oni tam cpia w tym EA.

Co to handicapa to nawet grając na kanapie gra wybiera komu dac większe szansę. Spisz sobie na yt jest mnóstwo filmików o tym.

Odnośnik do komentarza

a juz znalazlem - bigest supprise dla jeuxvideo ^^ Jeszcze zachwytow z evoweb brakuje.

Po tylu latach, gdzie Konami nie potrafilo ogarnac poprzedniej generacji nie wierze, ze w 6 miesiecy ogarneli nextgeny.

Pewnie bedzie jak zawsze - FIFE biore w ciemno, PESa sprawdze jak pojawi sie demo

W czym ten zachwyt nad Fifą? nie pisz mi o licencjach i trybach

Odnośnik do komentarza

Wojtas - znudzily mi sie juz tego typu dyskusje, od 2008 slyszymy o powrocie krola, nagrodach i zachwytach na pokazach, nowym silniku - czekajcie dalej w temacie PES'a...

Co do handicapu - lament od lat ten sam, ale jakos najlepsi na forum potrafia miec 60 meczy z rzedu wygranych i im zaden handicap, gole w 45', gorszy horoskop partnerski nie przeszkadza.

Najlepiej jak niektorzy specjalisci wypowiadaja sie na temat gameplayu na podstawie FUTa (bo w nic innego nie graja  :teehee: )

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

miałem okazje odpalić pes14 na nowym kompie, więc poszedł w full detalach,  uśmiałem się i obsmarkałem, ta gra ma mechanikę i wygląd niemal jak z PS2, a gameplay sensible soccer bije ją na głowe. Fifa 14 wkurza tylko przy bramkach z główki po rzutach rożnych, wystarczy, że to ograniczą i już mają moje 250 zł. Mnie się marzy, żeby do normalnej fify dołączali paczki z reprezentacjami, nawet jako płatne dlc, brakuje mi rozgrywania eliminacji do mundialu/mistrzostw kontynentu, bo dodatek do 14 stki na ps4/xone to śmiech na sali

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.