Skocz do zawartości

Xbox One: komentarze i inne rozmowy


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Czuję że u mnie portfel pęknie w tym roku, Forza 2 i MCC w dzień premiery, Sunset podejrzewam że poczekam na opinie innych i może kupię po paru tygodniach (chyba że będzie git to od razu), na dodatek GTA V i NHL 15. Jeszcze z chęcią bym łyknął Evolve i Destiny, dobrze że oba tytuły będą mieć betę na XONE. No i czuję w kościach że i Advanced Warfare na święta sobie zaaplikuje i będę grał na zmianę z Halo 5 beta.

 

Parę tygodni temu miałem wątpliwości czy może się nie pośpieszyłem z xbonem ale po E3 nie żałuje już nic <3 teraz całe wakacje zlecą na dobiciu do 10 prestiżu w Titanfall i wygoldowaniu wyścigów w FM5.

Odnośnik do komentarza

Zapowiedzieli wersję bez Kinecta za $399 (ale to przed targami) - natomiast co do oficjalnych polskich cen, podobno ma się kształtować na poziomie 1690 zł za wersję bez Kinecta i 1990 zł za wersję z Kinectem (coś jak teraz) - możesz liczyć na obniżki, promocje lub pakiety z grami, bo teraz można wyrwać konsolę z Kinectem w okolicach 1800 zł za nówkę (używki chodzą koło 1500-1600 zł).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Po tym co czytam to IMHO bez sensu jest branie Xone bez Kinecta. Wbrew temu co się lansuje w necie, traci się bez niego sporo fajnych i przydatnych ficzerów.

 

I dlatego lepiej brać teraz w Empiku, bo stoi po 1800 zł, a jak oficjalna cena bez będzie na poziomie 1700 zł, to można mieć niezłego zonka później :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

mam tak gówniany internet, upload to ~0,7mbit/s :< btw smieszna ta gierka, mam większą wkręte niż titan fall. jest jakoś strona co podsyła jakies bajery na xboxa? np czasami w spamie od playstation potrafili dac jakies kody na gierki albo dlcki i ps+, jest cos co warto subskrybowac w formie spamu z xboxem?

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

sorry ze post pod postem ale apka brazilia now Goty. ogólnie mundial mnie nie interesuje ale bajer 10/10, gram sobie w gierke, a tu pyk komunikat jak by wpadł achivement tylko ze kto strzelił gola w której minucie w jakim meczu i moge sobie w snapie zobaczyc gola :D 10/10

Odnośnik do komentarza

to nic, ogladasz sobie meczyk w tv, snapujesz tą apke i na bieżąco śledzisz wszystkie statystyki (ilość oddanych strzalow, celne/niecelne, posiadanie pilki) zupelnie jakby to byla mecz w fife, dla fanow futbolu naprawdę mega sprawa

Edytowane przez kermit
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo
 

Here’s a shortlist of features rolling out in the next few days to folks getting early access to the Xbox One system update.

  • Snap Mode for Achievements. As we showed at our E3 Green Carpet event before the show, we’re offering an easier way to track and view your achievements in the moment. With Achievement Snap, you can track your achievement progress in real time without ever leaving the game. You can also ‘Get Help’ on any Achievements you’re struggling with. Xbox will scan the web for you and deliver relevant tips and strategy content right to your TV. You can view a video about this feature here.
  • Double-tap to Snap. Double-tap the button on you controller to bring up Snap Center, where you can launch Achievements or any other snap-able app, without leaving your game. Already have an app snapped? Double-tap quickly switches between your game and the snapped app.
  • Choice of Spoken Language. Folks in New Zealand, Ireland and Austria can now enable voice control using the English or German voice models from other countries. And if you're an expat in an English-speaking country, you, too, can choose any of the other English language models that fit you.
  • Future Digital Bundles and Compilation Discs. We’re doing some work now so that publishers will have options for great digital bundle and disc compilation offerings in the future. As we test this feature, we’ll be seeing more flexible combinations of game titles and game content.
  • ‘Like’ Game DVR clips. We’re are adding the ability to ‘Like’ all your favorite Game DVR clips as well as activity feed items in SmartGlass.

 

snapowanie achievementow W KOŃCU

 

 

Co miesiąc jakieś dobre aktualizacje OS, mają rozmach skurczybyki :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ten snap osiągnięć to dla mnie prawdziwie nextgenowe myślenie o konsoli i grach jako takich. Coś co dodaje rozgrywce smaczku i jeszcze bardziej przykuwa do ekranu. Ciekaw jestem co jeszcze wymyślą z tym snapem, bo konsola nawet roku nie ma.

Odnośnik do komentarza

Jest na tym forum "Xbox Feedback" kilka ciekawych pomysłów na udoskonalenie snapa i dodanie kilku appek - jednym z takich fajnych rozwiązań jest nagradzanie w jakiś szczególny sposób graczy, którzy wbiją 1000 pkt Gamerscore ;) Może to przejdzie, byłoby więcej motywacji od nudnego wbijania kolejnych setek. Snapowanie achievmentów to świetna sprawa dla ich miłośników - sam z tego pewno skorzystam.

 

Dzisiaj sprawdziłem tę aplikację mundialową i działa lepiej niż myślałem. Wszystkie statystyki na bieżąco (występuje opóźnienie rzędu 2-3 minut, ale podejrzewam, że to kwestia bardziej jakości łącza, chociaż pytania występują niemal natychmiast po zdarzeniu, więc nie wiem o co chodzi ;)) W każdym razie - super sprawa, jak wszelkie informacje o meczu pojawiają się podczas grania, do tego zaznaczone zmiany, liczba żółtych i czerwonych kartek, faule, posiadanie piłki, tweety - fani piłki nożnej powinni to obczaić.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Nie chcę wyjść na klapka ale do tego nie trzeba xbona za 20 tysięcy złotych i dekodera podpiętego. Wystarczy TV z funkcją PIP, sam grind 100k killi w Gearsach 2 tak nabiłem.

Pewnie, że PIP już istniało, ale mój TV nie ma tej funkcji. Do tego tutaj mam to systemowo zrobione na jednym urządzeniu :)

Odnośnik do komentarza

Nie chcę wyjść na klapka ale do tego nie trzeba xbona za 20 tysięcy złotych i dekodera podpiętego. Wystarczy TV z funkcją PIP, sam grind 100k killi w Gearsach 2 tak nabiłem.

 

Idac dalej, to nie trzeba miec pipi w tv wystarczy jak za dawnych dobrych czasow telewizor nad komputerem i nie wiem co to przestoje, ehhh. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.