Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja nie gram w ogóle na PC , mało tego mój laptop ma moc kalkulatora, więc nigdy mi nie przeszkadzało zacofanie graficzne na multiplatformach w starej generacji ale pamiętam, że raz byłem u kumpla iodpalił na PC właśnie FC3 na ultra. Akurat wtedy grsłam w wersję z Plusa i co? Graficznie i pod względem płynności to myślałem, że to są inne gry, naprawdę. To była przepaść. Po tym wiedziałem, że kupię PS4/Xbone na premierę choćby po to żeby nie tykać na tych strauszkach multiplatform.

Odnośnik do komentarza

Takiego  AC 4 mozna spokojnie ograc na past genach bo mega wielkiej roznicy nie ma(tak wiem,reklamowali ruszajace sie krzaczki w dzungli tylko ze taki next gen byl juz w AW 4 lata temu).Co do Far Cry 4 jesli mialby on wygladac jak 3 na past genach  to nawet nie ma co sobie zawracac glowy,bo pamietam ze nie dalo  sie obrocic tak zeby nie zafundowac sobie padaczki.

Odnośnik do komentarza

Takiego  AC 4 mozna spokojnie ograc na past genach bo mega wielkiej roznicy nie ma(tak wiem,reklamowali ruszajace sie krzaczki w dzungli tylko ze taki next gen byl juz w AW 4 lata temu).Co do Far Cry 4 jesli mialby on wygladac jak 3 na past genach  to nawet nie ma co sobie zawracac glowy,bo pamietam ze nie dalo  sie obrocic tak zeby nie zafundowac sobie padaczki.

Inaczej AC4 był płynny na PS3 , wyglądał jak każdy inny Assasyn. Grałem wiem. Naszczęście po 2 dniach dowiedziałem się, że będą te bundle, więc grzecznie oddałem znajomemu i czekałem na premierę PS4. Różnica jednak jest duża , więcej zieleni, reagującej na wiatr, o wiele lepsze efekty pogodowe (burze rlz), oświetlenie no i rozdziałka na 1080p dużym TV full hd to właśnie to co wygląda na nim najlepiej.

Żeby nie było to jednak nie taka przepaść jak pomiędzy FC3 na PS3 a PC. Dlatego moim zdaniem jedyna słuszna wersja to ta na curent geny. Wersja na 7 generację na pewno będzie na odpie.rdol zrobiona aby tylko coś kasy zarobić.

Odnośnik do komentarza

Powierzchnia mapy w FC3 i FC4 jest porównywalna, jednak w Far Cry 4 wystąpią góry, więc teren będzie o wiele gęstszy.
Twórcy postrzegają markę Far Cry jako serię, dlatego nie przejmują się całym bagażem historii, jaki dotychczas stworzono, i robią swoje. Czeka nas dlatego coś niespodziewanego, co jest tworzone przez ekipę Deana Evansa (najprawdopodobniej nie będzie to Blood Dragon 2, ale coś pokroju właśnie tego).
Jeśli gracze wyrażą zainteresowanie, to może powstać tryb surwiwalowy, jednak Hutchinson wolałby, żeby wypłynęło to od społeczności. Alex podrzuca w związku z tym kilka ciekawych pomysłów: hipotermia, zakażenia i choroby wynikające z ugryzień dzikich zwierząt, śmierć kończąca rozgrywkę.
Nie będzie rekinów, zamiast nich spotkamy żarłoczne ryby i miodożery.
W górach niezbędne będą nieliczne butle z tlenem, z racji rzadkiego powietrza.
Występować będą lawiny, jednak gracz nie będzie mógł ich swobodnie wywoływać.
Kupienie Far Cry 4 na PS4/PS3 gwarantuje nam 10 "kluczy do Kyratu", które można rozdać znajomym. Pozwalają one pobrać całą zawartość gry z wyjątkiem singla i pograć tylko, jeżeli właściciel oryginału aktualnie gra w swoją kopię FC4. Nie wiadomo jeszcze, czy Sony nie wprowadzi restrykcji czasowych.
Nie będzie kooperacji na podzielonym ekranie.
Multi w FC4 polegać będzie na rywalizacji. Twórcy uczą się na swoich błędach i są niezadowoleni z multi w FC3.
Wingsuit odblokowuje się na wczesnych etapach gry.
W FC3 pojedynki z bossami często oparte były o sekwencje QTE. Zamiast nich twórcy zawrzą momenty, w których gracz będzie mógł przerwać cutscenkę. Haczyk polega na tym, że o możliwości wtrącenia się w filmik nie zostaniemy poinformowani i musimy się zdać na swoje wyczucie sytuacji.
Można wrzucać granaty do innych samochodów przez otwarte okna i odjechać jak gdyby nigdy nic.
FC3 słynęło z rozprzestrzeniającego się ognia i tak samo będzie w FC4.
Hutchinson zasłynął w ekipie z pomysłu użycia jako broni... zwierzęcych odchodów, np. w postaci pokrycia dla grotów strzał, jednak reszta zespołu nie była zachwycona tym pomysłem.
Z myślą o dzieleniu się rozgrywką na next-genach, będzie można wyłączyć wszelkie elementy HUD-u.
Zakończeń będzie co najmniej kilka, ale już nie będą tak czytelne (wciśnij X po dobre zakończenie, B po złe).
Gracz będzie mógł opowiedzieć się po czyjejś stronie, co wpłynie na nasze relacje z innymi postaciami i zakończenie.
Będzie można resetować posterunki, ponieważ twórcy kryją za takim jakiś narracyjny powód.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
Występować będą lawiny, jednak gracz nie będzie mógł ich swobodnie wywoływać.

Ale słabo, byłaby fajna opcja.

 

 

W FC3 pojedynki z bossami często oparte były o sekwencje QTE. Zamiast nich twórcy zawrzą momenty, w których gracz będzie mógł przerwać cutscenkę. Haczyk polega na tym, że o możliwości wtrącenia się w filmik nie zostaniemy poinformowani i musimy się zdać na swoje wyczucie sytuacji.

 

Nie mogę się doczekać tej opcji. :D

 

 

Zakończeń będzie co najmniej kilka, ale już nie będą tak czytelne (wciśnij X po dobre zakończenie, B po złe).

Ta, już to gdzieś czytałem. Aha, przy okazji Wolfensteina nowego, a wyszło całe (pipi) także podchodzę do tego z dystansem.

 

Niemniej z racji posuchy to jest najbardziej oczekiwana przeze mnie gra tej jesieni.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja! Nie wiem czego oczekujecie ale dla mnie to co bylo w 3 bylo naprawde bardzo dobre. Byl to jeden jak nie jedyny tytul który odciagna mnie od BF3. Bawiłem sie przednio chodz brakowalo mi wiecej Vaas'a :) - w moim rankingu tylko Trevor go przebija. Jak bedzie jeszcze wiecej tego co bylo wczesniej to biore. Zapowiada sie zacnie i to mi wystarczy. Jesli bylo cos co mnie odrzucilo to ta cala magia... 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja mam nadzieję że nie przejdzie, bo inaczej to już będzie faktycznie najgorszy rok w historii branży pod względem potencjalnych hitów.

A co Ty marekjw, nie grałeś jeszcze w GTAV że się tak podniecasz? :P Swoją drogą ja nie lubię powielać tytułów. Jeśli nad TLOU Remastered jeszcze się zastanawiałem, tak w GTAV drugi raz na pewno nie będę grał. Drugi raz w to samo z podciągniętą rozdziałką? Bez sensu.

Inaczej z grami, w które nie grałem i tak na przykład zacieram rączki na nowe Sleeping Dogs.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...