Skocz do zawartości

FarCry 4


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

Trójka była dla mnie fajną odskocznią od korytarzowych fpsów. Czwórka to jednak cross genowe FC3 delux, z bad guyem nie dorastajacym do pięt Vassowi i Hoyotowi, kolorystycznie monotonnym designem Shambali (legendarnego miasta w Himalajach), i co gorsza z praktycznie taką samą grafiką (betonowe 1080/60 lub co gorsza 30 mnie nie robi). Wcześniej nie ogrywałem poważnie żadnego Far Cry, czy Assasina, więc przygoda z Ubi była ok. Ta gierka nudzi już po samych trailerach. #4TheJanusz

Edytowane przez nobodylikeyou
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam nadzieję że nie przejdzie, bo inaczej to już będzie faktycznie najgorszy rok w historii branży pod względem potencjalnych hitów.

A co Ty marekjw, nie grałeś jeszcze w GTAV że się tak podniecasz? :P Swoją drogą ja nie lubię powielać tytułów. Jeśli nad TLOU Remastered jeszcze się zastanawiałem, tak w GTAV drugi raz na pewno nie będę grał. Drugi raz w to samo z podciągniętą rozdziałką? Bez sensu.

Inaczej z grami, w które nie grałem i tak na przykład zacieram rączki na nowe Sleeping Dogs.

Powiem tak przeleciałem GTA V szybko ;) teraz chce się nią delektować i pograć trochę w multi. Co do Sleeping Dogs to gorącą polecam tym którzy nie grali, szkoda tylko że zmarnowali czas na remastera skoro powinny przyłożyć się do drugiej części

Odnośnik do komentarza

Jak ten far cry 4 wychodzi tez na stara generacje.

wiem, wiem ;) Ale FC 1 FC 2 ( serio) i FC 3 to dla mnie jedne z najlepszych FPSów w jakie grałem, lubię piaskownice w lasach i ogólną swobodę. Zawsze z farkrajami bawiłem się świetnie.  Także w czwórkę  chciałem zagrać na nowej konsoli, bo pewnie  ta na past geny będzie wyglądać jak W_D czy Destiny :P

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Trójka była dla mnie fajną odskocznią od korytarzowych fpsów. Czwórka to jednak cross genowe FC3 delux, z bad guyem nie dorastajacym do pięt Vassowi i Hoyotowi, kolorystycznie monotonnym designem Shambali (legendarnego miasta w Himalajach), i co gorsza z praktycznie taką samą grafiką (betonowe 1080/60 lub co gorsza 30 mnie nie robi). Wcześniej nie ogrywałem poważnie żadnego Far Cry, czy Assasina, więc przygoda z Ubi była ok. Ta gierka nudzi już po samych trailerach. #4TheJanusz

 

O kur zapiał, to Ty już FC4 ograłeś? Skąd masz swoją kopię?! Jaką ocenę wystawiasz? :P

Odnośnik do komentarza

7/10  :teehee:

 

gość w szamabali strzela do nas z łuku, a postac po chwili regeneruje się... nastawiając złamany palec. ech to samo widziałem już w FC3, i już wtedy było to idiotyczne.

gra odrzuca też samym faktem bycia tytułem cross genowym (i co gorsza na tym samym silniku) + tkwi w tej samej mechanice, gdzie ciągle robimy identyczne czynnośći co w FC3 (jak np. wieże radiowe i rajdy na posterunki). wszystko jest tu totalnie schematyczne. 

 

jeszcze pół biedy z tą mechaniką, ale nad tym lenistwem w postaci pozostawienia tego samego silnika, który w wersji na ps360 zapewni graczom fantastyczne doznania betonowych 25 fpsów, pozostawic suchej nitki nie sposób.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Oglądam w wolnej chwili w pracy gameplay angry joe i jaram się.

 

W skrócie far cry 3 na sterydach. Dla mnie to wszystko co potrzebne. Preorder złożony. Ma być więcej decyzji, lepszy co op, więcej i ciekawiej, nowe otoczenie i słonie;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...