Skocz do zawartości

Pokémon - temat ogólny


_mike

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...

c0,rwa, czytam sobie ten temat i aż zapomniałem jak cudowną generacją była generacja 4. Te startery i ich p o t ę ż n e ewolucje: niezniszczalny Empoleon i motherfuckin' Torterra.

 

chłodne były w chooy :fsg: czekam na remake

P.S. oczywiście beka z Fire/Fighting Pkmn od zawsze na zawsze

Odnośnik do komentarza
  • 9 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 8 miesięcy temu...

Podobno powstają dwie nowe pokegry

Diamond and Pearl Remakes:
-Artstyle is in a werid Chibi 3D
-Battles are the same as in Sword and Shield
-Brillant Diamond and Shining Pearl are the names
-Devloped by IICA not GF

Open World Pokemon Game
- Open World Pokemon Game released in 2022
-Set in feudal Sinnoh aka the past
-Devloped by Game Freak

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, XM. napisał:

Chibi 3D

 

oh no

 

a nie można doyebać perfekcyjnego 2D z cudownym pixel-artem w wysokiej rozdzielczości? :/ Dla mnie przy przejściu na nowy silnik (3DS) gdzieś uleciał ten przenośny feeling stworków. "Zabrakło pieprzu" jak to teraz mówią młodzi.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ok, z dziedziny wycieków to wygląda na TROCHĘ bardziej prawdziwe niż kiedy ludzie po prostu drukują kartkę A4 z logiem Nintendo i listą tytułów typu "Metroid Prime 4 - 2021, Metroid Prime Trilogy - Q2, Pokemon Open World - jutro".

 

Wygląda bardzo eskcytująco, ale to chyba jasne, że będzie problem techniczny ze zrobieniem gry, o której fani fantazjują. 

 

 

Co do remake'ów Pearl i Diamond to pewnie są nieuniknione jak wszystko, nie jestem fanem tych części, to najmniej wyróżniająca się generacja ze wszystkich, nic z tych gier nie pamiętam. Tempo poruszania się było niskie, lokacje może odmienne dla fanatyków Japonii, a dla mnie jak kopie tych w poprzednich częściach. W tej generacji zaczęło się opieranie historii na zaje'biście nudnym L O R E świata pokemonów, robienie z legendarnych pokemonów jakichś bogoli itd., bardzo jest to kiepskie. Fajny był dodatkowy aspekt kopania pod ziemią, brakuje mi w Pokemonach takiej dodającej przestrzeni świata głębi aktywności. Oczywiście Cynthia to ulubienica każdego kto jest aż tak zboczony, żeby szukać waifu w Pokemonach (czyli... w sumie dużą część fandomu Pokemonów). Remake może być tylko na plus, siłą rzeczy wiele spraw będzie musiało być zmienione w jakimś kierunku.

Odnośnik do komentarza

Matko bosko jakie te remakei brzydkie to nie mam słów. 

A ten open world brzydszy od ss. No nie wiem jak im sie to udało. Pomysł nawet niezły. Stylistyka na początku nawet ok, ale to jak to się tnie. Do tego stare poksy jako startery. No coś niesamowitego. Może to jakoś inaczej zaprezentują potem i zmienię zdanie, ale na razie wygląda na syf.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

O jasny hooi breath of the cyndaquil, wyglada co prawda trochę ubogo, ale koncept super. Tyle że to game freak, nawet streama nie potrafili zrobic dobrze zeby sie nie ciał, wiec coś sprdolą, pewnie sztywną kamere wprowadzą żeby sie czasem gracze nie pogubili, albo cos w tym stylu odwalą. 

 

Nie gralem nigdy w D/P, w sumie sie cieszę że remake w starym stylu robia niż jakies zabawy z przerabianiem na modle Sword Shield. 

 

I remake i legende biore day one.

Odnośnik do komentarza

Podoba mi się, że z jednej strony mamy raczej konserwatywny remake i z drugiej jednocześnie próbę przeobrażenia całej serii czymś zupełnie nowym. Art style jest kiepściutki niestety i nie rozumiem dlaczego nie mogą się wzorować na ilustracjach ze starszych gierek bo wyglądały super i pobudzały wyobraźnię jak zagrywałem się na gameboyu te dwie dekady temu.

 

Spoiler

tumblr_oz46bmuTi81r6zl1uo1_1280.png

 

To be continued — Pokémon Yellow - Game Manual

 

artwork.JPG.a8eb0c25ba29dfe893f325f297aa40b0.JPG

 

 

 

 

Podejrzewam, że jednocześnie wyjdzie mocniejszy sprzęt pod te nowe pokemony

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...