Skocz do zawartości

NBA 2k15


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie są moje oczekiwania ?

 

Jest ich pełno bo niestety od 2k11 seria stoi w miejscu a nawet lekko się cofa, jednak brak konkurencji robi swoje

 

1) mam nadzieję, że zrobię w końcu 100 % wersję pod next gen (Grafa, animacja) a nie cross platformę jak 2k14. Wersja na PS360 niech to będzie 2k14 z nowymi trybami i składami, a tą główną, nową ma bbyć edycja na PS4/X0

2) żeby w końcu dobrze działał serwis online, a przede wszystkim www 2k sports, dział NBA,

3) aby można było zagrać jak kiedyś normalny, cały sezon drużyną, bez tego całego my team i kupowania m.in. możliwości zmian rotacji jakąś obs.raną wirtualną walutą,

4) niech zrobią lepszą sztuczną inteleigencję (szczególnie ziomki z drużyny) w trybie my career, bo to co było w 2k14 jest niegrywalne przez tych id.iotów,

 

to na wstępie tyle

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Chyba niestety dalej NBA 2K nie będzie miało  konkurencji. Info odnośnie NBA Live 15  http://www.ppe.pl/news-28904-elektronicy_zapowiadaja_koszykarskie_swieto__czyli_premiere_nba_live_15.html

 

"Sean O'Brien, dyrektor projektu, zapowiada poprawioną oprawę wizualną, usprawnione oświetlenie, trójwymiarowe skany głów zawodników, oraz drobne poprawki w modelu rozgrywki."

 

Przecież ten model rozgrywki był jak na Pegasusie. To trzeba od nowa zrobić, a nie lekko usprawniać. Oby to tylko źle zinterpretowane słowa.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Seria Live nikogo, przynajmniej w tym wątku. Odkąd dotknąłem 2k9, produkt EA Sports przestał dla mnie istnieć. Tylko sim style wchodzi w rachubę. Teraz, kiedy pierwszy raz kupię NBA 2k na konsolę, wreszcie otrzymam pełny produkt. Na PC zawsze okrojony, serwery z wielgachnymi problemami a przez ostatnie dwa lata bez aktualizacji.

Odnośnik do komentarza

Seria Live nikogo, przynajmniej w tym wątku. Odkąd dotknąłem 2k9, produkt EA Sports przestał dla mnie istnieć. Tylko sim style wchodzi w rachubę. Teraz, kiedy pierwszy raz kupię NBA 2k na konsolę, wreszcie otrzymam pełny produkt. Na PC zawsze okrojony, serwery z wielgachnymi problemami a przez ostatnie dwa lata bez aktualizacji.

No ja akurat grałem w live (95) jak 2k nawet w brzuszku nie było. Tu chodzi o to, że brak konkurencji powoduje monopol, który to powoduje, że seria 2k od 2-3 lat stoi w miejscu. Niestety NBA Live 14 było tragiczne, a 15 niestety zapowiada się równie ujowo.

 

Nie wiem, może już kupiłeś 2k15? bo 2k14 było daleki od pełnego produktu. Zaczynając od problemów z rosterem, rypiącym się ciągle dźwiękiem (doszło do tego, że grało się niemo z 2 miesiące), nie działającym serwisie www z ligami, który od 2k11 ( wtedy działał bosko), co roku jest zje.bany czy braku możliwości rozegrania normalnego sezonu drużyną bez jakiś bzdetów kończąc na mikro płatnościach!

 

To tylko garstka niedoróbek. No ale do póki nie będzie mocnej konkurencji, 2k będzie niestety tak robić. No ale fakt grafika na ps4 była ładna ;)

Odnośnik do komentarza

Nie wiem, może już kupiłeś 2k15? bo 2k14 było daleki od pełnego produktu. Zaczynając od problemów z rosterem, rypiącym się ciągle dźwiękiem (doszło do tego, że grało się niemo z 2 miesiące), nie działającym serwisie www z ligami, który od 2k11 ( wtedy działał bosko), co roku jest zje.bany czy braku możliwości rozegrania normalnego sezonu drużyną bez jakiś bzdetów kończąc na mikro płatnościach!

Grałem tylko na PC i pisząc, że konsolowcy dostają pełny produkt miałem na myśli to dosłownie. Wersja komputerowa po prostu co roku ma powycinane fragmenty (zawsze czegoś brakuje co jest na konsoli). A ten serwis ligowy to pamiętam jeszcze z czasów 2k10, kiedy można było pisać news'y, wrzucać powtórki z meczów, był klimat, z którego zrezygnowali (nowa strona nie oferowała tego co poprzednia wersja) i nigdy nie zrozumiałem dlaczego. Teraz to już nawet strony 2ksports nie ma.
Odnośnik do komentarza

Od 2k10 coś pękło w tej serii.

2k10 zaczęlo się psuć, 2k11 jeszcze dobrze wyszła, a serwisem 2k sports działał jak nigdy, 2k12 to już zje.bana edycja i tak do 2k14.

 

Co ciekawe NBA Live skończyło się na 10, czyli widać ewidentnie tendecje spadkową 2k jak zostala monopolistą :(

Odnośnik do komentarza

Tyle, że na generacji PS3/X360 NBA Live, moim zdaniem, w ogóle nie zaistniało. Było kompletnie niegrywalne.

No fakt, było słabe ale kompletnie nie grywalny Live to ten 14 syyyf. Tamte jednak były ciut lepsze, o tyle, że chociaż 2k sports spinało poślady.

Pamiętam NBA Live 95 jak katowałem na Sega MegaDrive, a wersja 96 w 3d aka virtual stadium nie schodziła z mojego 486 dx4 120...

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Wiadomo już czy PC wersja będzie miała "next-gen" grafikę?

Oficjalnie potwierdzono, że tak. Jednak czy będą wszystkie features w grze (np. crew mode)? Nie wiadomo. Obstawiam, że nie. Zawsze chyba czegoś brakowało.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Wiadomo już czy PC wersja będzie miała "next-gen" grafikę?

Oficjalnie potwierdzono, że tak. Jednak czy będą wszystkie features w grze (np. crew mode)? Nie wiadomo. Obstawiam, że nie. Zawsze chyba czegoś brakowało.

 

 

Na Steam juz preorder jest, pelna cena jak na konsolach wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie

http://store.steampowered.com/app/282350/

Odnośnik do komentarza

Ja tam biorę na PS4 jak tylko się pojawi. Za dużo problemów z powycinanymi albo okrojonymi trybami gry czy serwerami w przeszłości było. Cena może jest i tym razem taka sama jak na konsolach będzie, ale należy pamiętać, że przez ostatnie dwa lata gra na platformach PC nie była wspierana przez twórców (zero aktualizacji).

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...