Skocz do zawartości

NBA 2k15


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

A co jest nie tak ligami online? Z tego co kojarzę ekipa z http://slamdunk.com.pl gra co roku taką ligę. To, że teraz jest coś nie tak, nie znaczy, że za miesiąc też tak będzie. Premiera dopiero w tym tygodniu była. I sorry, ale jak ktoś jest mega fanem NBA, to z całym szacunkiem do EA, ale wyboru nie ma. A NBA 2k TV (czy jak to tam się zwie) to fajny motyw jest a podobno co tydzień mają aktualizować...

Odnośnik do komentarza

A co jest nie tak ligami online? Z tego co kojarzę ekipa z http://slamdunk.com.pl gra co roku taką ligę. To, że teraz jest coś nie tak, nie znaczy, że za miesiąc też tak będzie. Premiera dopiero w tym tygodniu była. I sorry, ale jak ktoś jest mega fanem NBA, to z całym szacunkiem do EA, ale wyboru nie ma. A NBA 2k TV (czy jak to tam się zwie) to fajny motyw jest a podobno co tydzień mają aktualizować...

Co do ligii Slamdunk to tak się składa, że jestem jednym z jej "założycieli" jakoś w 2007 roku(jeszcze na NBA Live 2008) pomagaliśmy Owiemu przy jej odpaleniu, min. robiliśmy skrypty do zliczania statystyk.

 

Jest coś nie tak z ligamii online i to bardzo nie tak bo nie ma fantasy draftu a to psuje 50% jak nie więcej funu takich lig, o reszcze bugôw,jak notorycznie zacinający się sędziowie w meczach online prza aucie itp. kwiatki nawet nie będę pisał.

 

 

Jak ktoś jest mega funem NBA to niech lepiej za tą kasę kupi sobie NBA LP, no chyba że ma się dużo siana.

 

Co do kolegi Bananowca to z tego co piszesz to bierz śmiało. Nie masz dużych wymagań, a w stosunku do starych edycji na PC to duuuuża różnica na plus.

Odnośnik do komentarza

@Balon

 

 E tam ...online, sronline ... tylko kanapowe multi ! Czy to Fifa czy tam PES a już tym bardziej NBA2K ... Zgrana ekipa ,jakieś alko ,do tego hmm "pomidory" ,plus jakaś pizza z dostawą* i jazda ... wtedy to najlepsza gra w całej Drodze Mlecznej ! <ale błyskotliwe>.  Wypróbuj Balon w ten sposób,a nie czekasz aż PSN wstanie na nogi. Czy tam poprawią kod siecowy ,bo nie wiem w czym problem ... ale na tych darmozjadów nie ma wpływu. A Ekipę można dobrać ... wystarczy jeden kolega ... i już jest Ekipa! Przegrywasz bo uwiera Cię sprężyna ? Proste ... kupujesz nową kanapę i już gościu obesrany jak wpadnie następnym razem. Do tego to przecież nowy mebel i wypadało by przechrzcić z Żoną/Dziewczyną/Konkubiną ... same plusy! Także mam nadzieję że Cię przekonałem do tej jakże starej ,jedynej i jakże najprawdziwszej prawdy pośród wszystkich prawd ! Tylko Nadkonsola ! ... eee ... tylko kanapowe multi !

 Wniosek może być tylko jeden. Nie przypadło Ci nowe NBA2K do gustu ? ... Kup nową kanapę ! Zawsze to jeden powód więcej żeby poru*hać !  Serwery jakoś ogarną to ,że nie działa na premierę to przecież norma i rak branży. Wyluzuj i odwiedź swojego dilera BlackGreenWhite już dziś ! 

 

 *pamietaj Graczu, jak nie masz te 10% ekstra na napiwek to nie zamawiaj ... bo to polactwo! A nie danie napiwku dostawcy przy zamówieniu do wspólnego posiedzenia z Ekipą czyni z Wszystkich uczestników Januszy Gamingu ! Wtedy już jest za późno ,choćbyś chciał wymienić wszystkie okna i futryny ,mleko się zesrało i już po ptokach.**

 

** No dobra jest jedno rozwiązanie. To taka stara świecka tradycja. Musisz odnaleźć dostawcę i oddać mu samolot !

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Sorry ale nie doczytam do koñca, mam nadzieję że dużo mi nie umkmie.. Szczerze to po pierwszym zdaniu odpowiem bo widzę, że totalnie nie masz pojęcia o jakim online mówię.

 

Nie wiem graczu czy zdajesz sobie sprawe ale w online NBA2k gra się całe sezony w 30 ziomków znanych , sprawdzonych, z którymi organizuje się zloty, jeździ na wakacje itp. To nie są randomowe szybkie mecze, a pełno wymiarowe ligii na własnych slideraxh, statami jak w realu, bez żadnego wychodzemia w trakcie itp. Nie wiem jak często na twojej kanapie siedzą ziomki do gramia ale u mnie ze względu na obowiązki, rodziny itp może raz na kilka miesięcy.

 

Żeby nie być gołosłownym akurat w następny weekend wpada do mnie ziomek z Wrocławia na 3 dni, którego poznałem kilka lat temu w takiej lidze...

Odnośnik do komentarza

Tak jak pisałem. Jeżeli ktoś nie jest mega znawcą tematu i/lub oczekuje rozrywki od czasu do czasu to b.dobra gra. Natomiast jak ktoś szuka gry do męczenia, lig online i ogólnie jest koszykarskim purystą.

To moje zdanie, może komuś to da do myślenia, jak komuś się podoba to też zrozumiem.

Odnośnik do komentarza

No dobra ,ok trochę jestem zrobiony i popłynąłem ,ale zupełnie serio i gwoli ścisłości to na kanapie zbieramy się u kumpla kawalera co jakiś czas i szarpiemy Playoffy - 6 min kwarta , slidery simulate i jest wesoło. Być może ... ba! w miejsce "być może" bez kozery wstawię ... Z pewnością ,nie mam pojęcia o online w NBA2K , bo paradoksalnie mam na odwrót i na online nie mam za bardzo czasu/możliwości. Jak juz mam okazję to zawsze kanapa>online jakie by nie było ,ale ok rozumiem każdy ma inaczej tak już jest. Życzę sprawnego multi ,wyrównanych i emocjonujących meczyków czy to na kanapie czy po kablu ... grunt że nie AI. Jak tu doczytałeś to odpisz jak wrażenia z samego gameplayu, jak podania bloki ect. Pozdro!

Odnośnik do komentarza

Jest coś nie tak z ligamii online i to bardzo nie tak bo nie ma fantasy draftu a to psuje 50% jak nie więcej funu takich lig

Nie ma Fantasy Draftu? Od NBA 2k10 do 2k13 na PC był. Najpierw w Online League a potem w Online Association. Graliśmy tego sporo, chociaż z roku na rok coraz mniej... 2k14 trochę pograłem offline, ale byłem zniesmaczony niską jakością produktu. Trudno mi uwierzyć, by z tego zrezygnowali.

Jak ktoś jest mega funem NBA to niech lepiej za tą kasę kupi sobie NBA LP, no chyba że ma się dużo siana.

Tyle, że w LP nie pogra w wirtualną koszykówkę i zakładam, że już abonament (który jest droższy a sugerujesz inaczej) wykupił (no bo jak inaczej). Chociaż pewnie masz rację, gdy ktoś już posiada poprzednią część w wersji konsolowej...

 

Znajomi zostali na PC, także jak ktoś chce pograć sim style, dodawać.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Jest coś nie tak z ligamii online i to bardzo nie tak bo nie ma fantasy draftu a to psuje 50% jak nie więcej funu takich lig

Nie ma Fantasy Draftu? Od NBA 2k10 do 2k13 na PC był. Najpierw w Online League a potem w Online Association. Graliśmy tego sporo, chociaż z roku na rok coraz mniej... 2k14 trochę pograłem offline, ale byłem zniesmaczony niską jakością produktu. Trudno mi uwierzyć, by z tego zrezygnowali.

Jak ktoś jest mega funem NBA to niech lepiej za tą kasę kupi sobie NBA LP, no chyba że ma się dużo siana.

Tyle, że w LP nie pogra w wirtualną koszykówkę i zakładam, że już abonament (który jest droższy a sugerujesz inaczej) wykupił (no bo jak inaczej). Chociaż pewnie masz rację, gdy ktoś już posiada poprzednią część w wersji konsolowej...

 

Znajomi zostali na PC, także jak ktoś chce pograć sim style, dodawać.

 

 

W 2k14 już nie było fantasy draftu więc radzę uwierzyć :)

Odnośnik do komentarza

Napiszę parę słów od siebie :-)

 

     Nie owijając w bawełnę - TA GRA WYMIATA. Interesuję się NBA od kiedy skończyłem 10 lat (pierwsze finały - a właściwie ich powtórki :-p - oglądałem w 1993, kiedy Chicago miażdżyło Phoenix). W samo NBA 2k gram od edycji 2k9 i jaram się tą grą jak dziecko, chociaż jestem już chwilę po 30 roku życia :-p.  Kiedy w 2K11 wprowadzili classic teams i cały tryb Jordana, byłem niemal wniebowzięty i pamiętam jak wtedy mówiłem sobie że tej gry chyba nigdy nie sprzedam :-) Dla mnie to jak powrót do dzieciństwa i czasów w których zakochałem się w NBA. Od premiery 2k9 minęło już 6 lat i uważam, że seria rozwija się bardzo dobrze. W zeszłym roku nakręciłem się mega na nba 2k14 na ps4 i grało się dobrze, ale cały hajp sprawił, że czułem pewien niedosyt i odnosiłem wrażenie, jakby była to wersja przygotowana trochę "na szybko". Grafika rewelacyjna, jednak brakowało kilku fajnych trybów gry, sam layout menu wyglądał zupełnie inaczej niż standardowo miało to miejsce w tej serii gier (swoisty klimat NBA od 2K). Wersja tegoroczna pod kątem grafiki nie różni się jakoś rewolucyjnie od poprzedniczki, choć wygląda chyba jeszcze nieco lepiej ale za to ma wiele dodatkowych trybów gry, w tym jak dla mnie rewelacyjny "My League" (o którym niewiele się wspomina), gdzie możemy sami ustawić zespoły które będą grały w lidze (nadal 30 zespołów, ale możemy pomieszać zespoły obecne z classic teams lub drużynami z euroligi, czyli np: spowodować, ze drużyny z eastern conference będą grały w western conference i na odwrót - dowolność niesamowita. Niby drobna rzecz ale dla mnie jako fana drużyn klasycznych - rewelacja!!!  Nic nie jest oczywiście do końca idealne, więc i tu są małe niedociągnięcia (przenikanie zawodników przez konstrukcję kosza, wygląd niektórych zawodników - john stockton, steve kerr - są podobni ale nie jest to poziom odwzorowania np: Jordana, Pippena, czy innych gwiazd). Jeśli chodzi o gameplay - bo to z pewnością sprawa podstawowa dla większości - to jest to udoskonalenie tego co oferowała poprzedniczka, więc jak dla mnie świetna sprawa. Nie da się już tak łatwo wejść pod kosz "na hurrraaa", nie wszystko wchodzi tak łatwo jak w poprzednich częściach, ale mi sprawia to więcej przyjemności - jeszcze bardziej symulacyjnie :-) Nie mogę wypowiedzieć się o grze on-line, ponieważ nie jest to dla mnie sprawą priorytetową, więc jeszcze nie próbowałem - słyszałem jedynie, że są problemy z serwerami (co ma miejsce niemal co roku blisko premiery).

 

       Taką opinią, czy może krótkim opisem, chciałem się z wami podzielić, ponieważ sam zastanawiałem się nad kupnem tej odsłony, więc może to komuś pomoże w podjęciu decyzji o zakupie. Ja nie żałuję i jestem wręcz trochę podekscytowany perspektywą rozgrywania meczy i całej ligi w tegorocznej odsłonie dzieła od panów z 2K. Widać że są to ludzie z pasją do koszykówki, i starają się by seria ewoluowała w dobrym kierunku.

Zdaję sobie sprawę że wielu spraw tu nie ująłem ale, to dopiero kilka dni od premiery więc wielu kwestii jeszcze nie odkryłem, gdyby ktoś chciał o coś podpytać to proszę śmiało pisać. Jeśli będę potrafił pomóc lub o czymś jeszcze wspomnieć - pomogę :-) Zdaję sobie również sprawę, że wielu z was może się ze mną nie zgodzić - macie do tego prawo :-p, jednak jak dla mnie ta gra jest coraz bliższa rzeczywistości i ewoluuje w bardzo dobrym kierunku.

 

Pozdrawiam i życzę czerpania radości jaką da nam -  o czym jestem głęboko przekonany - ogrywanie NBA 2K15 

Edytowane przez mlody23
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja dorwałem to dzisiaj na PS3. Wczoraj widziałem 2K15 w akcji na PS4, ale jako że next-gena nie posiadam, postanowiłem obczaić na YT gameplaye ze starszej generacji i stwierdziłem, że jest fajnie. Dzisiaj kupiłem i faktycznie - jest :)

Co prawda jest też dość tudno, ale to prawdopodobnie wina przerwy, gdyż ostatnich dwóch odsłon nie kupiłem, ale dzięki temu widzę bardzo wyraźnie, jak ta seria stale ewoluuje.

 

Przygodę z 2K zacząłem na Dreamcast od NBA 2K1 - od pierwszego meczu wiedziałem, że EA i ich Live mogą już dla mnie nie istnieć.

Na PS3 zacząłem od 2K9 - bosz... jak się jarałem wszelkimi gameplayami na YT - nie mogłem uwierzyć, że to wygląda tak realistycznie.

2K10 sobie odpuściłem, bo nie podobała mi się grafika - stroje miały dziwną fakturę, a zawodnicy wyglądali bardziej kreskówkowo.

2K11 wziąłem ze względu na Jordana, a do 2K12 przyciągnęły mnie klasyczne ekipy. Następne części odpuściłem, ale na koniec generacji stwierdziłem, że jeszcze jedną powinienem sobie sprawić, choćby po to, by być na bieżąco ze składami (od czasu jak nie ma NBA u nas w TV to nie oglądam).

Po paru meczach stwierdzam, że jest świetnie - wygląd i animacja zawodników to mistrzostwo świata, kolizje pomiędzy nimi również.

Ja jestem raczej singlowym graczem, więc urządza mnie granie przeciwko konsoli, ale online też trzeba będzie sprawdzić, choćby ze względu na trofea.

 

W każdym razie, po tych kilku meczykach - absolutny must-have dla każdego fana NBA, oraz gier sportowych, ale to było wiadome na długo przed premierą :)

Odnośnik do komentarza

Siemka :)

Byłby ktoś zainteresowany ustawką w celu wbicia dwóch trofeów online? Chodzi mianowicie o Back to Back to Back oraz You're Officially Hot, czyli kolejno za 3, oraz za 5 wygranych meczów online z rzędu. Oczywiście można zrobić również inne, ale te dwa wydają się najtrudniejsze do wbicia normalnie.

Jeśli byłby ktoś chętny to słać zaproszenia do znajomych z adnotacją, że chodzi o NBA2K15.

No i najważniejsze - konsola PS3 :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.