Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

System z dobieraniem funkcji jest świetny. Można stworzyć sobie zestaw umiejętności pod preferowany typ rozgrywki, zarówno defensywny jak i ofensywny. Na upartego pewnie można przejść bez używania tur.

 

Zauważyłem jednak, że wentylator konsoli wchodzi na bardzo wysokie obroty podczas grania w tę grę. Co dziwniejsze dzieje się tak podczas grzebania w menu a nie jakichś zadym.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie o co chodzi z tymi ogranicznikami? Jak dobrze rozumiem, zakładając taki ogranicznik tracimy określone przez niego funkcje (np. potworki zadają 2x większe obrażenia), ale równocześnie zyskujemy po skończonej walce np. + 4% do doświadczenia. Więc grać z tymi ogranicznikami czy raczej je wyłączyć (albo z jednym/dwoma?). Jaka strategia? :P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jest platyna. Nie trawię za bardzo indyków (chyba że na Vicie) z tego względu, iż uważam żebyśmy wspomnienia pozostawili wspomnieniom :) (no przecież kiedyś podniecaliśmy się Contrą, potem Crashem, FFVII, God Of War, a dziś TLOU i GTAV, a więc NIE indykami na odpowiednie czasy do w.w.) a nie niby na siłę odtwarzali stare piksele (moje zdanie), ale takie indyki jak Dead Nation, Strider czy właśnie Transistor chętnie ogrywam.

Początki są trochę nudne, bo musimy nauczyć się systemu gry i korzystać z funkcji, ale z biegiem czasu robi się coraz ciekawiej. System walki okazuje się (niestety na krótką metę) genialny w swojej prostocie i jak tylko obczaimy i pobawimy się łączeniem funkcji na zamkniętych arenach (piaskownica), gra zaczyna wciągać i niestety przy drugim przejściu nie stanowi prawie żadnego wyzwania.

Oprawa A/V genialna, szczególnie muzyka. Dwa utwory przy końcówce gry i piosenka przy napisach końcowych GOTY. Sama historia również ciekawa i przy drugim przejściu "robi" (czytać terminale!).

Nie jest to może szczególnie wybitny tytuł, ale idealnie pasuje do plusa. 8/10.

Odnośnik do komentarza

Panowie o co chodzi w tym trofeum Znajdź()? Przeżyj 5 walk korzystając z co najmniej jednego ogranicznika nie kumam tego bo jest przecież trofeum wyzwanie() które mi wpadło a chodzi w nim o to żeby przeżyć 5 walk korzystając z co najmniej pięciu ograniczników. Mam za pięć, a nie mam za jeden wtf?

 

Mam jeszcze jedno pytanie, przeszedłem grę jeden raz, a jedno trofeum jest wciąż ukryte. Za co ono wpada?

Edytowane przez Patoslaw
Odnośnik do komentarza

Find() nie jest za 5 walk z limiterem tylko za przejrzenie w menu szczegółów 10 kompletnych funkcji (czyli takich, które zostały użyte w każdym slocie: active, passive i upgrade).

 

Ostatnie ukryte jest za upgrade jakiejś funkcji taką samą funkcją jaka jest ustawiona w slocie active. Można to zrobić dopiero w drugim przejściu bo wtedy podczas zwiększania poziomu postaci dostaje się kolejną sztukę funkcji, które już się wcześniej zebrało.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Panowie, każdy wie jaki zayebisty ta gra ma soundtrack - ktoś reflektowałby na fizyczne wydanie ze strony developera? Jedna sztuka to 160zeta, ale jak się zamówi 3 sztuki to wyjdzie niecałe 100zł na łebka, bo wysyłka bardzo droga, ale niezależna od ilości zamówionych sztuk. Więcej niż 3 sztuki też wolę nie brać, bo mogą ovatować.

Edytowane przez Copper
Odnośnik do komentarza

Lepiej późno niż wcale, dopiero to ogrywam i muszę przyznać że ta gra to kozaczek, art style, soundtrack no i walka z za(pipi)istym systemem mieszania sobie umiejętnościami, to chyba najbardziej mi się spodobało i przy każdej możliwości zmieniam cały setup. Jakby ktoś jeszcze też w to nie grał to zachęcam, przy obecnej promce 16 zł to jak za darmo za taką gierkę. 

Odnośnik do komentarza

No, gram se, przeszedłem, paczę na trofea i se myślę: w sumie platynka w moim zasięgu, to pogram jeszcze, bo jednorazowe przejście i tak pozostawia niedosyt. Zaliczam jeden test instancji, wywala mi grę, wchodzę ponownie i wita mnie komunikat, że plik zapisu został uszkodzony i nie da się go odczytać, czy usunąć? I graj synu od nowa, bo oczywiście o kopii w chmurze nie pomyślałem xd Idź pan panie w ch'uj z takimi błędami. Róbcie kopię sejwa, kochane konsolomaniaki :]

 

Oczywiście drugi raz nie chce mi się zaczynać od nowa, więc wyje'bka.

Odnośnik do komentarza

No i jak nie robisz platyny to nie dawaj limitów napewno. Ja zrobiłem platyne i zero problemów, ale fakt, faktem, że PS4 niebywale czesto sypie mi błędami w róznych gierkach z du,py je zamykając etc i czesto obawiam się o sejwy więc zgrywam sobie na pendrive co jakis czas.

Odnośnik do komentarza

Przy którymś tam level upie Ci się odblokuje, to takie utrudnienia które ustawiasz przy access poincie podobnie jak funkcje. Im więcej ich używasz tym więcej xp dostajesz. Niektóre praktycznie w ogóle nie przeszkadzają ale trafiają się też takie co już potrafią utrudnić grę.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...