Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Inaczej , biura wiadomo robią tzw. zakupy grupowe, a ty jesteś sam z niunią. Z biur bardzo często szczególnie loty są tańsze, szczególnie takie loty na wyspę. Lot wyjdzie tobie jako tako w taki kierunek jak go duuuużo wcześniej zarezerwujesz, a wiadomo ile rzeczy może w życiu się zdarzyć np przez 10 miechów.

Żarcie jak sobie ogarniesz ?  Z PL weźmiesz bo w knajpach tam nie jest tak tanio,  a szczególnie na Majorce.

 

Co do alko, fakt trochę niefortunna uwaga  ale jakoś mi wypadło, że nie pijesz.

 

Z drugiej strony jak chcecie tylko grzać się na plaz to czemu nie jakiś kierunek idealny do tego (Tunezja, Turcja). Do Spain kontynentalnej jeździ się często aby zwiedzać przy okazji smażenia dupy m.in. Spain czy Valencie, a na Majorke to się jeździ bawić, chlać i nie oszczędzać. Raj dla młodych helmutów i brytoli.

 

Tunezja odpada bo sie bym bał tam leciec a w turcji ponoc temp 40 stopni to norma. 

 

Myslalem o chorwacji ale ponoc tam jeszcze drozej niz w hiszpanii. A moze gdzies na południu grecji jest fajnie gdzie mzona wypocząć w sumie nie musi to byc koniecznie majorka. a slyszałem ze u grekow przystepne ceny

Odnośnik do komentarza

Taaaaa Gracja jest okey. Byłem dwa lata temu ceny niższe jak w Spain. Obczai np ceny na wyspie Rodos (pro tip szukaj hoteli oddalonych od lotniska / stolicy czyli czym bardziej na południe - bo wtedy jest pięknie - może, roślinność i góry, na północy i centrum wyspy jedynie może i ujowe stepy). Fakt, że mało co tam można zwiedzić (nie licząc antycznego miast i portu Rodos - zwiedzania na ok 1 dzień) ale za to pikna wyspa, pogoda i pyszne lokalne (znacznie lepsze niż Hiszpańskie) jedzenie.

 

Co do cen to nie ma bata, ceny w Spain są wyższe niż w Chorwacji. No chyba, że porównujemy jakąś wioskę w centralnej Hispzanii z kurortem w Cro.

 

Hiszpania, obok Włoch do od lat najdroższe kierunki turystyczne w Europie.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Ja tez radze darmowymi tipami i hintami, aby tylko jak najszybciej kabanos zawijał z forum zgodnie z obietnica. Jakc chce polaczyc to z wycieczka to nie mam nic przeciwko. Jakby co.

 

mysle ze moja wycieczka bedzie juz po zlocie 2015 na ktorym mam zamiar sie zrehabilitowac za ostatnie a ty morda psie i nie wychylaj sie za kącik platformówek bo za cienki w uszach jestes lamusie

 

 

Z tym lotem na własną rękę to słuchaj Balina, Kabi. Jak nie zarezerwujesz na długo przed wakacjami to jest pedał. Dla przykładu, jutro mam wylot do Londynu, kupiłem bilety w czerwcu po 80 zł za sztukę, jakbym brał dziś to płaciłbym 980.

 

nie no akurat to wiem bo tez wczesniej zamawiałem jak lecuiałem w tym roku do dortmund ;) Zamierzam zarezerwowac jak tylko sie pojawi oferta na wrzesien. 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Grecja jest spoko, tylko 80% hoteli jest z lat 70.

Ja w ogole nie siedze w hotelu, więc to dla mnie super kierunek, rowniez ppd wzgledem ceny. Polecam wypozyczyc quada na kilka dni i poszalec sobie :)

Tak samo w Hiszpani. Jak chcemy w tych kierunkach jakiś fajny hotel to naprawdę trzeba trochę hajsu wyrzygać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

ja w tym roku bylem na krecie tylko z drugiej strony, blisko jej stolicy hersonissos - obowiazkowo wypozyczyc cos do jazdy, odwiedzic plaze na balos, chanie noca, ponoc tez wawoz w samarii goty - to tyle co kojarze co jest wlasnie mniej wiecej w rejonie tym co bedziesz Kanabis. Co do hoteli - mi sie za jakies nie za super duze pieniadze udalo mega fajny trafic, choc w sumie nie kazdemu wpadnie w gust bo to bardziej byl taki rozrywkowy kompleks z budynkami do spania niz moloch hotelowy ale mi to super pasowalo

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Wybieram się ze znajomymi na tygodniowy wywczas na przełomie września i października do Marbelli. Planujemy tam wypożyczyć auto i coś pozwiedzać, dzisiaj się zabrałem za kompletowanie miejsc wartych zobaczenia. Pierwszy strzał- pytać na forumku. Ktoś był w okolicach Malagi/Marbelli? Co byście tak od serduszka polecili? 

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy później...
  • 1 miesiąc później...

Dzień dobry.

Wybraliśmy się na piękną Majorkę i z tego miejsca pozdrawiamy gorąco  forumka :usmiech:

 

qn3zLE0.jpg

OTnZoGo.jpg

 

Po krótkim pobycie w stolicy Palmie wybraliśmy się na ponoć jedną najpiękniejszych plaż,  Es Trenc:

rzjZMjnh.jpg

P9X9euz.jpg

 

Następnie pokolei Cala Figuera oraz port Porto Cristo:

RnV8a8f.jpg

 

Wypożyczyliśmy samochut zaraz na lotnisku i dzięki temu można zobaczyć od chuya miejsc.

Pod wieczór zajechaliśmy na drugi koniec wyspy, do północnego miasteczka Alcudia, gdzie mamy bazę do jutra rano:

bJep0PV.jpg

LTNI4xE.jpg

ArdAJAWh.jpg

Trafiamy też na użytkowników forumka tu i ówdzie:

 

Ud851tb.jpg

 

A najładniejsze miejsca ponoć dopiero przed nami :banderas:

 

Cudowne wakacje :fsg:

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.