Skocz do zawartości

Divinity: Original Sin


Suavek

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem i ja . Wcześniej w ogóle nie śledziłem losów tej gry ale sobie dziś poczytałem na zagranicznych forach jaki to rpg i jako fan staroszkolnych rpg od razu zakupiłem. Myślałem jeszcze wczoraj że to takie diablo jak jedynka divinity bez fabuły sensownej :) .

 

Jak ktoś chciałby w co opie pograć to zapraszam w następnym tygodniu na wspólne granie.

Odnośnik do komentarza

Myślałem jeszcze wczoraj że to takie diablo jak jedynka divinity bez fabuły sensownej :)

Przecież Divine Divinity to typowy RPG, z tą różnicą, że walkę rozwiązali jak w Diablo z czysto wizualnego punktu widzenia. Tymczasem cała reszta to także rozbudowane dialogi, liczne statystyki, wybory moralne, kilka drzewek rozwoju postaci itp. Jeśli nie grałeś, lecz sugerowałeś się tylko screenshotami, to naprawdę zachęcam do nadrobienia zaległości, gdyż dla mnie jest to jeden z najlepszych RPGów do dziś.
Odnośnik do komentarza

Spoko to zagram bo nawet mam na steamie kiedyś kupione. Teraz jestem już po 2 h grania w divinity original sin i jestem pod wrażeniem. Może nie jest to fabularny majstersztyk na razie a i mała interakcja z kompanami smuci. Jednak swiat i walki nadrabiaja braki. Tęsknilem za turowym systemem walk:). Gra też jest śliczna i ma bardzo dobry soundtrack.

Odnośnik do komentarza

Ludziska bierzcie i kupujcie nie czekajcie na polską wersję bo ta wyjdzie pod koniec sierpnia a zaraz za zakrętem wysyp hitów. To jest IDEALNA gra na LATO masz DIVINITY i nie potrzebujesz innych gier na jakieś 100 h :).

 

 

Jak ktoś naprawdę nie zna angielskiego to może język pl wyciągnąć z bety. Sam tego nie robiłem ale podobno dobrze ocenia się tą polonizacje. Może nie doskonała ale da się grać :)

Odnośnik do komentarza

Nie chodzi o język, tylko o cenę i/lub wydanie. Wysyłka za tydzień, już bez przekładania, więc tyle to się wytrzyma. I tak bym nie grał po Polsku, ale za cenę gry na Steam będę miał wersję kolekcjonerską zawierającą DWA klucze do gry + DLC + OST + bajery. Myślę, że jednak poczekam. ;) Tym bardziej, że skoro gra dobra, to chce się mieć jej fajne wydanie na półce.

Odnośnik do komentarza

A to jest w jakikolwiek sposób uzależnione od statystyk? We wczesnej fazie developingu nie było RPS, tylko jakieś wewnętrzne przeliczenia, ale w ostateczności chyba zbyt kłopotliwe to było i zmienili. Teraz to nic innego jak RPS, czy statsy mają cokolwiek do gadania?

Odnośnik do komentarza

Minimum:

OS: Windows XP SP3 or higher

Processor: Intel Core2 Duo E6600 or equivalent

Memory: 2048 MB RAM

Graphics: HD Intel Graphics 4000 or NVIDIA® GeForce® 8800 GT (512 MB) or ATI™ Radeon™ HD 4850 or equivalent

DirectX: Version 9.0c

Hard Drive: 10 GB available space

Sound Card: DirectX9c compliant

 

Recommended:

OS: Windows 7 SP1 or Windows 8.1

Processor: Intel i5 2400 or higher

Memory: 4096 MB RAM

Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 550 ti 1GB ram or or ATI™ Radeon™ HD 6XXX or higher

DirectX: Version 9.0c

Hard Drive: 10 GB available space

Sound Card: DirectX9c compliant

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szanowni Państwo,

 

Dziękujemy za złożenie zamówień przedpremierowych w Sklepie gram.pl.

Pragniemy poinformować, że w związku z opóźnieniem dostawy z winy

wydawcy tytułu Divinity: Grzech Pierworodny, wysyłka z naszego magazynu

nastąpi w dniu 18 lipca, z dostawą na poniedziałek, 21 lipca. Tego dnia

nastąpi wysyłka wszystkich edycji gry: standardowej, kolekcjonerskiej i

cyfrowej. Osoby zamawiające edycję cyfrową otrzymają kod 18 lipca

 

Za niedogodności przepraszamy.

 

Zespół Gram.pl

FFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

 

<flips table>

Odnośnik do komentarza

Dla mnie GOTY na mur beton ( jesli do konca roku wyjdzie coś lepszego to oficjalnie uznam 2014 za najlepszy rok w branży od (pipi)a 10 lat ). W (pipi)e mam te konsolowe gówna ( Srestiny, Sralo 5, Fagott Age Inquisition, Ass Creed Unity i reszte tego szaro-burego , pełnego QTE badziewia w 30"kinowych" fpsach ). To jest gra na którą czekałem od LAT, co najmniej od Baldura i Nevewinter Nights.... 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...