Skocz do zawartości

Scalebound


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

Wonderful 101 teraz ogrywam i dla mnie to najmocarniejszy ex obok girsów dla konsoli Xbox.  Świetne posunięcie ze strony spencera. Ta gra może przyciągnąć troszkę inny target do konsoli ms. Oby tylko była rownie udana jak poprzednie gry tego studia.  Dla lubiących japońszczyzne będzie jak znalazł.  Ja kupiłem xboxa 360 dla lost odyssey i girsów okolicach premiery.  Pewnie tu będzie tak samo. 

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...
  • 6 miesięcy temu...

Widzieliście tweety Kamiyi, w których jechał po Microsofcie? Zdążył je już usunąć, ale po polsku to brzmiało mniej więcej tak:

 

 

 

Ci kretyni z MS... czy oni sobie ze mnie, k***a, kpią?

 

Jestem w NAPRAWDĘ paskudnym humorze z powodu idiotów, którzy traktują mnie jak element dekoracji sceny. K***a.

 

 

Co do gry - ostatnio przeszedłem Bayonettę i mi się bardzo podobała, więc czekam na gameplay ze Skelbałnda (hehe) z wywieszonym jęzorem.

Odnośnik do komentarza

Kamiya to idiota jesli chodzi o wpisy ale tytuly robi nietegie i mozna smialo isc w ciemno, ze o ile m$ ich nie ogranicza przez narzucanie tego jak ta gierka ma wygladac tylko dalo hajs i wolna reke to wyjdzie tytul po prostu epicki

 

szkoda tylko, ze nawet jesli bedzie hit to przejdzie on bez echa, nawet u nas na forumku widac jak bardzo japonszczyzna na konsolach microsoftu nikogo

Odnośnik do komentarza

szkoda tylko, ze nawet jesli bedzie hit to przejdzie on bez echa, nawet u nas na forumku widac jak bardzo japonszczyzna na konsolach microsoftu nikogo

 

gierka jest w top 3 exów na 2016 praktycznie na kazdym forum, mało sie o niej mowi bo malo wiadomo, po gamescomie pewnie sie rozkreci

 

a to co piszesz to pewnie wnioski po tym co jest pisane w cw - no comment

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

I dobrze, zawsze lepiej iść do zachodniego deva niż chińczyków którzy nie wiedzą sami co chca.

 

Mam nadzieje ze to ostatnia wspolpraca MS z japoncami.

 

WTF? Podnosisz rękę na Platinum Games? Widać, starczy ci combo Halo/Gearsy/Forza/Fable.

 

Scalebound to najciekawszy z eksów zamówionych przez MS na XOne. Za kilka dni będzie tutaj biało i mokro, o ile pokażą gameplay.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Jesteś pewien? A mi coś świta, że było mówione że ma być właśnie w 30 klatkach i większy nacisk na grafikę niż w innych pozycjach studia bo M$. Ale może mi się przyśniło. Jak będę miał rację to kupujesz mi tego złoma, grę już sam sobie dokupię.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Gra będzie w 30 FPS. Szef Platinum mówił, że chcą po raz pierwszy zrobić grę, która będzie prezentować wysoki poziom oprawy.

 

To rozumie się samo przez się, że jak chcą uderzyć w grafikę, to nie będzie 60FPS. Zresztą Bayonetta 1 czy 2 to też bliżej miała do 30 niż 60FPS.

Odnośnik do komentarza

Liczę na te SC jak swego czasu na Ninja Gaiden. Cóż to była za giera :fsg: 

Wtedy jeszcze chińczyki potrafiły robić kozackie gry, mało już bo mało ale robili a teraz...

 

Co do tych tweetów kolesia z PG, czy zachowania Hideo Kojimy i innych devów z KKW to mają za wysokie ego o sobie karły, kiedyś rozdawali karty w generacji nesa/snesa/psx/ps2 a teraz jedzą z ręki i wzorują się na zachodnich produkcjach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...