Skocz do zawartości

Ori and the Blind Forest


kubson

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 740
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

I ja przeszedłem w końcu pierwszą część Oriego, wystarczyło zrobić sobie dłuższą przerwę od Will of the Wisps i ten rozpaćkany obraz już nie przeszkadzał. Tak czy inaczej gierka świetna, choć w mojej opinii druga część jest lepsza, bardziej rozbudowana, ma fajne walki z bosami, gdzie w jedynce nie ma nic. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Świetnie się w to gra. Ogólnie nie przepadam za tymi oklepanymi "trudnymi 2d platformerami" i bałem się, że od Ori też się odbije, ale gra ma mega dobrze wyważony poziom trudności. Sterowanie jest precyzyjne i rzadko ma się wrażenie, że coś nam nie wyszło przez ułomność gry, nie ma też przegiętych przeciwników wyskakujących z dupy, byle tylko nas ubić znienacka i sztucznie przez to utrudnić rozgrywkę, co mnie najbardziej irytuje w tego typu grach. Oprawa na XSX mega, ciesze się, że tyle lat czekałem na ogranie tego tytułu, bo teraz mogę go sprawdzić na oledzie z ambilightem, a że kolorów i wybuchów tam pełno, to wygląda to momentami po prostu wspaniale. Dobrze, że gra nie jest zbyt długa, masterował raczej nie będę, ale dzięki temu od razu będzie ochota na sequel 

Odnośnik do komentarza
23 godziny temu, Wooyek napisał:

O panie, jeśli uważasz, że oprawa na oledziku bożym jest mega w tej części, to czekam aż ograsz drugą część i wyrazisz opinie, bo ja nie mogłem grać w Blind Forest dopóki nie zapomniałem jak wygląda Will of the Wisps. 

słyszałem już podobne opinie, dlatego pewnie dość szybko odpalę dwójeczkę.

Wczoraj stwierdziłem, że jedyne co mnie wkur.. w tej grze (i w podobnych zresztą też) to etapy "uciekane". No osiwieć przy tym idzie i to jedyne momenty kiedy czuję, że gra bywa niesprawiedliwa. przy tym tempie czasami nie da się nie nadziać na nadlatującą akurat przeszkadzajkę. Ale jestem już w wulkanie i zaciąłem się na spierdalaniu przed ptakiem, to chyba końcówka? 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...