Skocz do zawartości

Ratchet and Clank Redux


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Tak na początku narzekałem, ale po jakimś czasie wróciłem i tak się wciągnąłem, że gram i nie mogę przestać. I chyba nawet wbiję platynę, bo mam ochotę na drugie przejście. 

 

W ogóle gry Insomniac są mega dobre. Pobawię się Ratchetem i sobie wrócę do Sunset Overdrive, bo to też dobra gierka.

 

Aha, jakim chujem minęło 5 lat od premiery, a oni nie udostępnili tego Bouncera, który był dodawany tylko do zamówień przedpremierowych, dla każdego za darmo? No przecież tej broni już nie idzie żadnym sposobem dostać, a wygląda na elegancką rzecz :[

Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj zacząłem challenge mode i ulepszam sobie wszystkie bronie na maksa. 

 

Nie jest to idealna gra, ale nie mogę się oderwać. No cholera jasna - to pierwszy taki przypadek, że skończyłem grę i od razu zacząłem przechodzić ponownie. Tylko nie mogę coś wbić tego trofika za maksymalny mnożnik. Przy 17 czy 18 dostaję obrażenia i trzeba jechać od nowa :[

 

Aha, tego Bouncera to im nie wybaczę. No co za idiotyczny pomysł. No kurde, byłbym nawet w stanie zapłacić im jakieś 5 zł za tę broń, co to Sony.

Odnośnik do komentarza

@Ludwes Z tego co pamiętam w tym Ratchecie jest nawet miejscówka gdzie non stop się respawnują przeciwnicy i można nabić spokojnie mnożnik. To jest pierwszy Ratchet w którego grasz? Jak tak to tylko wspomnę że moim zdaniem R&C 2 (na PS2 lub z kolekcji na PS3), Tools of Destruction i Crack in Time są o wiele lepsze od tej części.

Odnośnik do komentarza

Dopiero jestem na Rilgar, to pewnie jeszcze samo wpadnie, a jak nie, to pewnie zrobię to w trzecim podejściu (bo i tak pewnie nie dam rady w tym drugim wszystkiego ulepszyć) na Aridii. To tu już miałem 18x i przez przypadek wpadłem do bagna :D

 

@łom Nah, nie jest to mój pierwszy Ratchet. Przeszedłem już lata temu właśnie Crack in Time i Tools of Destruction. Obie fajne i za nic w świecie nie mogłem od nich oderwać. Również stawiam je wyżej od tego remake'u, ale i tak dobre gówno.

 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Średnio mi ten Ratchet podchodzi ze względu na sposób rozwoju broni. Wcześniej przy każdym lvl up guna było od razu widac i czuć różnicę, a tutaj jest to słabo oddane i dopiero jak dopakowałem blaster na maks lvl to odczułem, że inaczej strzela, ale czy wygląda? Nie zauważyłem różnicy za bardzo :/ strasznie mnie to demotywuje do gry bo aspekt lvlowania broni najbardziej mi podchodził w poprzednich częściacha a tutaj jest to skopane.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...