Skocz do zawartości

Phantom Dust


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Phantom Dust to gra na tyle unikatowa i nowatorska, ze mozna smialo powiedziec, ze zdecydowanie wyprzedzila swoje czasy. Ona nie zostala przez prawie nikogo do konca zrozumiana i odkryta, nawet przez mnie :blum1: Mialem ja swego czasu na xboxie pierwszym, ale nie bardzo sie chcialem wglebiac w jej niuanse, a szkoda, bo teraz troche zaluje ze nie poswiecilem jej wiecej czasu. Wiem tylko jedno: prozno szukac bardziej konsolowej gry niz ona. Na pewno siegne po odswiezona wersje. Licze na to, ze bedzie spolszczona przynajmniej kinowo.

Odnośnik do komentarza

ja utknąłem na jednym z pojedynków one-on-one gdzieś pod koniec bo miałem jakiś chu.jowy deck i gość mnie ownował niemiłosiernie. chętnie dokończe na xbonie :).

Ja odpadlem znacznie szybciej. Tam trzeba bylo miec w tej grze niebywaly refleks, aby uruchamiac odpowiednie tarcze i wyobraznie przestrzenna. Trzeba bylo nieustannie orientowac sie gdzie jest przeciwnik i co knuje...

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Na czym w ogóle ta gra polega?

 

Wywiad. Madrze gadaja  :)

 

 
Obejrzałem teraz ten wywiad i trzeba przyznać, że powinni go obejrzeć wszyscy co narzekają chociażby na sposób wydania KI na Xone. Nie sztuka wypuścić grę za 60$, która zginie na rynku i lepiej wprowadzić taki model, który przyciągnie setki tysięcy potencjalnych nowych graczy do produkcji, która nigdy wcześniej nie była jakaś mega popularna - w tym przypadku PD, które pierwotnie sprzedało się w nakładzie 70-80 tys.
 
Taki sposób myślenia z pewnością stwarza jakieś szanse dla IP, a hardkorowi fani chcieliby uniknąć powtórki z krótkiego żywota takich gier jak chociażby Too Human.
Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące później...

ojjj chyba jeszcze gigantycznie dluga droga przed ta gra

 

Independent development studio Darkside Games, which was working on the planned reboot of the cult classic Phantom Dust, shut down this afternoon in the wake of news that Microsoft had cancelled their version of the game, Kotaku has learned.

Microsoft, however, says they're still working on the upcoming Xbox One reboot.

"Microsoft partnered with Darkside Game Studios in the development of 'Phantom Dust,' but our working relationship has now ended," a Microsoft spokesperson said. "We have great respect for their studio and their work in the industry. While we do not have anything new to share on 'Phantom Dust' at this time, we can confirm that development of the title continues. We look forward to sharing more details on the game as we get closer to release."

 

http://kotaku.com/studio-behind-phantom-dust-reboot-shuts-down-1686398613

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

http://www.gamespot.com/articles/xbox-one-exclusive-phantom-dust-gameplay-footage-l/1100-6426040/

 

2832758-6470685388-mzrsh.gif

 

spoczko fizyka

 

"Over time that turned into 'remake Phantom Dust,' so that was our goal for the last half of development. We were going to update and streamline a very dated game (especially their menu system and horribly paced single player), but otherwise it was going to be a reboot/remake. I'd say we were probably trending towards an 85% remake, 15% new," the source said.
Edytowane przez kermit
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

http://www.gamespot.com/articles/xbox-one-exclusive-phantom-dust-gameplay-footage-l/1100-6426040/

 

2832758-6470685388-mzrsh.gif

 

spoczko fizyka

 

"Over time that turned into 'remake Phantom Dust,' so that was our goal for the last half of development. We were going to update and streamline a very dated game (especially their menu system and horribly paced single player), but otherwise it was going to be a reboot/remake. I'd say we were probably trending towards an 85% remake, 15% new," the source said.

 

Widać że bardzo podobne do poprzednika:

 

https://youtu.be/PrhSmuhegdM?t=10m2s

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.