Skocz do zawartości

Capitain Toad Treasure Tracker


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Lipa napisał:

Komuś cdp.pl wysłało? Dziś premiera, a zamówienie dalej "w realizacji". Ogólnie produkt już niedostępny do zamówienia, także czuje, że albo będę czekał kilka dni dłużej, albo anulują. Ktoś ma jakieś doświadczenie z nimi?

 

Tak. ******** wzięły kasę za preorder i nawet nie poinformowały, że nie mają gry na stanie. Dostałem dzisiaj informację, że mają do 17 lipca dostać i wtedy dopiero jest planowana wysyłką. Gdybym o tym wiedział jak byłem dzisiaj w MM, to bym zgarnął i kazał im kasę zwracać, a tak biorąc pod uwagę, że wyjeżdżam na weekend, to poczekam. Ale ostatni raz preorder u tych farfocli, gdybym sam nie zadzwonił, to nawet bym nie wiedział co jest 5.

 

EDYTA: Chociaż z drugiej strony dlaczego mam im dać zarabiać po takim numerze, ktoś wie ile czasu idzie im zwracanie kasy?

 

EDYTA2: Jest jeszcze lepiej, odpowiedź nie przyszła bezpośrednio od nich, tylko z Merlin.pl i to z innym numerem zamówienia niż te co złożyłem XD Wysłałem do nich e-maila że rezygnuję i mają mi zwrócić pieniądze.

Edytowane przez Pacquiao
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Jestem na 18 planszy i chyba to koniec bo więcej kartek nie ma w książce zajęło mi to 4h plus minus

 

wszystko przeszedłem na 100% szkoda ze gra tak krótka ;<

 

edit a nie przeszedłem 1 księgę a teraz mam druga uff a myślałem ze już koniec 

Edytowane przez Banan91PL
Odnośnik do komentarza

Dwaj szybcy. Magikoopa z "symbolami Playstation" to częsty przeciwnik w większości gier niszowej serii "Mario", począwszy od Super Mario World z 1990 roku. To wręcz osiągnięcie uniknąć tego widoku aż do połowy 2018 roku.

 

tumblr_mbks43qvzU1r3smugo1_500.gif

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Ficuś napisał:

Odpalilem pierwszy raz na tv...beznadzieja te sterowanie wielkim kursorem przez zyroskop, okropienstwo, gra uszyta pod przenosniaka/padlet wiiu i juz tego w docku nie odpale nigdy

 

No nie wiem, mnie tam ten kursor koło wuja lata. Spędziłem z Wii wiele lat, więc do takowych kursorów musiałem przywyknąć (jestem tutaj chyba jedną z nielicznych osób, którym combo Wii remote + Nunchuk bardzo odpowiadało). 

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.07.2018 o 23:32, sprite napisał:

Dla najmłodszych pociech? Już to widzę jaka zabawa by była, jakby 3 latek miał kamerę przesuwać. Tylko kurwicy by się dostało :gayos:

 

Raczej wtedy powinno być na odwrót? W sensie to pociecha ma śmigać Ropuchem a rodzic ma pomagać w co trudniejszych sytuacjach i strzelać rzepakiem w przeszkadzajki. Ja to tak sobie wyobrażałem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...