Skocz do zawartości

Capitain Toad Treasure Tracker


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

jaki hejt ? coś przegapiłem ? Bo nawet w cw nintendo wygrało e3 :D

 

Mój osobisty hejt.

 

 

 

 

Eh, i znowu mam ochotę kupić WiiU pomimu hejtu na Nintendo w sprawie konsol :confused:

Przełknąłeś jakoś zakup handhelda bez wsparcia 1st party, to i nową konsolę nintendo przełkniesz.

 

Już postanowiłem, że "kupuję" pod choinkę, miałem kupić w październiku, ale jednak mnie nie będzie stać ;)

 

 

PS I chyba kupię tego NEW 3DSa... za rok

Odnośnik do komentarza

Czekałem na grę, ale od momentu gdy wiadomo, że będzie to produkcja logiczna wykorzystująca funkcjonalność gamepada moja ochota zmalała.

Dla mnie to minus, nie mam nic do gier logicznych, o ile te nie są robione na zasadzie "zgaduj co autor miał na myśli". Dlatego z dużą dozą rezerwy podchodzę do kapitana grzyba. W dodatku obracanie tablopada w celu rozwiązywania zagadek niezbyt mnie kręci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Z każdym kolejnym screenem i trailerkiem jaram się jak murzyn blaszką. Brakowało mi tego powiewu klasyki w nowym wydaniu a ostatnio coś twórcy mnie zaczynają rozpieszczać. Tutaj mam The Evil Within, tam Sonica kojarzącego mi się z Sonic Heroes to samo Nintendo serwuje mi co chwile must-have za must-havem gdzie nie wyobrażam sobie przejśc obok nich obojętnie. Nic tylko spokojnie odłożyć na limitkę z Zeldą WW i brać się za pozycje od których nie mogę się oderwać (jak mi się marzy Pikmin 3 ehhh). A te dwa shoty z pociągiem tylko potęgują moją chęć do Captain Toada. Brawo Big N, tego mi było trzeba i mam gdzieś narzekających buców którzy w (pipi)e byli, (pipi) widzieli i za dużo w swojej (pipi)e mają bo sami nie wiedzą czego chcą. Podoba mi się to kupuje, ot co. Nintendo = pure gameplay fun

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jedyna obawa jest taka czy przypadkiem nie wyjdzie z tego niedługa seria "mini gierek" (wiadomo skąd wywodzi się sam pomysł na grę), ale trzeba dać im kredyt zaufania - z tego co już sam się przekonałem, gry robione bezpośrednio przez N trzymają poziom.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Genialny w swej prostocie i dobrze jednak że wychodzi w styczniu bo w końcu udało mi się przekonać Narzeczoną iż tracę sens życia bez Wii U ;-] (nie zapominając że zdecydowałem się olać 3DS'a XL na rzecz New 3DS i wydatki wzrosną ale była świadoma z kim się wiąże xD) . Swoją drogą mogliby wydać jakąs matową wersje bo nie znoszę jak konsole świecą się jak psu jajca ;-/ (jakaś skórka pójdzie w ruch).

 

CO do Toada martwi mnie tylko te podobno 70 leveli, wydaje się jakoś tak mało. Ale miejmy nadzieje że nadrobi to grywalnością i replayability ;-]

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Genialny w swej prostocie i dobrze jednak że wychodzi w styczniu bo w końcu udało mi się przekonać Narzeczoną iż tracę sens życia bez Wii U ;-] (nie zapominając że zdecydowałem się olać 3DS'a XL na rzecz New 3DS i wydatki wzrosną ale była świadoma z kim się wiąże xD) . Swoją drogą mogliby wydać jakąs matową wersje bo nie znoszę jak konsole świecą się jak psu jajca ;-/ (jakaś skórka pójdzie w ruch).

 

CO do Toada martwi mnie tylko te podobno 70 leveli, wydaje się jakoś tak mało. Ale miejmy nadzieje że nadrobi to grywalnością i replayability ;-]

 

Też się martwiłem, ale na tym trailerze widać, że jednak poziomy będą bardziej rozbudowane niż w 3D World, nie wiemy też ile będzie walk z bossami. Myślę, że te 10h soczystej rozgrywki będzie.

 

Recenzje przed premierą pewnie się w jakiś sposób do tego odniosą, więc w przypadku niemiłej niespodzianki dowiemy się o tym wcześniej.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Byłem dzisiaj w Menago Wonderful 101 odebrać i pytałem się o potencjalny przedział cenowy Kinopio - będzie tanio, może nawet taniej niż podstawowa wersja Hyrule Warriors. Mówię tu o potencjalnym przedziale cenowym 150-160 zł. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...