Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ja biorę na premierę :) zresztą jakby mogło być inaczej skoro DLA MNIE   TR>FC3>U3 ;)

 

Jak i dla mnie :) TR2, U4, AC:U, LBP3 a wcześniej GTA5 na PS4 :) Miazga :) 

Nowe art grafiki pokazują że gra może klimatem nie odbiegać od poprzedniczki. Mi to pasuje, łuk strzały, stealth headshoty plus konkretna eksploracja :) Żeby tylko za bardzo Lara nie Terminatorzyła zabijając wrogów kosztem przygodowego szukania skarbów i rozkminiania zagadek. 

 

Ussr - podaj link do tych grafik :) chętnie zobacze :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

mam takie pytanko o TR, nie znalazłem tematu o TR DE

 

dziś zacząłem w to grać, gra na PS4 wygląda przepięknie!

przeszkadza mi tylko te mryganie światełka na padzie, po co to w ogóle jest, nie da sie tego wyłączyć w grze?

w opcjach TR nic nie znalazłem, ale zapytam was może macie jakieś patenty

Odnośnik do komentarza

mam takie pytanko o TR, nie znalazłem tematu o TR DE

 

dziś zacząłem w to grać, gra na PS4 wygląda przepięknie!

przeszkadza mi tylko te mryganie światełka na padzie, po co to w ogóle jest, nie da sie tego wyłączyć w grze?

w opcjach TR nic nie znalazłem, ale zapytam was może macie jakieś patenty

To źle szukałeś.

 

TR ogrywałem na premierę na ps3 ale pewno chodzi o imatacje pochodni. Światełka ne da się wyłączyć, można jedynie je ściemnić w opcjach XMB

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

W sieci pojawiają się doniesienia jakoby Rise of Tomb Raider było Exclusive dla Xbox One. Otóż nie ma co wierzyć w te plotki Microsotu. 

 

Gra z pewnością pojawi się na też na Konsole PS4 oraz na PC. Nawet jeśli będzie miała aż miesiąc opóźnienia. 

 

Poprzednia gra trafiła na konsole i na PC, osiągając niesamowity sukces, Prawdziwy restart serii. Firma zarobiła na niej sporo pieniędzy. Nie wierzę żeby tak specjalnie olali posiadaczy konsol PS4 których jest więcej niż XBox One oraz PC. Nie tak działa biznes :D którym rządzi kasa. Robiąc więc exclusive firma pozbawia się zysku. Czy to nie logiczne ?? 

 

Jestem więc spokojny o wersję PS4, być może pojawi się z opóźnieniem ale na pewno z poprawioną grafiką i większą ilością klatek animacji. Nie zdziwiłbym się gdyby to było pełne Full HD 1080 oraz 60 pfs. 

Odnośnik do komentarza

Niezły szoker z tym TR, ostro się wkurzyłem czytając newsa. Przy okazji jest niezły burdel, bo Twittery mówią że to żelazny ex, nie czasowy. Jeśli tak to będzie pierwszy TR w którego nie zagram :( Za takie właśnie ruchy nie znoszę M$, po co tworzyć coś swojego, lepiej kupić exa. Widzę ocean hejtu...

  • Plusik 3
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Niezły szoker z tym TR, ostro się wkurzyłem czytając newsa. Przy okazji jest niezły burdel, bo Twittery mówią że to żelazny ex, nie czasowy. Jeśli tak to będzie pierwszy TR w którego nie zagram :( Za takie właśnie ruchy nie znoszę M$, po co tworzyć coś swojego, lepiej kupić exa. Widzę ocean hejtu...

 

Spoko spoko, Developer robiąc z TR exa pozbawia się ogromnego zysku. Wystarczy porównać sprzedaż konsol. Myślisz ze celowo pozbawią się zysku ze sprzedaży jak 3:1 na korzyść sony? To tylko czasowy EX, przewiduje maximum miesiąc opóźnienia. 

 

Były już takie przypadki chociaż tytułów na dziś dzień nie pamiętam, że gra pojawiała się jako EX na X360 a miesiąc później trafiała też na PS3. 

  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Kolejny mocny powód aby nowy klocek zagościł w moim domu. Forza 5 i Horizon, kolekcja Halo, Ori, Sunset, Quantum Break, a teraz chyba największy powód czyli nowy TR. Trochę już się uzbierało fajnych gierek. Nie powiem, jeżeli Sony nie wyskoczy z jakimś szokerem, a jedynie standardową prezentacją to MS już dla mnie wygrał te targii.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zaraz się okaze ze MS wykupił marke i sam klepie tego TB. Ja bym się jeszcze tak nie zapedzał. Mało czasu coś temu newsowi poświęcili.

No i troche sie dziwie, square teraz strasznie pazerne na pieniadze, płakali że TB się sprzedał ponizej oczekiwan, spodziewalem sie crossgena na wszystkie mozliwe platformy. MS musiał nieźle sypnać tak czy inaczej.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mało czasu poświęcili, bo gra wychodzi dopiero za rok i za wcześnie żeby cokolwiek pokazać. 

 

Śmiać mi się chciało bo na sali chyba do 95% uczestników nie dotarło tak naprawdę co usłyszeli :P Ale nie dziwię się bo moja reakcja była identyczna "bla bla bla TR ex na Xone bla bla bla." 5 minut później "Że co?".

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.