Skocz do zawartości

Rise of the Tomb Raider


darkos

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro jedna gra nie jest drugą to dlaczego piszesz o jakimś "znacznie uboższym gameplayu" w Uncharted względem TR?
Skąd w ogóle pomysł, żeby... porównywać, skoro przecież nie wolno, bo to różne gry?
Square ładnie wyjaśnił w poście powyżej ten cały super gameplay w TR, a ze skradaniem to ponownie mocno żartujesz (podobnie jak z walką), bo U4 i Lost Legacy znów są ligę wyżej.
 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Wredny napisał:

bo U4 i Lost Legacy znów są ligę wyżej.

 

litości, ale to już temat rzeka będzie - naprawdę przyjemniej chowało mi się jak predator i szyło z łuku niż strzelało kapiszonami do wrogów w Uncharted. 

 

Mi te rzeczy które was denerwują bardzo odpowiadały w 2015 i po ograniu w 2023 Uncharted 4 dalej lepiej wspominam gameplay przygód Lary niż Drake'a które z kolei są dla mnie lepszą opowieścią. Przykro mi, że TR nie sprawdził się dla was jako substytut Uncharted, ale dla mnie jest to właśnie jego siłą. C'est la vie.

Odnośnik do komentarza
W dniu 1.04.2024 o 18:31, Sep napisał:

No można sprawdzić ten drugi dodatek Blood Ties.

Chodzi się po posiadłości Croftow, rozwiązuje proste zagadki, czyta masę notatek o rodzinie.

Jakieś 1.5 godziny zabawy i gorsze od Baby Jagi. Oczywiście tylko jak jest możliwość sprawdzenia tego za darmo, bo nie płacił bym za ten dodatek.

Podobało mi się, nawet zebrałem wszystkie rzeczy. Za tydzień zacznę Shadow.

Odnośnik do komentarza
  1. Tomb Raider 2013 wyszło na PS3 i grałem jak poyebany w 30 fps. Oczarowała mnie ta gra. Potem wszedł Remaster na PS4 i znów zacząłem grać ale tym razem dostałem nokauta, bo gra śmigała na PRO w 60 fps'ach :woot: To dopiero był szok, jak to płynnie chodziło. I znów grałem jak poyeban. Druga Platyna wpadła bez problemów bo już byłem bogatszy o doświadczenia gdy grałem na PS3.
  2. Rise of Tomb Raider - wkurw bo gra ukazała się ekskluzywnie na Xboxa i dopiero po roku czekania nareszcie się doczekałem wersji na PS4. Warto było bo dostałem ponownie nokauta w pysk. Gra znów mnie oczarowała, wszystko mi tutaj zagrało. Ponownie bawiłem się rewelacyjnie. Na nic nie narzekałem, ani na zbieractwo i backtracking. Zwyczajnie chyba zbyt długo czekałem na kontynuację TR. No i Baba Yaga :woot:
  3. Shadow of Tomb Raider - Tylko po prostu grałem. Może byłem jakiś przemęczony, sam nie wiem. Niespecjalnie mi podeszło to zamknięcie trylogii. Największym szokiem była ostatnia walka z bossem, po którego pokonaniu czekałem na kolejne etapy gry. A to kurde był koniec. Pojawił się nagle, niespodziewanie, że co? To już? Koniec? :/ Z jednej strony czułem się dziwnie, ale też i zadowolony że zobaczyłem napisy końcowe. Do gry już nie wróciłem a np. Rise ogrywałem ze trzy razy dla relaksu i przypomnienia. 

:hi:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...