Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Ryo-San napisał:

Popykac możesz dla relaksu ale na dłuższą metę nie ma to sensu bo tutaj żeby coś sensownego ugrać to trzeba mieć stałą komunikację głosową ze sobą i być w 100% skuopionym a z randomami to niestety mało realne.

Ciężko Ci się skupić przez 3 minuty? XD

12 godzin temu, Rozi napisał:

A nie ma jakiegoś oznaczania, czy coś w ten deseń? 

 

A i czy ta wersja zwykła za 47 złotych będzie OK?

Oznaczenia czego? Przeciwnika? Tak można oznaczyć ich pozycję dronem lub kamerą. Jedynie Lion potrafi podświetić wrogów na kilka sekund. 

Myślę że ta wersja za 47 zł będzie ok, bo plotki mówią, że w marcu odblokują wszystkich operatorów z roku 2. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
W dniu 17.02.2019 o 21:25, mate6 napisał:

- mapy są zbyt skomplikowane, wiele map ma za dużo bezużytecznych pomieszczeń

- design pomieszczeń jest zbyt jednolity, co podnosi rzeczywistość tych miejsc, ale własnie przeszkadza w zapamiętywaniu

- model rozgrywki, jeśli jesteś słaby i grasz w Siega' to większość 15-minutowej rundy czekasz, w Battlefieldzie cały czas biegasz po mapie

- Nie ma swobodnego chodzenia po mapie offline

 

 

 

Żeby nauczyć się map wystarczy stworzyć swoją własną rozgrywkę (nie pamiętam teraz jak się ten tryb nazywa). Robisz ustawienia na długi czas trwania rundy i sam zwiedzasz. 

Jednolity design to słuszny zarzut chyba tylko do nowego Herefordu. Mimo swobodnego zwiedzania dalej mam czasami  problem z ogarnięciem gdzie jestem. Pozostałe mapki jak dla mnie ok. Wszystkie pomieszczenia mają specyficznej wyposażenie i elementy (kolory ścian), które ułatwiają komunikację z drużyną.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Ależ ten multiplayer jest wspaniały, nawet z randomami na Casualu, zabijanie przez małe dziurki w ścianie, zabijanie wisząc na linie, powolne sprawdzanie pomieszczeń, flankowanie, wjazdy na pełnej kurwie za tarczą :banderas: 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Rozi napisał:

Ależ ten multiplayer jest wspaniały, nawet z randomami na Casualu, zabijanie przez małe dziurki w ścianie, zabijanie wisząc na linie, powolne sprawdzanie pomieszczeń, flankowanie, wjazdy na pełnej kurwie za tarczą :banderas: 

Pisałem Ci już dawno temu, że Battlefield i Siege idealnie się uzupełniają. Jeśli nie trafisz na dzieci, które strzelają w plecy, to i z randomami można pograć. 

Odnośnik do komentarza

Bawiłem się z Siege'em świetnie, po prostu jak każde multi znudził mi się po kilkudziesięciu godzinach. To, co mi się marzy i sprawiłoby żebym wrócił to uproszczony tryb rozgrywki. Bez wyboru operatorów, atakujący wyglądają jak antyterrości (SAS na mapie z samolotem, FBI na mapie z domem itd.) a obrońcy jak terroryści w terrorhunt. Nie ma żadnych akcesoriów poza zwykłymi ścianami, breaching charge i podobnymi, każdy ma broń która "pasuje", czyli SAS z bronia której używa, terroryści z czymś tam. 

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, mate6 napisał:

Bawiłem się z Siege'em świetnie, po prostu jak każde multi znudził mi się po kilkudziesięciu godzinach. To, co mi się marzy i sprawiłoby żebym wrócił to uproszczony tryb rozgrywki. Bez wyboru operatorów, atakujący wyglądają jak antyterrości (SAS na mapie z samolotem, FBI na mapie z domem itd.) a obrońcy jak terroryści w terrorhunt. Nie ma żadnych akcesoriów poza zwykłymi ścianami, breaching charge i podobnymi, każdy ma broń która "pasuje", czyli SAS z bronia której używa, terroryści z czymś tam. 

Myślisz, że taka gra miała by szansę z CSem i zarobiła by na siebie? Wątpię. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Godzinę temu, Rozi napisał:

Kurwa, ale ostatnimi czasy trafiam na zjebów, którzy strzelają do swoich. Nawet na rankedach się tacy trafiają. Jaki jest w tym cel?

Nie ma. Czasami bywa tak, że drużyna która wygrywa 2:0 wystrzela się nawzajem i przegrywa 2:3

Taki urok tej gry, jeśli grasz ze swoimi. 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, Ryo-San napisał:

I chyba za friendly fire są kary.

Taaa kara w postaci kulki od innych xD 

no jest ten cały fair play, na rankednach są bany, na zwykłych chyba też dłużej się czeka na kolejny mecz, ale to ciągle nie to. 

Wiadomo, że czasem trafisz członka teamu, ale wtedy wystarczy przeprosić i większość nie zacznie do ciebie strzelać w następnej rundzie.  

Aczkolwiek już jest o wiele lepiej niż było rok temu. Przynajmniej na Xboxie rzadko zdarzają się FF. 

Tak czy siak gierka jest mega, bardzo się cieszę, że Rozi w końcu ją odkrył. 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Rozi

Jutro zaczyna się nowy sezon, na początek Operation Burnt Horizon:

rainbow-six-siege-operation-burnt-horizo

 

rainbow-six-siege-year-4-roadmap.jpg

 

Szkoda, że każda gra musi iść w stronę kolorowego gówna dla dzieciarni, szkoda, że porzucili militarny i bardziej poważny ton gry...

 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Rozi napisał:

Szkoda, że każda gra musi iść w stronę kolorowego gówna dla dzieciarni, szkoda, że porzucili militarny i bardziej poważny ton gry...

 

100% racji :( To mnie właśnie jakoś odrzuciło od tej gry. Liczyłem na zdecydowanie większy realizm w tej kwestii a co dostałem? Operatorów wyglądających jak z mangi, jakieś kolorowe, bazarowe i tandetne duperele na broniach itp Może jeszcze dam szanse tej grze chociaż juz sam nie wiem :(

Odnośnik do komentarza
46 minut temu, Rozi napisał:

Na szczęście gierka broni się gameplayowo i mam nadzieję, że już smażą drugą część.

 

 

Czekanie na gry od Ubisoftu? Rozi, stahp.

 

Nie liczyłbym na rychłą premierę kontynuacji. Kiedyś coś brzdękali o 10 letnim wsparciu. Nie bardzo w to wierzę ale z drugiej strony nie sądziłem, że to się tak długo utrzyma, a tu już 4 sezon się zaczyna, tak? Pewnie są zadowoleni ze sprzedawania skórek.

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Rozi napisał:

Na szczęście gierka broni się gameplayowo i mam nadzieję, że już smażą drugą część.

 

 

Czekanie na gry od Ubisoftu? Rozi, stahp.

Każdy sezon jest utrzymany w innej stylistyce. Obecny jest bardziej orientalny, następny w różu, kolejny może będzie bardziej militarny.

Myślę, że jeszcze długo nie zobaczymy Siege 2. Bardziej liczę na jakiś graficzny update.

@up jakie zgranie xD 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza
51 minut temu, Gumiś_JaGoDa napisał:

Pewnie są zadowoleni ze sprzedawania skórek.

Ostatnio podawali info że jest 45 mln aktywnych graczy więc oni się tam taplają w 100 dolarowych banknotach i piją 50 letnią whisky z colą : ) Zapewne wszystkie inne gry od Ubi razem wzięte nie mają tylu aktywnych graczy online. 

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.