Skocz do zawartości

Rainbow Six: Siege


SG1-ZIELU

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No i co bete odpalilem wczoraj. Serewy padaka nie da sie skonczyc nawet jednej calej gry. Dwa razy udalo mi sie rozegrac po jednej rundzie. Powiem tak grafa nie robi i to wcale dla mnie troche past gen. Na mapac panowal chaos no i co jeszcze .... Generalnie napisalem do Ubi ze dziekuje za bete ale ja nie bede sie denerwowal i o dziwo nawet odpisali ;)

Odnośnik do komentarza

Nawet jezeli macie zagwarantowany dostep do bety to jutro mozecie jej nie dostac.

Players will be granted access in waves to allow us to test server stability so we can optimize the player experience during the Beta. We’ll be adding new people every day, so be sure to check your email regularly

:facepalmz:

http://rainbow6.ubi.com/siege/en-US/news/detail.aspx?c=tcm:152-217389-16&ct=tcm:148-76770-32

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

beta:

test 1 - ciągle brakuje 1-2 graczy do rozpoczęcia, nie pograł

test 2 - serwery ubi offline, nie pograł

test 3 - ludzie są, serwery ok

 

 

barykadujesz drzwi, siedzisz, siedzisz, słychać strzały, siedzisz, siedzisz, strzały, strzały, strzały koniec meczu

 

 

zmiana stron

 

 

jeździsz samochodzikiem z kamerką, jeździsz - oddział rusza, przeczesujesz pokój za pokojem - giniesz od ładunków wybuchowych przyczepionych do drzwi

 

 

 

usuwasz betę

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

beta:

test 1 - ciągle brakuje 1-2 graczy do rozpoczęcia, nie pograł

test 2 - serwery ubi offline, nie pograł

test 3 - ludzie są, serwery ok

 

 

barykadujesz drzwi, siedzisz, siedzisz, słychać strzały, siedzisz, siedzisz, strzały, strzały, strzały koniec meczu

 

 

zmiana stron

 

 

jeździsz samochodzikiem z kamerką, jeździsz - oddział rusza, przeczesujesz pokój za pokojem - giniesz od ładunków wybuchowych przyczepionych do drzwi

 

 

 

usuwasz betę

 

Ja nawet zabilem typa i wspinalem sie po linie ale co z tego jak gra mnie zkickowala zawsze po jednej rundzie i nie naliczyla zadnych punktow do mojego konta
Odnośnik do komentarza

Widzę że nikt nie opisze swoich wrażeń z bety więc ja to zrobię.

 

- Dobieranie graczy jest katastrofalne wczorajszy wieczór w większości czasu spędziłem na próbie zagrania ze znajomymi niż na samej grze. Mam nadzieję że cały kod sieciowy nie jest zwalony bo jeśli tak jest to gra jest martwa.

Co do samej rozgrywki to jest miodzik o ile grasz z kumplami, współpraca to podstawa i od czasów BC2 nie czułem takiej frajdy. Boję się a raczej jestem pewny że ta gra skończy jak ich samochodowe The Crew, w zapowiedziach i moich wyobrażeniach liczyłem że ta gra będzie ala SWAT :) w trybie pierwszej osoby niestety trochę się zawiodłem bo Ubi serwuje nam CS w świecie antyterrorystów.

Odnośnik do komentarza

Plusy i Minusy Bety

 

Plusy:

- Jak sie uda wejsc ze znajomymi do meczy to naprawde fajnie sie gra.

- Brak Aim assist w Multi na konsolach  :banana:  :yahoo:

Minusy:

- Brak dedykowanych serwerow Okazuje sie,ze dedykowane serwery sa tylko voip jest P2P :D

- Jak migruje hosta bo ktos zrobi rage quit to zatrzymuje gre TYLKO dla druzyny z ktorej ktos zrobil rage quit :facepalmz:

- Zepsuty system wyszukiwania meczow

- Zepsute Squady(czesto jest problem z dolaczaniem do skladu znajomego)

- Przerwy 30sek co runde

- Problemy z serwerami

- O ile mapa w domu jest calkiem spoko,to mapa w wzorowana na kill room SAS jest za mala i obroncy w 99% przypadkow na niej przegrywaja bo niema sie gdzie schowac

- Idioci w meczach ktorzy na respie zabijaja swoj team 

- Linka czasem potrafi zniknac(wczoraj przyczepilem linke zeby zjechac z dachu ledwo bylem na krawedzi dachu i linka zniknela co spowodowalo upadek z 2 pietra.)

 

Ogolnie gra jest martwa w dniu premiery na wszystkich platformach. Moze gdyby sprzedawali ja za max 40€ to by sie sprzedala. 

Szkoda,ze anulowali Rainbow Six Patriots(gra podobno zostala anulowana bo w USA mieli ludzie bol dupy,ze amerykanie sa terrorystami i zabijaja amerykanow) i wypuszczaja tego CS dla uposledzonych.

 

Dla przypomnienia Trailer R6 Patriots

Edytowane przez Zaqair
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...