Skocz do zawartości

PSX Extreme 203


Oceń okładkę PSX Extreme 203  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oceń okładkę PSX Extreme 203



Rekomendowane odpowiedzi

PSX Extreme #203

 

001okl_203.jpg

 

Lipcowy numer dostępny od 25.06 (środa)

Prenumerata - wysyłka 22.06 (niedziela)

 

Kolejne doroczne święto graczy za nami. E3 2014 dostarczyło wielu rozmaitych wrażeń, ale przede wszystkim dostarczyło gier. Co prawda nie wszystkich oplotkowanych na długie tygodnie przed imprezą, ale bądźmy szczerzy – plotki to tylko plotki. Można by narzekać, że zabrakło jakiegoś solidnego ciosu, totalnej niespodzianki, która zwaliłaby wszystkich z nóg, ale najważniejsze, że nowa generacja powoli się rozpędza, a dowody na to znajdziecie w naszym raporcie z targów na ponad 30 stronach. Na dobry początek następca naszej gry roku 2012. Może ciężko to sobie wyobrazić, ale Far Cry 4 zapowiada się jeszcze lepiej niż poprzednik. Wstępnego kodu zasmakowałem osobiście, a o niewiadome wypytałem producenta wykonawczego, Dana Haya.
 
Jeżeli trzymacie ten numer w rękach pod koniec czerwca i nie ma w nim pustych stron, to znaczy, że znowu udał nam się karkołomny wyczyn zdalnego zamknięcia numeru i kooperacji na linii Warszawa – Los Angeles. Sama transgraniczna komunikacja to w roku 2014 żadne wielkie halo. Ale dopięcie wszystkiego przed wyjazdem, rozplanowanie tekstów, recenzji, artykułów, a potem czytanie ich w L.A. czy gaszenie pożarów w odległej Polsce (HIV: „GRID nie dotarł”, Mutti: „Gdzie jest Enemy Front?”), to już inna para kaloszy. Zwłaszcza przy 9-godzinnej różnicy czasu. Wyczyn ten powtarzamy od paru dobrych lat, ale w tym roku jest on szczególnie ważny – dla mnie podwójnie. Dokładnie 3 lata i 36 numerów temu, przy okazji PE#167, zrobiliśmy z Perezem taki „transgraniczny” numer po raz pierwszy. Był to także mój debiut na stanowisku redaktora naczelnego – „chrzest” miałem podwójnie hardkorowy, bo zbiegł się z moim pobytem za oceanem...
 

Dobra, wystarczy tych wspominek, bo kartki stygną. A co na nich, poza raportem z E3 2014? M.in. wywiad z bossem SCEE, Jimem Ryanem, całkiem sowita porcja recenzji – m.in. Murdered, Sniper Elite III i GRID: Autosport – oraz tradycyjnie tłusta publicystyka. Co prawda aby zmieścić E3, zatrzymaliśmy na chwilę przegląd gier 7. generacji i Pryzmat Serii, ale dzięki temu przeczytacie np. o najciekawszych grach hakerskich, trudnej sztuce narracji, jaki ślad odcisnęły konsole w popkulturze oraz jak testuje i portuje się gry w Polsce. Wybieramy też m.in. najlepsze bohaterki drugiego planu, HIV znęca się nad Nintendo, a Komodo udowadnia, że oceny to niezbędna część recenzji. Szukacie wśród tej wyliczanki kolejnego tekstu Myszaqa? To powodzenia, ja też go szukam. I tekstu, i Myszaqa. [Grzegorz 'Butcher' Drabik]

 
PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!
 
TEMAT NUMERU - E3 2014

Intro
Konferencje
Suplement
Network – przegląd gier
Pocket – przegląd gier
Alien: Isolation
Assassin’s Creed: Unity
Batman: Arkham Knight
Battlefield: Hardline
Bayonetta 2 
Bloodborne
Call of Duty: Advanced Warfare
Destiny
Disney’s Fantasia: Music Evolved
Dragon Age: Inkwizycja
Dying Light
Evolve
Fable Legends
Far Cry 4
FIFA 15
Forza Horizon 2
Homefront: The Revolution
Kirby and the Rainbow Curse
LittleBigPlanet 3
Lords of the Fallen
MGS V: The Phantom Pain 
Mortal Kombat X
Splatoon
Sunset Overdrive
The Crew
The Legend of Zelda
The Order: 1886
Tom Clancy’s The Division
Wiedźmin 3: Dziki Gon
Xenoblade Chronicles X
Yoshi’s Woolly World

 
CO NOWEGO

Disney Infinity 2.0: Marvel Super Heroes
LEGO Batman 3: Beyond Gotham 

SingStar 
 
RECENZJE

Enemy Front 
GRID: Autosport 
Murdered: Śledztwo zza grobu 
NASCAR 14 
Sniper Elite III: Afrika 
Worms Battlegrounds

 
NETWORK

Drakengard 3 
NES Remix 2
Peggle 2
PixelJunk Shooter Ultimate
Super Time Force
The Wolf Among Us Episode 4 
Transistor

 
POCKET

Broken Sword 5: The Serpent's Curse – Episode 2
Lemmings Touch
PlayStation Vita: Zwierzaki
Soul Sacrifice Delta
Tomodachi Life

 
HARDKOR

Ja, haker   
Sztuka opowiadania  
Konsole w popkulturze   
Epickie wtopy Nintendo  
Portowanie i testowanie po polsku   
Bohater z łapanki   
Ocena rzecz święta   
Mistrzynie drugiego planu   
Dzień Gracza – #Hot_Dogs
Kartoteka – Shigeru Miyamoto
Martwa strefa – Westwood Studios
Poza ekranem – Gwiezdne wędrówki
To było grane – Die Hard Trilogy
Powrót do przeszłości – Watara Supervision 

Graczpospolita
 
FELIETONY
Z dziennika gracza [Dżujo]
Babskie sprawy [Monika]
Od gracza dla graczy [Mazzi]
Fabularna tawerna [Zax]
Człowiek z liściem na głowie [HIV]
Z uKosa [Koso]
New Game Plus [Mielu]
Okiem maniaka [butcher]
Savepoint [Michał Walkiewicz]
 
STAŁE RUBRYKI
Co Nowego 
Ohayo Nippon
Hyde Park
Region Filmowy
Listy
 
PROSIMY NIE PODAWAĆ OCEN GIER ZRECENZOWANYCH W TYM NUMERZE!
 
PRENUMERATA zostanie wysłana w niedzielę, 22.06. W przypadku jakichkolwiek kłopotów z dostawą, opóźnień lub innych problemów - prosimy o maile na prenumerata@psxextreme.pl lub posty w tym temacie. Informacje o prenumeracie dostępne są również tutaj.
 
Zapowiedź nowego numeru również na PPE.pl. Informacje o najnowszym PE znajdziecie także na naszym profilu facebookowym.

e3_intro.jpg

fc4.jpg

grid.jpg

mgs_asasyn.jpg

mistrzynie.jpg

network.jpg

nintendo.jpg

popkultura.jpg

sniper.jpg

Odnośnik do komentarza

Też nienawidzę tego jak na okładce jest więcej tekstu niż we wstepniaku... Bitch please. Ja rozumiem że reklama dźwignią handlu ale znaczek E3 w zupełności by wystarczył...

 

Wysłane z Tapatalka

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Vaas to był psychol ale za(pipi)isty, tego pedzia  w różu  z przyjemnością odstrzelę :D

I olać  Myszaqa. Gość nic się nie zmienił. Nagrał fajny filmik na PPE, ale jak widać dalej ma w y j e b a n e na pismo i czytelników. Prawdziwy profesjonalista <ok>

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Kwestia tego, co możemy pokazać na okładce. Jeśli na E3 jest 30 nowych gier, to jest to powód, aby je zajawić. Jasne, też wolimy "czyste" okładki, ale też doskonale sobie zdajemy sprawę z faktu, że czasami jedna zajawka (tytuł gry/temat) na coverze może być dla kogoś na tyle zachęcająca, że sięgnie po pismo. 

Odnośnik do komentarza

Nadrukowana jest tam gdzie zawsze - pod kodem, a nad ceną, tylko coś chyba drukarni się z białej czcionki zrobiło coś ciemniejszego i stąd widoczność tej informacji niewielka. 

 

A co do pierwszego numeru - tam chodziło o numer INDEX, a to trochę inna kwestia niż VAT. 

Odnośnik do komentarza

Mam juz, w Realu na sklepie był

 

 

Edycja: Kuba Sobek, ale ty wybierasz filmy do recenzji, niech cię... Jak to ma tak wyglądać , to ja też jestem zdecydowanie na nie (zeby nie było: jeden z lepszych bloków publicystyki to twoje dywagacje o upadłych developerach)

Edytowane przez Prawdziwek
Odnośnik do komentarza

uwielbiam te numery po E3 - impreze zawsze sama sledze ogladajac na zywo lub nadazajac za newsami i wydarzeniami z LA, ale czasem mi cos drobnego, a ciekawego umknie i wtedy PSX spieszy mi z pomoca ;) jak zwykle swietna pigula calych targow, wszystko w jednym miejscu, wiec jak mam ochote przypomniec sobie ktores E3 to zawsze wracam do PSXa, ktory, moim zdaniem, serwuje najlepiej podane informacje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.