Skocz do zawartości

Final Fantasy IX


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Mam 3 wersje (pudełko, oryginał cyfrowy i nową wersję na PS4). Cały czas mam w planach ograć, a jak wyszła nowa wersja na PS4, to stwierdziłem, że wolę ją ze względu na dodatkowe udoskonalenia, które ona ma. W każdą wersję cyfrową można zagrać na PS Vita i tak właśnie planowałem grać. Mając wersję na PS4 będę to robił przez remote play :)

Mógłbym odpalić PS1 i grać z płyty, ale jakoś wygoda grania na PS Vita i możliwość natychmiastowego uśpienia konsoli wygrywa. :)

Jak udoskonalenia wersji PS4 nie są Ci potrzebne, to kup wersję cyfrową z oryginału i graj na PS Vita. Tylko poczekaj na promocję, bo wtedy można ją kupić za niewielkie pieniądze.

Odnośnik do komentarza
  • 6 miesięcy temu...

Tyle grania przede mną .... mam swoją kopie i jak na razie jest  sympatycznie i klepie jak oszalały jestem w okolicach wioski Dali po pokonaniu przyjaznego stworka. Gram na ipad. sterowanie jest przyjemne niczym robiło by je wielkie N fajnie przemyślane choć gra też nie jest trudna  co nie zmienia faktu że miałem szczęście oglądać GO w pierwszych chwilach zabawy. Kilka razy restartowalem teatr by zdobyć coś więcej niż 10k złota ale jak dwa razy z rzędu wykonałem to na 10k nie było już sensu ciskać dalej.  

Jestem zwolennikiem gier wielkiego  N to jednak tu bawię się niespodziewanie dobrze i cholera jak mogłem przegapić taki kąsek. Brawo SE swego czasu dopieszczali heh. 

 

 

PS: Przez pewien czas bawiłem się 6 i powiem szczerze że 6 jest trudniejsza. Tu jest sympatycznie miła ekipa laseczka w teamie  czego więcej trzeba. Poważnie to jestem zadowolony z zakupu. Wiem znajdą się malkontenci co napiszą żę gra nie jest tak dobra jak siódemka którą również ogrywam na owym sprzęcie jednak gra dla mnie broni się sama. Dla mnie 8+.

Odnośnik do komentarza

Mnie korciło od 2009 początkowo tylko 7 potem doszła i 9. Tylko że w wersji na psone, psp potem również vita, a  teraz mam okazje ograć obie. Nie kupiłem ipad z myślą o tych grach nawet nie interesowały mnie początkowo w czerwcu zajrzałem i mam.

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...