Skocz do zawartości

Który z systemów jest dla mnie?


kaideu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zapewne tematy tego typu przewijały się juz na tym forum wielokrotnie, także z góry chciałbym przeprosić. Chodzi o wybór next-genowej konsoli.

 

Jestem niestety (albo stety) osobą, która kiedy ma zakupić któryś ze sprzętów multimedialnych to przeprowadza całe zastępy analiz i recenzji. Będzie to moja pierwsza konsola. Czytałem/oglądałem już multum przeróznych recenzji obydwu systemów, myślę, że sam mógłbym już taką recenzję napisać na podstawie wszystkich informacji, które uzbierałem. :)

Jednak chodzi mi o coś bardziej "spersonalizowanego", mianowicie chciałbym usłyszeć szczere opinie osób, które posiadają już ktorąś z powyżej wymienionych konsol.

 

Przed zadaniem dosyć oczywistego pytania chciałbym sprecyzować czego dokładnie oczekuję od nowego sprzętu. Chciałem też zaznaczyć, że nie pytam o to "od tak" tylko jak otrzymam potrzebne informacje to wybieram się do wybranego sklepu na next-genowe zakupy. ;)

 

- Chciałbym, żeby moja nowa konsola służyła tylko i wyłącznie do gier. Nie obchodzą mnie żadne aplikacje typu netflix czy inne pierdy.

- Chciałbym się posługiwać tylko padem, odpadają kinecty, ps move.

- Jestem osobą, która bardzo ceni walory graficzne, także im ładniej dana gra wygląda, tym lepiej.

- Multiplayer przede wszystkim! (Gry FPS, FIFA)

- Nie jestem ukierunkowany exami. Interesują mnie głównie te, które posiadają funkcję multiplayer. 

- Wszystko ma chodzić płynnie.

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

 

Pozdrawiam,

 

kaideu

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...