Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. Czemu by nie? Nie mówię najlepsza mówię jedna z lepszych czyli równie dobrze może być w moim np top20 na dwudziestym miejscu ale będzie w nim z pewnością.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Wiesz Kyo ale te rozblyski, tak samo jak w Tekkenie, nei przeszkadzaja tak bardzo podczas gry. Owszem, sa i na filmikach, szczegolnie prezentujacych rozgrywke gdzie akcja pokazana jest wolniej albo ze zblizona kamera potrafi to troche w(pipi)ic ale podczas dynamicznego starcia mi jakos nie. Chociaz moze nie mam takiego refleksu do wylapywania tego podczas normalnego grania.

Co do techniki nie chce sie wypowiadac bo w Y0 jeszcze nie gralem ale na filmikach czesto widze dashowane ciosy co w sumie wychodzi za(pipi)iscie z powerem.

Odnośnik do komentarza

No ja też nie mogę za dużo powiedzieć i krytykować za bardzo gry bo oglądając gameplay to nie to samo co grać.

Pisałem tylko o tym co widziałem na yt.

 

Gra może być dobra, nawet bardzo ja jej tego nie odmawiam.

Jak dorwie Pro to na bank ją obczaje i przekonam się czy warta jest tej fali zachwytów.

Odnośnik do komentarza

Drzewko rozwoju niezle rozbudowali w tej czesci, nie dosc ze kazdy styl ma swoje osobne drzewko, to jeszcze jest sporo skilli ktore rozwijaja standardowe comba a nie tylko jakies pasywki czy kontekstowe heat actions.

 

Ogolnie walka w tej Yakuzie jest zdecydowanie najlepsza z serii, cieszy mnie ze Kiwami bedzie bazowac na tym systemie.

Odnośnik do komentarza

I ta fabula :obama:

To sie przezywa jak rodzine soprano :banderas:

Ta gra jest przeciwienstwem fajnala 15 - super fabula, super gameplay, super system walki, super postacie.

Tylko za duzo tych mordoklep/slasherow w jednym czasie.

yakuza, nier, berserk, nioh... wtf

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

Zajebiste to shenmue. Ten klimat + walka + soundtrack :banderas: Do tego mnóstwo minigierek, które są genialnie zrealizowane. Wczoraj potestowałem wszystkie które mogłem i w każdą grało się bardzo przyjemnie, takie shogi czy mahjong to rozrywka na wiele godzin jak juz sie ogarnie zasady, tylko gwinta brakuje do pełni szczescia. No, ale oprócz pierdół wyróżnić trzeba oczywiście historię, która potrafi zaciekawić już od pierwszego momentu, a intryga bardzo szybko się rozkręca, no i ten voice acting. Podejrzewam, że dalej jest już tylko lepiej.

 

Nawet archaizmy w kwestii oprawy audiowizualnej mi tutaj pasuja. Taki ps2 styl o wiele bardziej mi podchodzi do arcade'owego prania po mordach naruto style niz jakas realistyczna grafa. Tak samo scenki bez mimiki twarzy maja swoj klimat czy nawet czytane kwestie, ktore kojarza mi sie z Dead Risingiem. Na chwile obecna naprawde ciezko mi sie do czegos przyczepic (moze jedynie ze jak robie save to robi sie jakby dwukrotnie, nie wiem czy tak powinno byc). Czas do nioha uplynie bardzo przyjemnie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

przeciez ja jestem w top 10 userow jarajacych sie niszowymi grami i gardzie manstreamem xd

Dziwne, ze wy sie jaracie o_O

 

Naprawde jest feeling shenmue, lezka sie w oku kreci. 

Edytowane przez Dave Czezky
Odnośnik do komentarza

@xm:

chronologia:

Y0 PS4 ang

Y1 PS2 ang/ Yakuza Kiwami remake jedynki PS4 ang w tym roku

Y2 PS2 ang

Y3 PS3 ang

Y4 PS3 ang

Y5 PS3 ang tylko cyfra

Y6 PS4 ang ma wyjść po ang

Wpadnie wypłata do kupie ta nowa część w takim razie a resztę jak mi siadzię zero. Dzięki, plusa dam potem. Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Wprowadzenie drugiej postaci to jest chyba najbardziej za(pipi)ista scenka jaka ostatnio ogladalem, nie dosc ze jest dluga, fajnie nakrecona, to w dodatku jest mocno przemyslana...

 

Bardzo mi sie spodobal motyw z wrzuceniem nas na chwile w buty jakis 2 randomowych biznesmenow ktorzy tak jak i my, nie spodziewajac sie niczego beda nagle swiadkami pieknej akcji w klubie. :banderas:

Na chwile obecna naprawde ciezko mi sie do czegos przyczepic (moze jedynie ze jak robie save to robi sie jakby dwukrotnie, nie wiem czy tak powinno byc). Czas do nioha uplynie bardzo przyjemnie

 

Zawsze tak bylo w Yakuzach, najpierw leci save game, a potem system settings save, cholera wie czemu :dunno: dopiero w Yakuzie 6 sie tego pozbyli i wprowadzili auto-save.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...