Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Zombiaki :wub: chyba jestem jedyną osobą która lubi tę grę xD bawiłem się lepiej niż przy 4. To byla w ogle poyebana akcja, skończyłem kiwi 2, y4 i y zombie w przeciągu 2 tygodni chyba xDD  coś czuje że jakby mi się urlop nie kończył to bym wtedy wyzerował yakuze. Powiecie pojeb, ja powiem zagrajmer z krwi i kości kochający kraj kwitnącej wiśni :nosacz3:

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Przerwałem granie jakiś czas temu i może wrócę, może nie. Osobiście doceniam klimat, całkiem wciąga mnie historia, podoba się humor, ale nuży mnie nieco gameplay polegający na ciągłej walce wręcz. Spodziewałem się na początku czegoś w stylu Mafii czy GTA, oczywiście okazało się inaczej, niemniej chociaż walka potrafi dać satysfakcję, brakuje mi jakiegoś większego zróżnicowania, np. wzorem Batmanów, gdzie sekwencje klepane pomieszane były ze skradaniem czy pomieszczeniami zręcznościowymi. Tutaj każda misja niezależnie od fabuły kończy się sklepaniem komuś pyska i trochę mi się już nie chce. Zaznaczam, że nigdy nie byłem fanem bijatyk ani slasherów.

Odnośnik do komentarza
W dniu 17.06.2021 o 13:58, SlimShady napisał:

Jedna Yakuza na rok, to i tak za dużo, a półroczna przerwa to takie minimum, żeby nie umrzeć w środku. Jestem w miarę na bieżąco, i na ten moment zostały z głównej serii dwa rimejki, a ze spin offów Judgement, Yakuza7 i zombiaki na PS3.

 

Cholera mogles pisac wczesniej, ja myslalem ze to trzeba jedna za druga :D

 

Capture.PNG

  • Lubię! 5
  • Dzięki 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Opalonego pekińczyka zachęcił sukces Cuszimy. Mówił że SuckerPunch lepiej uchwyciło esencje Japonii niż jakiekolwiek japońskie studio i, że być może teraz jest dobry moment, żeby wrócić do tematu.

Kenzan(2008) raczej bez rimejku się nie obejdzie, ale Ishin spokojnie wystarczy zlokalizować. To jest dobry pomysł, żeby trochę odbić od klasycznych odsłon.

Edytowane przez SlimShady
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...