Skocz do zawartości

Yakuza: Zero


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Robię platynę w Yakuzie 0. Ja pierniczę, jaka to jest zaje.bista gra :banderas:

 

Przeleciałem przez temat i sam się z siebie śmieję, jakim nieogarem byłem w mahjonga :D Podstrona 38 i następne, jak mi ornit próbował tłumaczyć zasady a ja nic nie rozumiałem :yao: Nauczyłem się w to grać poprzez granie w całą tę serię i jest to całkiem przyjemna minigierka.

 

Aktualnie przechodzę grę na poziomie trudności Legend. Idzie zaskakująco łatwo, tyle się nasłuchałem o tym mitycznym pościgu na autostradzie (chapter 13), że ludzie pady ze złości rozwalają, czy też poddają się i nie grają dalej. Mi poszło za pierwszym razem, tak samo jak te niby trudne eskorty Makoto. 

Największym problemem są te nagłe QTE jak nie mamy wysokiego poziomu energii, bo jeden błąd = zgon.

 

Fantastycznie się w to gra, nawet po latach. Mam backlog i nowe gry czekają, a ja dalej jestem w tych magicznych, japońskich latach 80-tych, z bohaterami których uwielbiam...

 

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Autostrada na Legend dawała w kość w Kiwami 1, nie w Y0. Tutaj jest lajtowa + jest save point zaraz przed nią. W Kiwami 1, nie dość że trzeba przejść ponownie całą sekwencje, to autostrada była mega trudna, szczególnie pod sam koniec.

Y0 w sumie nie ma nic nadzwyczajnie trudnego, ale jest bardzo czasochłonna. Każda Yakuza jest, ale Y0 chyba ma najwięcej contentu ze wszystkich.

Odnośnik do komentarza
W dniu 26.12.2022 o 01:46, [InSaNe] napisał:

Robię platynę w Yakuzie 0. Ja pierniczę, jaka to jest zaje.bista gra :banderas:

 

Przeleciałem przez temat i sam się z siebie śmieję, jakim nieogarem byłem w mahjonga :D Podstrona 38 i następne, jak mi ornit próbował tłumaczyć zasady a ja nic nie rozumiałem :yao: Nauczyłem się w to grać poprzez granie w całą tę serię i jest to całkiem przyjemna minigierka.

 

Aktualnie przechodzę grę na poziomie trudności Legend. Idzie zaskakująco łatwo, tyle się nasłuchałem o tym mitycznym pościgu na autostradzie (chapter 13), że ludzie pady ze złości rozwalają, czy też poddają się i nie grają dalej. Mi poszło za pierwszym razem, tak samo jak te niby trudne eskorty Makoto. 

Największym problemem są te nagłe QTE jak nie mamy wysokiego poziomu energii, bo jeden błąd = zgon.

 

Fantastycznie się w to gra, nawet po latach. Mam backlog i nowe gry czekają, a ja dalej jestem w tych magicznych, japońskich latach 80-tych, z bohaterami których uwielbiam...

 

 

To skrobnij coś dla początkującego w mahjonga. Ja zacząłem od Yakuzy 7 a tam mahjong jest opcjonalny. 

Odnośnik do komentarza

Właśnie skończyłem Yakuze. Było to drugie podejście do tego tytułu bo pierwsza styczność, mimo tego, że pozytywna, zginęła w zalewie innych gier. Z racji tego, że w ostatnim czasie mam sporo wolnego czasu to wróciłem do niej i… co tu dużo mówić. Nienawidzę kiedy takie duże, dobre tytuły się kończą. Growy kac obecny mocno, co dla kogoś kto już nie ma aż takiej zajawki na gierki jak kiedyś, nie ma też raczej czasu przez co odhacza tylko te znane i wyczekiwane marki to jestem zachwycony. 
Wszystko co dobre i mniej dobre zostało poruszane w tym temacie więc nie będę się powtarzał ale mam jedno do napisania. 
Jeśli jesteś osobą, która widziała już na prawdę sporo w grach, trochę zapał do nich uleciał z czasem a czujesz, że ten tytuł czymś do Ciebie przemawia to bierz i nie żałuj ani czasu ani pieniędzy bo to gra, która potrafi przywrócić ogień w oczach jak za małolata kiedy myśli się w wolnych chwilach co i jak będzie się w niej robić. Opowiada się wszystkim dookoła jaki to mesjasz i chcesz żeby jak najwiecej osób pokosztowało tego czystego miodu.

Brzmi to mega prosto ale na swoim doświadczeniu wiem, że częściej człowiek się odbija już od dużych,

pięknych gier i myśli sobie: „yebana dorosłość mnie dopadła i już gierki nie robią jak kiedyś…” Na szczęście są jeszcze takie, które robią. 
Nie wiem czy znajdę jeszcze czas i motywacje żeby wbijać się w kolejne części, być może ale podsumowując: 

Kiryu, Majima - to była piękna przygoda. 

Edytowane przez _D23
  • Plusik 4
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Moja pierwsza Yakuza, długo nie rozumiałem się z tą serią. Gdzieś tam była, ale w odległym backlogu,

Jestem w ch13 - co tu się odpierdala:xboss:. Pościgi, walka o honor, dramaty bohaterów, epickie walki z bossami, dwóch zajebistych bohaterów z krwi i gości, miliard aktywności pobocznych, unikatowość na tle innych produkcji AAA. 

Grafika brzydka, miasto malutkie, ale za to pięknie wszystko się składa w zajebistą całość dzięki przede wszystkim epickiemu scenariuszowi rodem z najlepszych filmów akcji.  Kosmiczna gra. 

  • Plusik 4
  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Ale bym sobie wrócił do mesjasza i platynke pocisnąl - a później zobaczyłem licznik godzinowy na to :frog:

 

 

image.thumb.png.65e22a82e34fbbf91443dba59c7c0010.png

 

szacun mocny dla wszystkich, którym udało się wszystko wymaksować. Jak mam flaszbeki z Y3 i rysowanie na ekranie celownika to odechciewa mi się jednak, chociaz klimacik Y0 jest NIE D O P O D Y E B A N I A :gigabeta:

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, oFi napisał:

Ale bym sobie wrócił do mesjasza i platynke pocisnąl - a później zobaczyłem licznik godzinowy na to :frog:

 

 

image.thumb.png.65e22a82e34fbbf91443dba59c7c0010.png

 

szacun mocny dla wszystkich, którym udało się wszystko wymaksować. Jak mam flaszbeki z Y3 i rysowanie na ekranie celownika to odechciewa mi się jednak, chociaz klimacik Y0 jest NIE D O P O D Y E B A N I A :gigabeta:

Wszystkie Yakuzy są dobrymi grami, ale Y0 to już jest prawdziwa klasyka. Platynka -> tyle czasu to ja nie mam :D. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...