Skocz do zawartości

Danganronpa 2: Goodbye Despair


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Ok, jestem po pierwszej rozprawie. Co za gra :obama: Nie spodziewałem się że już pierwsza może być tak rozbudowana że aż będzie podzielona na dwie części. Docieralo się do prawdy, docieralo i za każdym razem ktoś z czymś innym wyskakiwal. Kozak. Do końca nie wiedziałem kto, jak i dlaczego. Gram dalej, gra jeszcze bardziej wykrecona i szalona niż jedynka. Monomi to też jakaś miła odmiana od Monokumy, trochę heheszkow też więcej dzięki niej. :) Dangan 2 na plus jak na razie. Podoba mi się w takim samym stopniu jak jedynka. :lapka:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Skończyłem 3 chapter no i (pipi) nie moge, ekipa tak mnie odrzuca że mam zero motywacji żeby grać dalej. Jedynka o klase lepsza.

Nie wiem kiedy to skończe.

 

Bombiarz prawdą.

 

Odfoliowałem wczoraj ultra despair girls które czekało na swoją kolej i matkobosko, jakie to jest goowno obesrane. Dengenronpa to kolejna seria, którą przerósł hype. Steins Gate - nudne ścierwo, 999 - nudne ścierwo, VLR - nudne ścierwo, DUDG - jeszcze nudniejsze ścierwo. Nie wiem jak bardzo trzeba być skrzywionym, by czuć jarando płytką chińską bajką z wrzuconą pomiędzy toną tekstu sekcją zręcznościową, bądź pseudozagadkową, ale generalnie dla mnie to czas stracony. Hype przerósł produkcję... Ostatni dobry japoński visual novel to było 428封鎖された渋谷で, notabene też od spike chunsoft, ale nie doczeka się tłumaczenia, bo łatwiej kasę się trzepie na fanach mangi i anime, a nie na miłośnikach dobrej historii. Danganronpa w świecie japońskich gier to tacy bracia figo fagot na polskiej scenie muzycznej.

Odnośnik do komentarza

ping to trolling prawda? bo nie wierze by taki gamer jak ty nie wiedzial ze ultra despair girls to spinoff serii z totalnie calkowicie innym gameplayem niz numerowane czesci

 

ten spinoff jest totalnie przecietny, nie tylko fabularnie ale i gameplayowo bo to jakis dziwny tps z strzelaniem do misiow

 

zagraj sobie w jedynke lub dwojke, sztosowe gierki jak nie wiem co

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Właśnie gram w Danganronpę 2 na PS4. Początkowo również nie byłem zachwycony zmianą klimatu jaką zaserwowali nam twórcy, ale im dalej w las tym lepiej. Podział na wyspy daje mnóstwo możliwości, lokacje są o wiele bardziej urozmaicone niż w jedynce, podobnie jak śledztwa i procesy. Jak ktoś tutaj wspomniał - w jedynce pierwsze morderstwo było oczywiste, w dwójce bardzo trudno jest cokolwiek przewidzieć, twórcy zaskakują nas na każdym kroku. Wczoraj ukończyłem chapter II  i gram dalej. Dopiero co odkrywam visuale, zacząłem od Steins Gate, ale do tej gry muszę zrobić drugie podejście, bo zagrałem w nią w nieodpowiednim momencie. Danganronpa bardziej przypadła mi do gustu, gameplay jest tutaj znaczący (w SG go praktycznie nie ma), a sama fabuła wciąga. W dwójce brakuje mi póki co tak świetnej postaci jak Kyoko Kirigiri z cz. I (to jej szepnięcie do ucha w pewnym momencie gry sprawiło że aż przeszły mnie ciarki), a postacie wydają mi się o wiele bardziej groteskowe (Sakura z jedynki to przy nich pikuś).

Odnośnik do komentarza

Ja również wolę grać na konsolach stacjonarnych niż na handheldach. Zresztą nie mam Vity, w tej generacji wybrałem 3DSa i dobrze na tym wyszedłem. Coraz więcej gier z Vity wydawanych jest na PS4, więc nie narzekam. Po premierach Danganronpy i Zero Escape na PS4 (również sequeli tych gier, które ukażą się niedługo) moja motywacja do zakupu Vity spadła niemal do zera,

A Danganronpa na PS4 wygląda zadziwiająco dobrze. Masz dużą czcionkę, nie nadwyrężasz karku i grasz komfortowo. Oczywiście grafika jest ascetyczna, ale to nie o nią chodzi w visualkach. Z tego co czytałem gra na PS4 chodzi płynniej niż na Vicie (60 FPS).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...