Skocz do zawartości

Salt and Sanctuary


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem grę i doszedłem do drugiego bossa, który oczywiście mnie rozjechał jak szmatę. Gram knightem. Upgradowałem zbroję i miecz, no ale to dopiero pierwsza próba. Dam radę.

 

Gra jest zachwycająca na swój sposób i mówię to jako człowiek, który za żadne soulsy nie może się zabrać. Gęsty i mroczny klimat robi tu niesamowitą robotę. A starcia z większymi przeciwnikami są emocjonujące i dają sporo satysfakcji. Gameplay jest idealnie zrobiony pod 2d, walczy się idealnie. Zero problemów ze sterowaniem. Mam wrażenie, że na padzie jest wygodniej niż byłoby na vicie. Gra jest dostępna dla plusowiczów w cenie pizzy i browara a według mnie jest perełką. Dawno nie chciało mi się w żadnej grze lizać ścian tak jak tutaj. Obym tylko ukończył, bo na razie się tylko wk.urwiam. Polecam mocno. Promo jeszcze przez kilka dni.

Odnośnik do komentarza

O jezusicku nazareński jaka ta gra je vyborna! :ohboy:

Zaszlagowałem wczoraj pierwszego bossa (chyba)

 

Tego przerośniętego rycerza na samej górze, tego z wielkim mieczorem co puszczał błyskawice po podłodze

 

Tylko teraz mam problem. Gdzie iść dalej? Znaczy się gdzie teraz powinienem się udać? Maksymalnie na prawo od wodnego sanktuarium (Bandits Pass, czy jakos tak) chyba nie, bo mobki wycierają mną podłogę :frog:  Więc kuda mienia idti? Poszedłem w lewo na dół do lokacji Smile coś tam coś tam i też różowo nie jest. Tego pierwszego czerwonego rycerzyka, załatwiłem chyba za 10-tym razem, a to tylko dlatego, że dzieki temu wątkowi przeczytałem, że wzorem DS można...parry-ować. Pomimo tego koleś był przegięty, bo musiałem mu zasadzić aż 6 succesfull parry, żeby był uprzejmy zdechnąć. Przy zwykłym naparzaniu nie ma najmniejszych szans na jego pokonanie IMO. Tak czy inaczej kapitalne nawiązanie do Demon`s Souls (rycerz z czerwonymi oczami w jednej z odnóg zamku zaraz na początku), oraz do czarnego rycerza strzegącego pierścienia w Undead Burg W DS.

Gram Knightem i teraz tak...lepiej apgrejdować podstawowy mieczyk (dostałem odpowiedni gem na to po pokonaniu pierwszego szefa) czy później można coś lepszego znaleźć dla tej postaci?

Odnośnik do komentarza

Kupiłem dzisiaj w promocji na Store. O ja pyerdole co za gierka.

 

Zrobili nawet klasę Hunter do wyboru chyba specjalnie dla fanów Bloodborne. Świat jest po prostu piękny. Ta odcienie szarości, sporo przejsc i rzeczy do znalezienia no i walka która wciąga tak samo jak w Soulsach.

 

Dopiero załatwiłem pierwszego bossa i oczywiście poleglem przy tym ze trzy razy. Jakbym wiedział wcześniej, że to taka perełka to premierowo Order and pay.

Odnośnik do komentarza

Pierwszego bossa?

Wiecie ze tego bossa na statku na poczatku gry tez mozna zalatwic, nawet sie trofka dostaje za to :banderas:

Wiem...dowiedziałem się o tym z tego wątku ;) Ten paszczak to mnie zaciukał zanim zdołałem zipnąć. Podobny motyw do tego z Demon`s Souls. Niech będzie...w poprzednim opisie chodziło mi o drugiego bossa ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...