Skocz do zawartości

State of Decay: Year-One Survival Edition


wrog

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Porównanie wersji z PC i Xone (niestety bez testu FPS):

 

 

 

Chyba jednak się skuszę na pudło. Wróg pisał, że tearing zminimalizowany. Niestety dema nie ma, trzeba się samemu przekonać.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

Dobre :) Zebrałem trochę tych listów, ale żadnego nie czytałem. Też dobrze mi się grało na Xone, miałem odłożyć na jakiś czas, ale po zakupie szybko wbiłem 20h :P Chcę jeszcze zrobić dodatek Lifeline.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dokładnie. Jeszcze chwila, jeszcze kawałek, jeszcze jeden dom :) Mam nadzieję, że gdy zrobią sequel, bo ten tej pewny na 100%, to jeszcze bardziej rozbudują zarządzanie społecznością i możliwości rozbudowy "bazy" + odzyskiwanie surowców z otoczenia (najlepsze elementy gry, które trzymają przy konsoli).

Odnośnik do komentarza

przydała by się jakaś konkretna baza do zagospodarowania, albo nawet małe osiedle do tworzenia społeczności i potrzebnych ośrodków. zawsze zajmowałem Snyder Trucking Warehouse bo to chyba największa baza. szkoda że slotów wystarcza tylko na część obiektów. fajnie by było zbudować wszystko i dbać o to. szpital, kuchnia, siłownia itd. na plus jest to, że save się "starzeje" nawet przy wyłączonej konsoli a nie tylko kiedy gramy. po ponownym uruchomieniu są zmiany, np badania w bibliotece, które trwały 4h, zleciały przez noc, zasoby zmalały itd. osom. właśnie w tę stronę powinni pójść, survival z jednoczesnym budowaniem i rozrastaniem społeczności. fabuła fabułą ale przetrwanie jest najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

w tej grze aż chce się iść do przodu, zrobić jeszcze jednego questa, przeszukać jeszcze jeden dom, zebrać jeszcze trochę surowców itd. jestem przy końcówce podstawki, 2 misje do końca. później dodatki :fsg:

W sumie odpalilem remasterka i jest tak jak mówisz (wczesniej pykalem tylko w trial na 360) nawet mimo tego, że gra jest tak okropnie brzydka i beznadziejnie zoptymalizowana to niesamowicie wciąga. Gdyby tylko mieli większy budżet to by przecież zrobili kosmicznego sztosa (liczę, że dwójka pozamiata).

Odnośnik do komentarza

Większy budżet = zatrudnienie lepiej ogarniąjących silnik developerów -> lepiej zoptymalizowana gra. Zresztą z studia, które robi gierke z XBL marketu awansowali na twórców których MS pokazuje na konferencji na e3 ( i to nie w pasmie z indykami) to i tak gigantyczny skok. Ciekawe czy zasilą ich odpowiednio zielonymi aby Sod 2 był dopracowaną grą.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Większy budżet = zatrudnienie lepiej ogarniąjących silnik developerów -> lepiej zoptymalizowana gra. Zresztą z studia, które robi gierke z XBL marketu awansowali na twórców których MS pokazuje na konferencji na e3 ( i to nie w pasmie z indykami) to i tak gigantyczny skok. Ciekawe czy zasilą ich odpowiednio zielonymi aby Sod 2 był dopracowaną grą.

 

Na trailerze urywki z gry wyglądały dobrze. Mam takie przyziemne marzenie jak stałe 30 fps :P

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Tak 

39 minut temu, hav7n napisał:

Ogrywam jedynkę przed premierą mesjasza w maju. Zrobiłem quest na otwarcie nowego outposta - mam 8 chłopa, 30 materiałów i cały czas gry jestem w budynku chłop mi mówi że nie można nic zrobić?

 

@_Be_ ty pewnie wiesz o co biega :P

Workshop zrobiłeś?

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Zacząłem dziś grać i jest ogólnie spoko, fajny klimat i gameplay choć ma razie trochę nie ogarniam tego wszystkiego. Ale kórva za spadki do 0 klatek to XDDDD te screen crashe to jest masakra, graficznie to jest the bouncer z PS2.

Gram dalej, zawiadamia się spoko przygoda.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...