Skocz do zawartości

Resident Evil: Revelations 2


Gość Kasias

Rekomendowane odpowiedzi

Ja jednak uwielbiam te japońskie archaizmy w sterowaniu i poruszaniu się postacią. Dlatego tak bardzo czekam na Evil Within i to jeszcze planuje zakup na PS3.

Pjona, dobrze że nie jestem samotnym swirem ;p

 

Ja w ogóle lubię prostą animacje, taki Drake zbyt "plywa" i wygląda to za mało responsywnie.

Odnośnik do komentarza

Otóż to. Ciekawi mnie jeszcze osoba scenarzysty, bo Capcom reklamuje grę jako tytuł twórców pierwszego Revelations. Jeśli skrypt spłodziła ta sama osoba, to gotujcie się na tragiczne nowe postaci i dialogi tak koszmarne, że uszy odpadają. I niech tylko nikt nie broni zaraz tego elementu, pisząc, że to "konwencja B-Movie". Capcom sam sobie winien, że robi ze strzelanek z mutantami/zombie tak napuszone, melodramatyczne "widowiska". Jak ogrywałem demo szóstki i wchodziły teksty jakiegoś 18-letniego żołnierzyka o tym, jaki Chris jest niesamowity i w ogóle podrzucić tam tylko jakiś płyn na tarcie, to byłem autentycznie zażenowany. Jak napisał Andżej, będzie rzeźnia.

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Gameplay od GameInformera. Graficznie to jest wczesne PS3. Przy takim TLoU nie ma nawet o czym gadać ale wciąż mocno wierzę w ten projekt jako dawny wielki fan tej serii. Nawet potwory przypominają mi trochę klikaczy.

 

https://www.youtube.com/watch?v=j-nlX7kSeIw#t=45

Edytowane przez Nemesis
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Crapcom trzyma się tej brzytwy już chyba pod pachą. Wrzucają Barrego myśląc, że złapią graczy za sentyment, a tymczasem znowu strzał w kolanko i dalsze psucie serii. Coop giereczka co za rok na steamie na święta będzie za 1 euro nie jest żadnym powrotem do korzeni.

Kurfa, niech sprzedadzą komuś prawa do marki to na pewno na tym zyska, bo gorzej być już nie może. <ból dupy off>

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dzięki za cynk... :) Czekałem tylko kiedy się pojawi... :) Zamówienie złożone... mam nadzieję, że będzie opcja cross-buy i dostanę wersję na PSV za darmo... :) A wersję pudełkową kupię jak mi się gra spodoba tak, jak jej poprzedniczka... :)

Teraz trzeba tylko poczekać na preorder na RE HD i będzie w co grać w pierwszym kwartale... :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Całkiem dobra część. Co prawda brzydka, że aż momentami oczy płoną, ale bardzo przyjemnie się gra. System znajdziek i współpracy między bohaterami całkiem nieźle rozwiązany. Nie mogę się doczekać, aż wpadnę w przyszłym tygodniu do kumpla żeby wypróbować coopa.

Przejście pierwszego epizodu zajęło mi jakieś 2 godz, więc jest to dość standardowy czas chyba, a zważywszy na fakt ile jest dodatkowych trybów rozrywki to gra potrafi na trochę wciągnąć.

Tryb Raidu póki co nudny jak flaki z olejem, ale może to wina tego, że przeszedłem ledwie parę pierwszych misji i nie ma jeszcze możliwości grania z kimś innym.

No i fabuła... póki co mamy ledwie jej zalążek, ale wydaje się o wiele ciekawsza niż historie z 5 i 6 razem wzięte. Pod koniec nawet lekko mnie zaskoczyła.

Za tą cenę myślę, że jest to pozycja obowiązkowa dla każdego fana RE. Ja na pewno zainwestuje w nią dalej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jedynka była Horrorem na tyle na ile mogła być. 

 

Pierwszy epizod dwójki niestety jest daleki do takiego samego klimatu. Pograłem u brata trzy godziny wczoraj. Bo chłopak na CF ale mnie nie zachwyciło i ja sobie daruję. Skupię się na nieskończonym Remake HD, pewnie zanim w całości się z nim uporam to już będzie na horyzoncie RE7 

Odnośnik do komentarza

Ja po przejściu trybu fabularnego, spróbowałem trybu szturmu i generalnie różni się on znacząco od tego, co było w RE:R1. Całe pierwsze wyzwanie z misji głównych polega na ubijaniu przeciwników na planszach z RE6, co na początku wywołało u mnie uśmiech, ale na ostatniej planszy byłem zły, bo ja już te plansze widziałem. Na szczęście drugie wyzwanie zaczęło się już na planszy z RE:R2, więc może będzie lepiej... :)

Najgorsze jest to, że każda postać, a jest ich obecnie 6, ma swój osobny poziom doświadczenia, co wiąże się z tym, że każdą musimy grać osobno, żeby osiągnąć odpowiedni poziom. Trochę kiepskie rozwiązanie, bo to co było w RE:R1 bardziej mi odpowiadało.

Najwięcej doświadczenia dostajemy z misji dziennych, które dają w kość jak się gra samemu, ale ilość doświadczenia jaką dostajemy jest tego warta... :)

Teraz pozostaje czekać spokojnie do 17 marca, kiedy uruchomią wspólne granie on-line w tryb szturmu i pewnie dadzą dodatkowe misje/wyzwania na RE.NET

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

:) Do Destiny to jeszcze daleko, ale w trybie szturmu (raid) masz jak w pierwszej części 3 poziomy trudności misji.

 

Pierwszy epizod daje nam dostęp do 3 wyzwań.

Każde wyzwanie ma 6 misji do wykonania.

Łącznie 18 misji na jednym poziomie trudności.

 

Mi średnio misja zajmuje 10 minut, więc w ciągu godziny zaliczam 1 wyzwanie, co daje że cały poziom trudności zaliczam w jakieś 3 godziny.

Następne 2 poziomy trudności zajmą mi pewnie po 3-4 godzinki, więc sumarycznie jedną postacią jestem w stanie zaliczyć 3 wyzwania na 3 poziomach trudności w 9-10 godzin.

 

A postaci mamy 6, więc krótko licząc zabawy jest na jakieś 60 godzin, a przed nami kolejne 3 epizody, które dadzą dostęp do dodatkowych wyzwań... :)

 

Każda misja dodaje nam punkty doświadczenia, ale najwięcej dostajemy z misji dziennych, tak średnio z 10 razy więcej punktów, a mamy je 2 na dzień. Mamy jedną misję ogólną, którą możemy wykonać dowolną postacią, a drugą misję przeznaczoną dla konkretnej postaci.

 

Na razie przewidziano, że możemy dojść do 100 poziomu doświadczenia w postaci. Ciekawe kiedy pierwsza osoba osiągnie taki poziom. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...