Skocz do zawartości

Przenośne Głośniki


Janush

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuję dobrych głośników przenośnych w cenie od 100 do 300zł. Zależy mi na tym, żeby były w miarę głośne i przede wszystkim miały dobry bass ;) Muzykę będę puszczał z iphone 4 (niedługo pewnie 5s lub 6), więc fajnie jakby miały możliwość grania i ładowania telefonu jednocześnie. Liczę na pomoc forumku ! :)

PS. Co sądzicie o głośniku-zabawce angry birds ? Ostatnio jakiś znajomy z tego coś puszczał i zdawał się być naprawdę solidny. Chodzi mi dokładnie o ten model - http://www.euro.com.pl/glosniki-przenosne/gear4-angry-birds-czarny-ptak.bhtml

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...
10 minut temu, Shen napisał:

Odkopuje.

Szukam jakiegoś głośnika na treningi w plenerze i inne wypady. Mam takiego małego jbl go, ale trochę za mała moc. Ktoś coś poleca?

Na marke mam wyjebane, byle fajnie grał.

 

Moja dziewczyna ma juz chyba 10 lat BOSE i nic lepszego nie slyszalem w tym temacie. Cena oczywiście też nie jest mała :cebula:

 

specjal.jpg

Odnośnik do komentarza
20 godzin temu, Shen napisał:

Ogładalem recki i rankingi, chyba wezme flip5

Mam Charge 4. Gwarantuję, że nic więcej nie trzeba. Bardzo głośny, bardzo dobry bass, nie do zdarcia. Szczerze mówiąc zapominam, że trzeba go ładować,  bo bateria jest  wytrzymała jak eneloopy w padzie od Xboxa. 

Odnośnik do komentarza

Ja dziś zrobiłem upgrade flip 4 do charge 5. Niestety nie porównałem jeden do drugiego bo od razu po zdjęciu zawiozłem flipa kumplowi bo odkupił ode mnie. Ale przecież używałem go dwa lata i pamiętam jak grał. Po pierwszym dniu z nowym mogę powiedzieć, że gra głośniej, czyściej, bardziej detalicznie, basu jest więcej i jest mocniejsz. Nawet nie ładowałem po wyjęciu z pudełka a i tak w czasie gdy flip by już padał tu pokazywało pół baterii. Trochę drogi, ale udało się obniżyć cenę o 50zł w media za każde wydane 500 i wyszło mnie 749zł.

IMG_20210512_142533.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...