Skocz do zawartości

Disgaea 5


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Nie potrafię się przekonać do tej cukierkowatości, a co najlepsze wystarczyłby setting i art design w klimatach Dragon Questów, lub FFIX, a jarałbym się jak głupi. Next genowy srpg od Segi na miarę Valkyria Chronicles to by było...

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Kurde,ale te plansze z ps2 to mogliby ogarnąć,bo to jednak gra na nową generację za pełną cenę. Japońce to się leniwi zrobili, ale nie ma się co dziwić, bo takie grind festy kupuje z kilka tysięcy osób poza japonią i nie ma sensu pakować kase w nową technologię,która się nie zwróci.

Odnośnik do komentarza

Kurde,ale te plansze z ps2 to mogliby ogarnąć,bo to jednak gra na nową generację za pełną cenę. Japońce to się leniwi zrobili, ale nie ma się co dziwić, bo takie grind festy kupuje z kilka tysięcy osób poza japonią i nie ma sensu pakować kase w nową technologię,która się nie zwróci.

 

D5 to zapewne ostatni tytuł od NiS ze względu na finanse, a Ty tu o jakimś większym budżecie, lawl. Plansze z PS2 nie zrobią się strasznie lepsze jak będą niczym z PS3, a koszta wzrosną znacznie. Nie warto. Fani mają w (pipi)e grafikę tej gry.

Odnośnik do komentarza

 

Kurde,ale te plansze z ps2 to mogliby ogarnąć,bo to jednak gra na nową generację za pełną cenę. Japońce to się leniwi zrobili, ale nie ma się co dziwić, bo takie grind festy kupuje z kilka tysięcy osób poza japonią i nie ma sensu pakować kase w nową technologię,która się nie zwróci.

 

D5 to zapewne ostatni tytuł od NiS ze względu na finanse, a Ty tu o jakimś większym budżecie, lawl. Plansze z PS2 nie zrobią się strasznie lepsze jak będą niczym z PS3, a koszta wzrosną znacznie. Nie warto. Fani mają w (pipi)e grafikę tej gry.

 

No ja bym czuł się dymany jakby kazano mi kupić nowy sprzęt by zagrać w grę rodem z ps2 z lepszą rozdziałką. Ludzie po to kupują nowe konsole by mieć lepszą grafę,a nie cisnąć w prehistorycznie wyglądające gry za pełną cenę.

Jrpgi od dawna wyglądają jak rzygi poza finalami(ni no kuni i talesy mają spoko postacie,ale otoczenie z ps2).

Odnośnik do komentarza

No ja bym czuł się dymany jakby kazano mi kupić nowy sprzęt by zagrać w grę rodem z ps2 z lepszą rozdziałką. Ludzie po to kupują nowe konsole by mieć lepszą grafę,a nie cisnąć w prehistorycznie wyglądające gry za pełną cenę.

Jrpgi od dawna wyglądają jak rzygi poza finalami(ni no kuni i talesy mają spoko postacie,ale otoczenie z ps2).

 

Niektórzy grają w gry, a nie grafę. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

No ja bym czuł się dymany jakby kazano mi kupić nowy sprzęt by zagrać w grę rodem z ps2 z lepszą rozdziałką. Ludzie po to kupują nowe konsole by mieć lepszą grafę,a nie cisnąć w prehistorycznie wyglądające gry za pełną cenę.

Jrpgi od dawna wyglądają jak rzygi poza finalami(ni no kuni i talesy mają spoko postacie,ale otoczenie z ps2).

 

Niektórzy grają w gry, a nie grafę. 

 

Aha bo to tak dużo wymagać żeby produkcje wypuszczane w 2015 wyglądały jak produkcje z 2015,a nie jak sprzed dekady. Chyba nigdy nie zrozumiem tej taryfy ulgowej dla japońców wypuszczających rozmazane (pipi) za 200-250zł. Jak są leniwi to niech sprzedają to po ~100zł.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

No ja bym czuł się dymany jakby kazano mi kupić nowy sprzęt by zagrać w grę rodem z ps2 z lepszą rozdziałką. Ludzie po to kupują nowe konsole by mieć lepszą grafę,a nie cisnąć w prehistorycznie wyglądające gry za pełną cenę.

Jrpgi od dawna wyglądają jak rzygi poza finalami(ni no kuni i talesy mają spoko postacie,ale otoczenie z ps2).

 

Niektórzy grają w gry, a nie grafę. 

 

Aha bo to tak dużo wymagać żeby produkcje wypuszczane w 2015 wyglądały jak produkcje z 2015,a nie jak sprzed dekady. Chyba nigdy nie zrozumiem tej taryfy ulgowej dla japońców wypuszczających rozmazane (pipi) za 200-250zł. Jak są leniwi to niech sprzedają to po ~100zł.

 

 

 

To nie jest taryfa ulgowa dla Japończyków, a mniejszych wydawców/ projektów. Rachunek ekonomiczny jest bezlitosny, gdy robisz grę z celem sprzedażowym na poziomie 200 - 300 tys. nie możesz sobie pozwolić na wodotryski. 

 

Grając w niszówki musisz być przygotowany na przeciętną stronę techniczną. 

  • Plusik 8
Odnośnik do komentarza

Indory jakoś wychodzą na plus mimo, że sprzedawane są tanio,a często mają naprawdę świetną oprawę. Nie wiem po co NiS pcha się w obleśne 3d. Jakby plansze machnęli jako statyczne 2D to by całość wyglądała za(pipi)iaszczo.

 

Do tego robienie exa mając mały budżet i spodziewając się niewielkiej sprzedaży to dla mnie strzał w stopę.

Odnośnik do komentarza

Nippon Ichi ma mniej więcej tyle samo pracowników co takie Ready at Dawn. Nippon Ichi zrobiło przez ostatnie cztery lata ile gier? Około dwudziestu? RAD zrobiło jedną. Nie wyciągałbym z tego wniosku, że to Japońce są leniwi. Podobnych analogii można by szukać też gdzie indziej. Gdyby Nippon Ichi pracowało na podobnych zasadach, czyli robiłoby jedną odpicowaną grę przez cztery lata, to już dawno Niikawa musiałby zamykać interes. Inne pytanie, z czego w ogóle sfinansowana byłaby produkcja?

 

Indory robi po kilka, kilkanaście osób. Gry tego typu są króciutkie i zwykle ubogie pod względem mechaniki (stąd ta cała moda na art-gaming). Nippon Ichi samo robi gry i samo je wydaje także w retailu - w Japonii i Ameryce. Musi mieć pieniądze na utrzymanie bieżącej działalności, w tym ponad 100 pracowników.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy trailer po angielsku:

 

Premiera na jesień:

 

NIS America has released the first English trailer and new screenshots for Disgaea 5: Alliance of Vengeance.

The PlayStation 4 strategy RPG is due out this fall in North America and Europe. The Japanese release is a bit closer with a planned March 26 release.


Read more at http://gematsu.com/2015/02/disgaea-5-first-english-trailer-screenshots#QZp8B1AQH6oylYWP.99
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...