Skocz do zawartości

Zgadnij cytat !


Rekomendowane odpowiedzi

"Bo jedyna różnica między samobójstwem a męczeństwem polega w istocie na stopniu zainteresowania mediów. Jeżeli drzewo w lesie pada i nie ma nikogo, kto by to usłyszał, to czy nie jest tak, że ono tylko leży i gnije? A gdyby Chrystus umarł z przedawkowania barbituranów, sam na podłodze w łazience, to czy byłby w Niebie?"

Odnośnik do komentarza

To musi być Rozbitek właśnie! 

 

Przez następne piętnaście minut nie jestem sobą: wyciągam z trupa sine sznury jelit, wpycham je do ust, krztusząc się wilgotną zawartością, smakującą jak zepsuty makaron. Po godzinie ciężkiej pracy udaje mi się oddzielić od ciała kręgosłup, który postanawiam zawinąć w chusteczki higieniczne i wysłać priorytetem na adres Leony Helmsley. Chcę pić krew tej dziewczyny jak szampan, zanurzam twarz w tym, co zostało z jej brzucha i ocieram żarłoczną szczękę o pęknięte żebro.Gdzieś - chyba u mnie? - dudni włączony telewizor: najpierw nadają "THe Patty Winter Show" poświęcony przetworom z ludzkiego mleka .... 

Odnośnik do komentarza

Ja mogę :)

 

W sobotę 26 października, niedługo po szturmie na teatr , kiedy moskiewskie media opowiadały, że wszystkie siły milicji rzucono na poszukiwanie terrorystów, którzy mogli się ukryć w okolicy, na niedalekiej Szosie Kaszyrskiej pojawił się ślubny orszak ,,nowych Ruskich". Jechały w nim rolls-royce'y, mercedesy, a drogę torował im radiowóz na sygnale. Kilka godzin wcześniej karetki wiozące z Dubrowki umierających zakładników grzęzły w korkach ulicznych. Przed nimi drogi nikt nie oczyszczał. W stolicy wszyscy wiedzą, że można tu wynająć radiowóz za 200 dolarów. Wystarczy dogadać się z kierowcą. W tamtą sobotę kosztowało to pewnie znacznie drożej.

Edytowane przez szaden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...