Skocz do zawartości

Super Smash Bros. for 3DS


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem też, że w tle nie pobrzmiewa tylko jeden utwór, jest ich co najmniej 2-3. 

 

Aha, pod D-padem tradycyjnie mamy taunty ;)

 

Miły ficzer, dla wygranego zawodnika w tle przygrywa dżingiel z gierki danego bohatera

Wszystko jest mega intuicyjne i widać ogrom możliwości i funkcji jakie będą dostępne w pełnej wersji

Wersje Final destination aren będą fajnym ficzerem w serii. Całkowicie zmieniają styl rozgrywki

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

Nie ma betonowych 60 fpsów. W grubej akcji wyraźnie zwolniło tak gdzieś do 45-50, ale to trwało ze 2 sekundy

 

Nie pomyliło ci się ze zwolnieniem czasu :P? Na takie pierdoły jestem wyczulony i w 10 meczach jeszcze żadnych dropów nie było.

Odnośnik do komentarza

 

 

Nie ma betonowych 60 fpsów. W grubej akcji wyraźnie zwolniło tak gdzieś do 45-50, ale to trwało ze 2 sekundy

 

Nie pomyliło ci się ze zwolnieniem czasu :P? Na takie pierdoły jestem wyczulony i w 10 meczach jeszcze żadnych dropów nie było.

 

 

Nie ;) Było naraz kilka wybuchów i czyjś specjalny atak, naprawdę był chwilowy armageddon i zwolniło :P 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jak coś będę miał to na pewno się podzielę.

 

Łohoho, wreszcie jakiś juggle Linkiem mi wszedł. Pora naładować 3DS'a, bo dzisiaj będzie ciężka noc. Wreszcie jakaś bijatyka, w którą chce mi się zainwestować czas.

 

Rayos, albo ktoś inny obcykany w Smashu - jak blokuję za pomocą R i nie zdążę puścić R przed zniknięciem tej czarnej kuli, to dostaję stun tak?

Odnośnik do komentarza

Jak coś będę miał to na pewno się podzielę.

 

Łohoho, wreszcie jakiś juggle Linkiem mi wszedł. Pora naładować 3DS'a, bo dzisiaj będzie ciężka noc. Wreszcie jakaś bijatyka, w którą chce mi się zainwestować czas.

 

Rayos, albo ktoś inny obcykany w Smashu - jak blokuję za pomocą R i nie zdążę puścić R przed zniknięciem tej czarnej kuli, to dostaję stun tak?

 

Zgadza się, jak przesadzisz z używaniem Shielda ew. ktoś Ci go rozwali, masz stuna :)

 

Też gram Linkiem :D DLACZEGO NIE WZIĄŁEM TEJ CHOLERNEJ ŁADOWARKI :confused: :confused: :confused: A coś mi mówiło, żeby wziąć... W akademiku jak już wrócę w niedzielę, pogram innymi postaciami ^_^

 

Jak coś, to Final Smasha używa się naciskając po prostu B. CHYBA. Mówię o tym, jak rozwali się kulę z emblematem smasha na niej i nasza postać "świeci".

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Nie ma. Ale to łatwo obczaić sobie ;) masz raczej 6 ataków w sumie (nie liczę wariantów w powietrzu itd. itp.) więc łatwo ogarnąć. Naucz się skakać i wykorzystywać ataki do jeszcze dalszych skoków, to bardzo przydatne w momencie w którym "na pewniaka" wylatujesz poza planszę. Np cios Linka Góra+B jak jest w powietrzu dość znacznie go wyrzuca do góry, co często gęsto pomoże Ci się uratować.

 

Tak samo z unikiem. Będąc w powietrzu i naciskając R, postać przesuwa się o dość istotną odległość w danym kierunku :).

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

W sumie to wciągnąłbym jakiś dobrze zrobiony poradnik. Mam nadzieję, że już się drukuje.

 

Ta gra zmiecie, już to czuję. Zawartość w pełnej wersji będzie OGROMNA. Gra na setki godzin.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Czy w demie okrywa się cokolwiek? Mnie największą frajdę w Smashu daje zbieranie bonusów, w demku po paru walkach mam wrażenie że nie ma co robić :P

 

PS: Gadałem przez telefon z gostkiem z KiG o Double Packu Smasha, nic o nim nie słyszał więc mu poleciłem sprawdzić w katalogu Conquesta.

Zobaczcie za ile będą mieli :)

http://konsoleigry.pl/gry-na-3ds/2609-super-smash-bros-double-pack-limited-edition-3ds-45496526566.html

Kto się składa? Ja już z kumplem zamówiłem :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.