Skocz do zawartości

FIFA 15 Ultimate Team


nero2082

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 259
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

na bronzowych i srebnych to nie ma co kasy wydawać bo i tak będziemy grac ze złotymi drużynami, match-making w FUT nie jest za dobry

 

Mówili coś o tym? Bo jestem niemalże pewien, że w poprzednich fifach wyszukiwało mi rywali z podobnymi skillami

 

 

E: Można na jednym grajku skorzystać trzykrotnie z karty zmiany pozycji? Tak żeby ze środkowego pomocnika zrobić napastnika. No i czy zmiana pozycji działa na jeden mecz czy na zawsze?

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

 

 

na bronzowych i srebnych to nie ma co kasy wydawać bo i tak będziemy grac ze złotymi drużynami, match-making w FUT nie jest za dobry

 

Mówili coś o tym? Bo jestem niemalże pewien, że w poprzednich fifach wyszukiwało mi rywali z podobnymi skillami

 

 

E: Można na jednym grajku skorzystać trzykrotnie z karty zmiany pozycji? Tak żeby ze środkowego pomocnika zrobić napastnika. No i czy zmiana pozycji działa na jeden mecz czy na zawsze?

 

 

1. W ut dobiera przeciwnikow bez wzgledu na poziom druzyny.

2. Tak, kiedys mialem lewego bodajze na CM.

3. Na zawsze (no dopoki nie zmienisz na inna xd). I jesli dobrze pamietam to jest tak ze ST->CF->CAM->CM->CDM, czyli nie zrobisz np z napastnika skrzydlowego.

 

Dzisiaj wpadlo 2,5k od ea i juz cos lepszego ukrecilem.

78359843759316488829.png

 

edit; tak musiales grac w 14 zeby teraz pobawic sie aplikacja, w innym przypadku musisz czekac do premiery az kupisz 15, dopiero wtedy appke bedziesz mial dostepna

Edytowane przez schabek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jednak zrezygnowałem ze składu z Ligue 1 i postanowiłem zrobić hybrydę Atletico + reszta ligi BBVA. Póki co zrobiłem takie coś:

 

6pdtXkN.png

 

Moya 350

Valera 300

Bartra 450

Gimenez 150

Insua 0

Mario Suarez 350

Krychowiak 800

Cristian Rodriguez 350

Raul Garcia 350

Manu Del Moral 300

Koke 1800

 

Mikel San Jose 300

Andre Gomes 0

Robles 150

Aridai 0

 

Bardzo szkoda, że Koke nie jest CM, przez to on, albo Cristian Rodriguez będzie musiał mieć chemistry 5 :confused: Porobiłoby się jeszcze zakupów, ale w sakwie zostało 250 coinsów. Może jutro coś wpadnie to sie jeszcze pobawię w jakieś małe zakupy.

 

E: No chyba, że te prezenty wpadają o północy to może jeszcze poczekam te 40 minut :D

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Cisse napewno nie bedzie tani bo srebny, polecam http://www.futhead.com/15/leagues/ligue-1/st/all/rating/

Jak gra wyjdzie to bedzie mozna wsadzac recenzje, i se czytac jak sie innym gra zawodnika

 

ja nakupilem fitness karty teraz za grosze, z nadzieja ze jak wszyscy zaczną grac to pójdą sporo w cenie i zarobie na Pogba

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłem chyba 10 junafranów za 1600 i wystawiłem za 2000 - najniższa cena obecnie na rynku. Gdy pojawia się niższy znowu kupuje. Interes się kręci. W ogóle juanfran underrated jak ch.uj... 79 to zdecydowanie za mało. 83 to by było OK. Tym bardziej, że arbeloa ma 79. ARBELOA...

Odnośnik do komentarza

Ja od wczoraj bawię się w kupowanie i sprzedawanie stadionów i z moich wyliczeń wychodzi, że jestem 2770 monet na plusie :D Póki co najładniej zarobiłem na Signal Iduna Park, kupioną za 350 kartę udało się sprzedać za 1000 :D Szkoda, że od sprzedaży odliczają 5%, gdyby nie to miałbym niecałe 500 więcej. A z prezentów wpadła złota paczka: jeden zawodnik sprzedany za 350, piłka, strój Torino i karta z kontraktem. Jeszcze gorzej niż wczoraj.

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj zbierałem regularny wpier*** moim 77 gold składem od typów ze składami 85 - full BPL wart pewnie z 250k, albo La Liga z IF Neymarem, Messim, Bale'em, Modricem, Rodrigezem i wszystkimi.... Aż mi się odechciało grać, bo na 5 meczy tylko jeden miałem z w miarę wyrównanym składem. 

No ale nic walczę, 2 bieda gold składy złożone wczoraj, więc fitnessy idą na sell ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...