Skocz do zawartości

Forza Horizon 2


dKc

Rekomendowane odpowiedzi

Pomijam kwestię tego, że dubbingu na X360 chyba nie ma, a na X1 jest.

Pomijam kwestię tego, ze grafika jest gorsza.

Ale już model jazdy samochodem pozostawia u mnie niesmak i nie powiecie mi, że się mylę, oj nie, bo zbadałem temat i inni też to założyli. Model jazdy jest tak spartolony, że jeżdżąc chwilę w grze czuję się jakbym dostał kapciem w ryj. Aj min łat de fak?

Generalnie z tym modelem jazdy chodzi mi o to, że samochody jakoś tak się "wychylają" na lewo/prawo poza miejsce w kamerze, w którym powinny być :) Wyłączyłem jakieś opcje z kamerą, automatyczna kamera czy jakos tak. Wychylanie było mniejsze, ale nadal uczucie było jakieś takie jakby te samochody się ślizgały bokiem... jakby miały opóźnioną reakcję... nie bardzo umiem to określić. Dotychczas jeździłem tylko Suprą i jakieś takie... nieprzyjemne to jeżdżenie. Bardzo chciałbym też, żeby zmienili fizykę jazdy (i z tego co rozumiem to na Xbox One jest inna, ale X1 nie zamierzam kupować dla jednej gry) patchem, ale tego to pewnie nie zrobią. Słowem, te auta tak nienaturalnie się wychylają, ślizgają. Podobnie to wygląda w NFS Rivals. Przez taki "Brak kontroli" ciężko mi się wczuć w jazdę. Czy da się to jakos wyłączyć? Proszę, powiedzcie, że tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Po pierwsze jest dubbing. Po drugie nie wiem o jakie ślizganie Ci chodzi, każdy samochód prowadzi się inaczej. Ewentualnie możesz włączyć lub wyłączyć wspomagacze w opcjach. Dla mnie gierka jest na poziomie i badzo przyjemnie się gra.

 

Dubbing jest w wersji na X360? Mogę sobie go jakoś włączyć, bo mam tylko napisy?

Jakim samochodem jeździsz?

Co to jest TCS?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.