Skocz do zawartości

GameCube RF switch/RF Modulator - do czego to służy ?


gamecubefan

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, to mój pierwszy post na forum :). 20stka na karku a ja sobie przypomniałem, że kuzyn miał kiedyś GC i kilka świetnych tytułów min: Resident REmake. Teraz planuje kupić konsole, i zastanawiam się do czego jest urządzenie wymienione w temacie. Moje drugie pytanie to czy istnieje jeszcze szansa zakupu dobrego egzemplarza tej konsoli ? Next Geny zupełnie do mnie nie przemawiają, a nie ukrywam, że GC zatrzymał bym na dłuższy czas. Ostatnia rzecz, mam monitor Samsunga ale z wejściem VGA tylko, jest szansa aby podłączyć konsole pod te wejście ? Jestem zwolennikiem mniejszych ekranów stąd owe pytanie.

 

 

 

 

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 10
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

1. RF Switch/Modulator pozwala Ci na podpięcie konsoli do TV przez wejście antenowe.

2. Raczej bez problemu kupisz w dobrym stanie, to solidna konstrukcja. Jedyny czuły punkt to laser, ale to raczej wychodzi dopiero jak ktoś, tfu tfu, piraci.

3. Strzelam, że dałoby się, ale potrzeba do tego konwertera, którego cena waha się od 100 do 200zł. Trzeba by pogrzebać więcej na ten temat, ale wydaje mi się, że jest to niewarte zachodu i pieniędzy. Lepiej kupić sobie dobry TV CRT.

Odnośnik do komentarza

Wii-gamecube-compatibility.jpg

 

Tylko starsze modele Wii maja to, i tak jak funditto mowi, zeby grac w GC gry musisz miec pada i karte od GC, tak samo powinno się podłączyć pod VGA przez przejściówkę, troche drozej to wyjdzie ale bedziesz mial jeszcze wiecej gier do ogrania 

Odnośnik do komentarza

3. Wszystko to analogowe wyjscie wiec tylko przejsciowki potrzebne

 

$_57.JPG

 

Choc moim zdaniem najlepiej kupic Wii ktore odpala GC gry, component kabel i wtedy grac w sub-720p

Testowałeś to własnoręcznie? Nie będę się upierać, ale krótki research google'a (1 2 3) wskazuje, że jednak potrzeba konwertera

Odnośnik do komentarza

 

3. Wszystko to analogowe wyjscie wiec tylko przejsciowki potrzebne

 

$_57.JPG

 

Choc moim zdaniem najlepiej kupic Wii ktore odpala GC gry, component kabel i wtedy grac w sub-720p

Testowałeś to własnoręcznie? Nie będę się upierać, ale krótki research google'a (1 2 3) wskazuje, że jednak potrzeba konwertera

 

 

na szybko znalazlem konwertor za 10 £, wiec moze lepiej to zamowic i nie sprawdzac czy sama przejsciowka wystarczy

 

http://www.ebay.co.uk/itm/PC-Laptop-Composite-AV-S-Video-To-VGA-TV-Converter-Monitor-Adapter-Switch-Box-AR-/300955759515?pt=UK_Computing_Sound_Vision_Video_Cables_Adapters&hash=item46125c739b

 

a tu Wii przez taki konwertor 

Edytowane przez Labtec
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Sam zastanawiam się nad wii między innymi właśnie ze względu na wsteczna kompatybilność z gc. Next geny narazie w ogóle mnie nie interesują, a ps3 i Xbox 360 stoją bo trochę straciły dla mnie fun. Nie jestem zbytnim fanem super hiper grafiki, że dwa lata temu nie mogłem się oderwać od ffvii, które przechodziłem na PSP, a i gdzieś tak kolo 2012 świetnie się bawiłem przy yakuzie na ps2. Zważając na powyższe chyba nie mam się co obawiać że grafika na wii podłączonym pod LCD full HD jakoś mnie wystraszy? Yakuzke kończylem też na tym ekranie. Ostatnie pytanie: czy czarna wersja nie mini, ta gdzie był już dodawany wii motion plus posiada wsteczna kompatybilność? Za czasów ps2 gcn to było takie moje małe marzenie, ale patrząc na ceny i bibliotekę gier w tej chwili wii wydaje mi się najrozsadniejsza opcja.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.