Skocz do zawartości

Spelunky


stoodio

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Czekam na promo i biorę na vite zeby dokończyc dwa puchary - za 500k i przejscie w <8min.

 

Nie czaje tego - gra jest rozchwytywana, genialna, ma niesamowite zaplecze fanów i fantastyczne opinie > zero info o kontynuacji czy tez dodatku. Tragedia.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

W sumie to Yu Derek tą gierkę tak dawno zrobił, że jakby coś miało być to chyba by już powstało. Wydaje mi się, że to jest zamknięty koncept dla niego i nie ma w planach poszerzania tego. A szkoda, bo gościu naprawdę wie o co w gierce wideo i roguliku jak ten chodzi. Mark Brown bodajże świetnie rozkładał na czynniki pierwsze jak ta gra generuje plansze i jak dobrze przemyślany to jest system.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś był na PSN, aczkolwiek było to dawno temu, bodajże -50%

 

Kiedy kupiłem moją drugą Vite to dodawałem do wishlisty na playstation store gierki które chciałbym kupić, no i chciałem dodać Spelunky ale okazało się, że grę mam już kupioną. Więc ta promocja musiała być serio dawno temu 

Edytowane przez asax
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Ale mnie w(pipi)ia ta gra czasami,jakby wyczytała co robię za puchar aktualnie. XD robie speedrun to nonstop etapy w ciemności, jungle z etapami z piratami, etapy lodowe z yetim i pełno skrzyń do zbierania, kupcy z bombami i jetpackami kiedy kasy nie ma i się spieszy xD

A robiłem puchar za 500k i zero skrzyń, hoiowe itemy w sklepie, zero etapów w ciemności żeby zbierać świetliki xD

 

Anyway -puchar za speed run wpadnie i będzie 100% w najlepszym indorze ever.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

jungle z etapami z piratami

Była też wariacja dżungli z piratami? Kojarzę, że była z ciemnością, zombie i wodą na samym dole. Niby mała, prosta gierka, a zawartości tyle co w niejednej grze AAA :P . I znów jest powód, żeby sobie odświeżyć sobie tego sztosika :)

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Piraniami*, je.bana korekta telefonu xD

 

Jaki ja mam ból doopy ze do tej gry zero dlc, bankowy brak sequela... jak potrzeba to nie ma, nawet skiny postaci bym kupił, a tu nic. :(

Sorry ze narobiłem smaka xD

Spoko i tak zagram - po coś tą vitę w końcu trzymam ;) 

Już pomijając brak dlc i sequela, to tej grze jak żadnej innej przydałby się edytor poziomów, coś na wzór Mario Makera. Już sobie wyobrażam te odjechane poziomy graczy  :obama:

Odnośnik do komentarza

Kiedyś był na PSN, aczkolwiek było to dawno temu, bodajże -50%

 

Kiedy kupiłem moją drugą Vite to dodawałem do wishlisty na playstation store gierki które chciałbym kupić, no i chciałem dodać Spelunky ale okazało się, że grę mam już kupioną. Więc ta promocja musiała być serio dawno temu 

 

 

Była kiedyś w Plusie chyba. Więc uważaj czy na pewno gierkę masz, czy tylko na czas abonamentu jest aktywna ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...