Skocz do zawartości

Just Cause 3


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

MM mi się bardziej podobał z wielu powodów, ale w JC3 rozpierducha była fajniejsza. 

 

Wiesz, w MM mimo wszystko rozbudowywałeś bohatera, a robienie aktywności pobocznych pomagało Ci w przechodzeniu gry, miałeś łatwiej. W JC3 możesz lecieć misje główne od początku do końca i spokojnie dasz sobie radę z palcem w tyłku. To jest nieskrępowana rozrywka, ale mimo wszystko szybko potrafi się znudzić.

 

 

Jak wyglądają misje fabularne? Da się w to wciągnąć, czy monotonia i schematyczność?

Raczej to drugie. Wybuchy, pościgi, strzelaniny ale wszystko oparte na dosyć schematycznych pomysłach. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Krew mnie przy tym calaku zaleje. Tak jak przebrnąłem przez większość wyzwań wingsuit'owych (zostały mi dwa ale widzę, że ogarnę bo się mylę już o jedno, dwa kółka za często, kwestia czasu) tak wyzwania na strzelnicy z (pipi)aną bronią osobistą nigdy nie ogarnę - przecież tego się nie da zrobić na padzie! (pipi), jak mi to siadło na łeb i 4 x po 20/30 minut w ciągu dnia napierdalam na tej strzelnicy i zawsze kończę z liczbą punktów 23/23,8k... tego się (pipi) nie da zrobić - poradniki na youtube owszem - są... ale tam każdy jedzie myszką. Myszką to bym sam wbił 30k na tej (pipi)anej strzelnicy... I (pipi) będzie z tego calaka i tych 1289463713286418532 godzin spędzonych w grze (głównie na wyzwaniach) z tego w(pipi)ienia ostatnio rzuciłem padem na podłogę z 1 metra (tak na pokaz przed żoną) i co? I pad mi pękł. Ta gra a raczej poziom trudności wyzwań - a nawet nie poziom trudności a przygotowany TOTALNIE POD MYSZKĘ na tej jednej strzelnicy i się nie da, no po prostu się nie da!

​Jak ktoś jest ze śląska i mi to ogarnie to zapraszam - przywiozę, odwiozę i czteropak piwa postawię...

Edytowane przez Folion
Odnośnik do komentarza

 

​Jak ktoś jest ze śląska i mi to ogarnie to zapraszam - przywiozę, odwiozę i czteropak piwa postawię...

Nie prościej będzie to olać?

 

 

Stary - olać to ja to mogłem dwie doby temu - pisząc doby mam na myśli dosłownie 48 godzin spędzonych na tych z(pipi)anych wyzwaniach po ukończeniu tej pseudo fabuły. A teraz kiedy jestem już tak blisko mam to olać? (pipi)a pewnie tak się skończy, że to oleję bo to jest nie do ogarnięcia - na prawdę nie do ogarnięcia bez użycia myszki.

Odnośnik do komentarza

Krew mnie przy tym calaku zaleje. Tak jak przebrnąłem przez większość wyzwań wingsuit'owych (zostały mi dwa ale widzę, że ogarnę bo się mylę już o jedno, dwa kółka za często, kwestia czasu) tak wyzwania na strzelnicy z (pipi)aną bronią osobistą nigdy nie ogarnę - przecież tego się nie da zrobić na padzie! (pipi), jak mi to siadło na łeb i 4 x po 20/30 minut w ciągu dnia napierdalam na tej strzelnicy i zawsze kończę z liczbą punktów 23/23,8k... tego się (pipi) nie da zrobić - poradniki na youtube owszem - są... ale tam każdy jedzie myszką. Myszką to bym sam wbił 30k na tej (pipi)anej strzelnicy... I (pipi) będzie z tego calaka i tych 1289463713286418532 godzin spędzonych w grze (głównie na wyzwaniach) z tego w(pipi)ienia ostatnio rzuciłem padem na podłogę z 1 metra (tak na pokaz przed żoną) i co? I pad mi pękł. Ta gra a raczej poziom trudności wyzwań - a nawet nie poziom trudności a przygotowany TOTALNIE POD MYSZKĘ na tej jednej strzelnicy i się nie da, no po prostu się nie da!

 

​Jak ktoś jest ze śląska i mi to ogarnie to zapraszam - przywiozę, odwiozę i czteropak piwa postawię...

 

Uspokój się, chłopie, bo przez to Just Cause 3 nie tylko pad może u ciebie ucierpieć.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...