Skocz do zawartości

Assassin's Creed Syndicate


Rekomendowane odpowiedzi

nie przesadzacie z tym assasinem w polsce? jako znajdźki zbierał by cebule i siatki foliowe z biedronki?

 

 

 

po screenach viktorianski londyn strasznie mi sie podoba, jeśli będzie można nosić cylinder to kupuje w ciemno xD

 

a na serio to do tej pory asasiny w które grałem (1 średnio, 2 fajne, 3 bardzo fajne, 4 za(pipi)iste) to ogolnie seria mi sie podoba i daje mi dużo zabawy, głównie ze względu na świat i klimat (bo rzeczywiście do tej pory walka to było coś co sie chce mieć jak najszybciej z głowy, chociaż w AC4 w które teraz gram mam wrażenie że wrogowie nie czekają tak bardzo w kolejce i co chwile trzeba robić kontry, w niektórych momentach udało mi sie w czasie walki nawywyijać płynnie od jednego do drugiego wroga że poczułem małą namiastkę systemu walki z batmana, nie jest aż tak tragicznie)

tak czy siak - do tej pory asasiny mi sie podobały (mimo że ubi to rak) dlatego tymbardziej kusi mnie Victory które na równi z piratami ma mój drugi ulubiony setting (a jak dojdą jakieś drobne elementy steam punku to już w ogole za(pipi)ioza - w końcu np w 2 dostawaliśmy od leonarda da vinci rózne wynalazki, jeśli tutaj będziemy dostawać wynalazki od nikoli tesli to jestem kupiony na 100%)

 

oczywiście obawiam się o technikalia i bugi, ale mimo tego jestem pozytywnie nastawiony i czekam bardzo. bo mimo że seria jest tasiemcem to jednak każda część w którą grałem dała mi dużo zabawy i frajdy

 

ps po skończeniu 4 może pokusze się o rouge, a potem może cofne do brotherhood i revelation - chociaż być może ominięcie tych gier jest powodem dla którego seria mi się nie przejadła i nadal jestem na nią napalony

 

 

na screenach widać dosyć typowy strój assasina z kapturem ale oprocz tego zapewne będą inne wariacje stroju, i już ślinka mi cieknie na myśl o assasinie podobnym do tych kolesi (chodzi o ubranie), zresztą kurde te fotki spokojnie wyglądają jak by mogły pochodzić z assasina

 

 

c1e9f8132b2b65c06c6c723a9d91d905.jpg

6c89183b7bffc6d39243dac72376cdd5.jpg

3753483699_343c95760c.jpg

steampunk3.jpg

stock___gothic_steampunk_guy_by_lienskul

 

 

 

 

 

 

 

Czy się różni odcinanie kuponów Activision od CoDa, a odcinanie kuponów przez Ubisoft od Asasyna ?

odpowiedź jest prosta - COD wychodzi co roku będąc gierką na 5-6 godzin plus kilka mapek do multi dla gimbazy (reszta w DLC), w dodatku używa tego samego archaicznego silnika który był już stary przy modern warfare2, a teraz to są już żarty.

tymczasem kupony assasina to wielkie i potężne gry ze świetnym światem, ładnie odtworzonymi miejscami, i masą zabawy. oczywiście gameplayowo nie ma ogromnych zmian niestety ale i tak jest ich znacznie więcej niż w COD (advenced warfare to pierwszy COD od 5-6 lat który wprowadził jakiekolwiek zmiany poza podmianką niektórych tekstur i układu korytaży), a np wprowadzenie walki morskiej to znacząca zmiana i nowość która wyszła cudownie (COD chyba nigdy nie doczeka się tak poważnych zmian). powiedział bym że przez świat wysepek i pływanie statkiem AC4 prawie wcale nie jest podobny do AC2, zmiany są ogromne mimo że niektóre elementy pozostały podobne. tymczasem w COD nie ma zmian w ogole.

COD to kilkudniowa mielonka tyrolska odgrzana w mikrofali i posypana cebulą

AC to pyszny kotlecik "z wczoraj" odgrzany ładnie na patelni i z dodatkiem świeżych ziemniaków

 

ja tak to widze (jak by co - grałem w kilka części CODa ale od pewnego momentu dostrzegłem ich xerobojstwo i z umiarkowanego wielbiciela stałem się hejterem coda - uważam ze na to zasłużyli)

Edytowane przez Yano
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Activision chociaż nie zapowiada nast części w 2 tyg po poprzedniej i nie wydaje dwóch na raz :D

 

No bo co ma zapowiadać ? kolejną opowiastkę o nadludzkich wojakach i singlu na 5 godzin ? :D Przekomarzanie się, który wydawca odcina więcej kuponów, to błędny spór. Ponieważ każdy z tych tytułów ma swój target odbiorców, którzy będą go bronić.

Odnośnik do komentarza

nie przesadzacie z tym assasinem w polsce? jako znajdźki zbierał by cebule i siatki foliowe z biedronki?

Dlaczego, Polska w trakcie II WŚ to świetny setting i bardzo klimatyczny. Po pieczalowitosci Ubi jak oddaje epoki moznaby sie spodziewac najlepszej czesci serii. Tylko mieliby duzy zgryz z wymawianiem polskich nazw w ojczystym jezyku jak w kazdej innej czesci. 

 

W Europie najlepsze miejscówki powoli się kończą.Jeszcze tylko Moskwy brakuje

P.S.W Rogue są przesłanki,że akcja może przeniesc sie do Indii,nawet reżyser FC4 coś o tym wspominał,ale nie wiem czy to najlepszy pomysł.

Oj, nie zgodze sie, ze sie koncza. Maja jeszcze mnostwo innych swietnych miejscowek, tylko wzorem AC Black Flag musieliby sie z czescia cofnac w czasie.

 

A ta sytuacja z Victory przypomina mi wlasnie Black Flaga. Tam tez byl wyciek niedlugo po wyjsciu AC III i Ubi tez tlumaczylo sie konceptami, ze to nie jest koncowy produkt itd. I bam, kolejna czesc o piratach :)

 

A, jedna bardzo wazna i pozytywna rzecz. Rogue bardzo dobrze sie pozegnalo z poprzednia generacja.

 

 

Kotaku noted that this will be the only full scale Assassin's Creed title next year, with the publisher finally abandoning PS3 and Xbox 360.

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

II WŚ jest ciekawym pomysłem(Adolfa skrócić o wąsa fajna sprawa),ale  byłoby to bardzo trudne do zrobienia(pojazdy,samoloty,maszynowa broń palna czy grubszy sprzęt).W sumie jakby coś takiego ogarnęli to możnaby to nazwać nawet nowym IP(nowy silnik itd).Pomysł ok,ale nie nastawiałbym się na to nawet w tej generacji.

Odnośnik do komentarza

a i jeszcze coś nikt o tym nie wspomniał ale na kotaktu pisali - na screenie widać że gość dynda na linie, ciekawe czy to element dekoracji czy może będziemy mieli line z hakiem jako gadżet i jak batman albo ninja będzie można sie wciągać na linie na budynki i w inne wysokie miejsca, uważam że był by to fajny dodatek. wiem że gra opiera sie na parkourowym freerunniungu i to jest jej wizytówka, ale zarazem cała ta zabawa ze wspinaczką która prawie sie nie zmieniła od pierwszej części czasem potrafi zalatywać nudą, więc gdyby przynajmniej na niektóre budynki można było się wciągnąć szybko na linie zamiast się wspinać na piechote to uznał bym to za plus. w dodatku też latanie na linie pod sufitami niczym tarzan albo spiderman też powinno być przyjemnym doznaniem

 

Yano w jakiego ostatnio grałeś coda?

 

BO2 albo MW3 - grałem (i to sporo) w 3-4 części i wszystkie były identycznymi kopiami jeśli chodzi o 95% gry, jeśli chcesz mi powiedzieć że przeciwlotniczy pies w ghost to była jakaś wielka zmiana to nawet nie próbuj tak żartować.

nowy AW ma futurystyczny setting i bonusy z tym związane więc jakaś tam "nowość" w końcu się pojawiła w serii, ale i tak słysze głosy że oprócz paru drobiazgów (skoki na jet packu) to i tak nadal jest to samo co wcześniej i nie wiem czy ktoś oprócz największych fanbojów temu zaprzeczy. pewnie chcesz sie tylko dowalić do mnie osobiście dla zasady, wiec z łaski swojej odpuść sobie bo to temat o AC a nie wojenki o codzie

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

No, ale pleciesz głupoty, zmiany w obrębie serii AC są praktycznie takie same jak zmiany w obrębie Coda tylko z tym, że taki Cod jest wypakowany kontentem typu co-op, spec ops, zombie, multiplayer, kampania a AC oprócz kampanii i męczącego multiplayer nie ma nic więcej. Fajnie, że w przy okazji 8 części AC wprowadzili skradanie do gry o skrytobójcy.

Odnośnik do komentarza

pomijając to że na content z CODa kłede ciepły żur to dyskusja nie była o tym co te dwa tasiemce w sobie zawierają tylko jakie w nich zaszły zmiany w czasie kolejnych odsłon które by pozwalały AC oceniać lepiej niż COD (lepiej = mniej tasiemcowaty)

takie padło pytanie wcześniej i mój pierwszy post o tym do tego pytania się odnosił. i uważam że róznice w AC są znacznie znacznie większe niż w COD.

powiem tak - od MW2 do ghost wszystkie cody mogły by wychodzić jako duże DLC do MW2 tak mało sie w nich zmieniało i wyglądają jak jedna i ta sama gra z drobnymi zmianami.

tymczasem róznica między AC2 a np AC4 jest tak ogromna że AC4 mogli by nazwać "ARRR piraci! i sprzedawać jako kompletnie osbną serie gier (chociaż oczywiście wygodniej im było bazować na znanej marce więc pirata nazwali assasynem i gre wypuścili pod znanym szyldem)

powiedział bym że róznice gameplayeowe i wizerunkowe między AC2 i AC4 są tak duże jak między GTA5 a RDR (w końcu obie gry to sandboxy i robi sie w nich podobne rzeczy tylko w innym świecie i nieco inaczej)

Edytowane przez Yano
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

Fajnie, że w przy okazji 8 części AC wprowadzili skradanie do gry o skrytobójcy.

To jest najbardziej zabawne w tej całej serii.

Ja tam czekam jak za 2-3lata skończą się miejscówki na ziemi i akcję przeniosą do XXIIwieku i będziemy wymiatać na jakiejś stacji kosmicznej/planecie niszcząc ufoków biegając zapewne w tym mega cool kubraczku XD

Odnośnik do komentarza

No, ale pleciesz głupoty, zmiany w obrębie serii AC są praktycznie takie same jak zmiany w obrębie Coda tylko z tym, że taki Cod jest wypakowany kontentem typu co-op, spec ops, zombie, multiplayer, kampania a AC oprócz kampanii i męczącego multiplayer nie ma nic więcej. Fajnie, że w przy okazji 8 części AC wprowadzili skradanie do gry o skrytobójcy.

 

No tak oczywiście jak zawsze najtrafniejsze są opinie YT gamerów, a może to trolowanie poza CW ? sam już się gubię...

 

Dodam tak na marginesie, że w tym roku jest nowy silnik (grafika naprawdę next genowa), nowy system (a tak naprawdę to pierwszy raz można go tak nazwać) skradania, bardzo przemodelowany system walki no ale tak to żadnych zmian na YT Pan Bluber nie zauważył, nasz tru gamer. Tak szczerze jest tu najwięcej zmian od czasów (jedynki i dwójki).

 

p.s. Assassin w tej części ma jeszcze co-opa

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

rozmawialiśmy o zmianach w grach na przestrzeni serii, czemu miał zakładać że nie piszesz o unity? ja też myślałem że masz na myśli serie łącznie z unity.

chociaż jak już wyżej napisałem ja widze też ogromne zmiany już w poprzednich częściach jak 2 i 4 (specjalnie porównuje 2 i 4 bo tam róznica jest naprawde duża, ale 2 i 3 też już ta różnica zaczeła się pojawiać, czyli statki i mniej miastowy świat gry, ale w 4 rozwineła skrzydła)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

rozmawialiśmy o zmianach w grach na przestrzeni serii, czemu miał zakładać że nie piszesz o unity? ja też myślałem że masz na myśli serie łącznie z unity.

chociaż jak już wyżej napisałem ja widze też ogromne zmiany już w poprzednich częściach jak 2 i 4 (specjalnie porównuje 2 i 4 bo tam róznica jest naprawde duża, ale 2 i 3 też już ta różnica zaczeła się pojawiać, czyli statki i mniej miastowy świat gry, ale w 4 rozwineła skrzydła)

 

W Unity jak zresztą słusznie zauważył balon nie grałem dlatego się nie wypowiadam, co do reszty te które grałem to zmiany są nikłe, albo kompletnie nie pasujące do charakteru serii (tak jak statki).

Odnośnik do komentarza

No, ale pleciesz głupoty, zmiany w obrębie serii AC są praktycznie takie same jak zmiany w obrębie Coda tylko z tym, że taki Cod jest wypakowany kontentem typu co-op, spec ops, zombie, multiplayer, kampania a AC oprócz kampanii i męczącego multiplayer nie ma nic więcej. Fajnie, że w przy okazji 8 części AC wprowadzili skradanie do gry o skrytobójcy.

 

Prawda jest taka, że CoD jest dla ludzi grających w multi, natomiast seria AC to fabuła i gra w singlu. Czyli od razu widać, że te dwie gry są skierowane jakby do dwóch różnych odbiorców. Co do nowości to obie serie cierpią na brak znaczących zmian. Ale proszę Cię nie wymieniaj jako kontent w CoD, kampanii, bo ta, którą serwuje Activision jest naprawdę poniżej zera i dobrze o tym wiesz.

Odnośnik do komentarza

właśnie grałem sobie w ac4 black flag i znalazłem spoilery zawarte w samej grze dotyczące następnych gier z serii

 

 

 

w czasie gry w jednej z współczesnych sekwencji mozna sie włamać do komputera szefa abstergo i poczytać sobie długą mailową rozmowe między pracownikami dotyczącą nowych projektów abstergo. tekstu jest masa i być może ci co grali olali go bez czytania.

dużo jest gadania o black flag jako o ich najnowszej grze, ale jest też wspomniana joanna d'arc - w tych czasach anglicy i francuzi sporo walczyli wiec jest konflikt pod grę. jest też wspomniane o ninja

 

ale jest też bardzo ciekawy fragmenty który mowi o rewolucji francuskiej która jak już wiemy okazałą sie prawdą w AC unity.

oraz o kubie rozpruwaczu w wiktoriańskim londynie który się potwierdza właśnie za sprawą AC victory o którym sie dowiedzieliśmy ostatnio.

a te 2 potwierdzone assasiny mogą sugerować że pozostałe zapowiedzi abstergo są bardzo prawdopodobne

 

następny ma być dziki zachód i mongłowie, obie te rzeczy przwijały sie już wcześniej w plotkach wiec coś może byc na rzeczy

 

16gfml4.jpg

 

 

zwłaszcza dziki zachód może być prawdziwy bo w "mailach są też załączone obrazki i jeden z nich pokazuje assasina w kapeluszu zamiast kaptura i widać też na nim gwiazde szeryfa (a obok joanne d'arc)

jaeumx.jpg

 

być może już było to wiadome od dawna i szerzej omawiana ale ja dopiero teraz to spotkałem więc daje dla tych ktorzy mogli nie widziec

 

 

dodatkowo dodam że ubi wiele razy mówilo że robię gre przez 2-3 lata, a assasiny wychodzą co roku więc muszą robić 2-3 gry jednoczesnie, i jak widać sporo już zrobili w londynie wiktoriańskim, i zapewne są w trakcie prac nad 1-2 innymi assasinami oprócz londyńskiego

 

 

dodam też że w mailach gadają o tym że trzeba unikac projektów współczesnych z XX wieku bo samochody, samoloty i inne nowoczesne rzeczy źle wpływają na pobieranie "wspominień" z DNA przodków

 

 

 

jeśli to okaże się prawdą to ubi nieźle pojechało, ukryte smaczki niczym u kojimy

Edytowane przez Yano
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

ja też lubiłem AC3, chociaż mniej niż AC2, za to AC4 to jak dla mnie najlepsza część i za(pipi)ista gra, drugi tydzień ją katuje po kilka godzin dziennie i mam dopiero 52%

co prawda mało jest w niej "asassina" ale mi to nie przeszkadza a wręcz podoba mi sie, bo świat, statki, i wszystko jest super

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.