Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

tworcy oficjalnie potwierdzili

 

hDBPVZJ.jpg

 

co wiecej - albo bedzie restart albo nowa historia albo nowa mitologia:

 

za ign

 

 

 

Sony's Santa Monica Studio is actively working on the next God of War title. While answering audience questions at a God of War retrospective at Sony's PlayStation Experience in Las Vegas, Santa Monica Studio's Creative Director Cory Barlog confirmed that development is in fact underway.

When asked for further details, he wouldn't say much, though he did assert that it was definitely not a prequel. It's possible this could be the "reboot" Sony's Scott Rohde alluded to after the round of layoffs Santa Monica Studio suffered earlier this year.

But don't expect to be vivisecting mythological creatures any time soon. Barlog said he hoped to share more within "the next year or two" when IGN spoke to him after the panel, which means development is most likely in its early stages. When asked whether it would star series protagonist Kratos, Barlog was unwilling to answer.

 

09VbDub.png

Odnośnik do komentarza

Wczoraj na panelu byli oszczędni w słowach. Ogólnie gra powstaje dopiero niecały rok, nie ma co liczyć na premierę przed 4 kw. 2016, a nawet obstawiam Marzec 2017.
Jeśli Sony nie będzie pośpieszać to będzie to megatona - polecam ściągnąć z PSN filmik o GoWie i posłuchać sobie o ewentualnym sequelu czy tez zakończeniu "trójki" przez Jaffego czy właśnie Cory'ego. Mistrzostwo świata i jestem w 100% pewien, że te pomysły teraz mocno latają po biurach SSM.

Odnośnik do komentarza

Jakby jakimś cudem olali Kratosa i przy okazji gameplay poszedłby bardziej w stronę chociażby serii Darksiders - czyli otwarte poziomy, więcej zagadek to jestem na tak.

 

Jednak sądząc po tym, że Sony nadal uwielbia dostarczać cinematic experience (The Order, Until Dawn) na pewno tak nie będzie, a więc:

 

4bUV7Ls.gif

Odnośnik do komentarza

GoW to ma być przede wszystkim dobry action slasher, a nie monotonny klon darksiders. Ilość zagadek w kadżej części była spora i idealnie wyważona, stopień trudności również (ostatnia część pod względem zagadek bardzo dobra). Podstawa to zbudować od podstaw dobry i z głębią system walki, dodać do tego nowy setting, bohatera i fabułę zgoła odmienną od pierwotnej sagi, dowalić wreszcie wysokie replayability jak w innych przedstawicielach tego gatunku i będzie dobrze. Nie widzę tutaj ani miejsca na open world, ani na Metroidvanie, ale oczywiście jestem otwarty na wszelkie tego typu zmiany, byle wykonane z głową.

  • Plusik 9
Odnośnik do komentarza

akurat bogiem wojny moze byc kazdy - ideologia gry sprawia, ze bohaterow moze byc wielu, obojetnie jaka mitologia, wkur.w na na bogow i jazda i wyzynamy, pytanie tylko czy santa monica i sony ma na tyle wielkie jaja by odciac sie od kratosa, ktory po 6 czesciach gry powinien juz definitywnie pojsc na emeryture, jego historia jest juz skonczona, a to co niedomowione i niepokazane wg mnie niewystarczajace by zrobic z tego pelnoprawna i ciekawa czesc. Mitologia grecka tez juz sie skonczyla, nawet z nowym bohaterem - bogowie jacy zostali to jakies pionki, o ktorych nikt nie slyszal, a jak ossadza to w czasach przed kratosem to znowu zaden bog nie moze pojsc do odszczalu bo zaklocilo by to timeline

Odnośnik do komentarza

Z jednej strony też chciałbym nową mitologię, z drugiej strony rezygnowanie z Kratosa i jego fantastycznych zabawek na łańcuchach nie wiem czy mnie przekona. Kratos to ikona Playstation, a jak pokazywał making of z pierwszej części, stworzenie takiego madafaki to był mozolny proces. Przecież on tam na początku wyglądał jak jakiś rycerzyk.

 

Nadal nie mogę przeboleć tego jak nie wykorzystano potencjału tej postaci w ostatniej części. Odzywał się tam chyba z 5 razy przez całą grę, a historia była płytka. Słabo ukazano jego wczesne losy, więc tutaj potencjał nadal jeszcze jest. Sam gameplay mi się podobał, więcej eksploracji i zagadek, taki powrót do korzeni, co jednak niektórym się nie podobało i płakali, że mało walki. Dla mnie do dzisiaj pierwsza część ma najlepiej zbalansowany gameplay, więc przywitałem to z otwartymi ramionami.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.