Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co tam było takiego fascynującego w tych łańcuchach od łysego ale ok było minęło. Miał swój czas i teraz niech (pipi) do panteonu zasłużonych bohaterów, robiąc tym miejsce na powiew świeżości bo więcej się już tego samego nie da grać.

Nordycka mitologia ma najlepszy materiał na taką gierkę i jeśli tylko robiliby to kumaci ludzie to wyszłaby jeszcze lepsza gierka niż poprzednie GoWy.Ale coś czuję,że Sony ze swoimi małymi jajami pewnie powie, dobra panowie jedziemy z GoW 5 i bez szaleństwa proszę bo pieniążki muszą się zgadzać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dokładnie,janusz podejdzie do półki z grami w sklepie zobaczy gierkę God of War:Battle of Asgard czy jakoś tak i zapali się mu lampka, a to pewnie kolejna część tylko z nowym na(pipi)iaczem, pewnie znów będzie wyrywanie flaków,krew i ogólny epic shit. Do koszyka!

Takiemu typowi graczy wystarczy znana nazwa na pudełku i już można liczyć kasę ze sprzedaży.

Odnośnik do komentarza

Kiedyś podczas Games Directors Live, Jaffe opowiadał jaki mieli plan z Barlogiem na alternatywną wersję fabuły GoW'a 3, w której Kratos zmierzyłby się z bogami z różnych mitologii, więc kto wie, może sięgną teraz po te pomysły. Chociaż osobiście wolałbym nowego bohatera i wyłącznie nordycką mitologię. 

 

http://youtu.be/0QEwdTVhTOE?t=54m42s  (Jak ktoś nie wcześniej oglądał, to poza wspomnianym fragmentem polecam obejrzeć cały event)

Odnośnik do komentarza

Gry z Tytułem God of War sprzedadza sie same nie zaleznie od zawartosci. Nie widze tu specjalnego ryzyka. Jak bedzie dobra , to magazyny ocenia na 9/10

 

A janusze poleca do sklepu po informacjach ze nowy GoW 9/10. Zawartosc odkryja sami

 

Po God Of War Ascension juz nie, recenzenci zauwazyli spadek formy, sami gracze rowniez.

Odnośnik do komentarza

Mechanika jak najbardziej, ale znowu w niektórych jest krok wstecz, i to mocny - jedna broń? Nawet w "jedynce" nie było tak źle pod tym względem. Początek również rozczarowuje. Ascension to dobry tytuł, ale nic więcej. Monotonne lokacje w większości skopiowane z części 1 i 2, pojedynki z bossami zawodzą (prócz ostatniej, absolutne TOP 3 serii), fabuła to kupa, nudniejszego okresu z historii Kratosa wciąć nie mogli. A przecież każdy marzył o gigantycznej bitwie z barbarzyńcami poprzedzającymi pakt z Aresem. Ale teraz to już niech lepiej zostawią, reboot serii jest to najlepsza rzecz jaka może się przytrafić i jestem z nimi, jeśli Sony nie spier.doli i da im czas to jestem pewien że powstanie świetna gra. I jedyne co chce wiedzieć w tym momencie to czy właśnie zdecydują się na taki krok, bo jeśli tak to nie potrzebuję więcej informacji.

Ale obawa o GoW IV nadal obecna choć to łysy hói Stig miał wizję kontynuowania, a nie reszt ekipy. Cory na pewno podoła i nie wydaje mi się żeby robił kolejna część.

 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Wstąpienie pod wieloma względami jest lepsze od trójki.

 

Na przyklad ?

Moze tym, ze najpierw trzeba nabic pasek zeby moc zrobic zwykle combo, ktore bylo w trojce i poprzednich czesciach ?

Fabula i same lokacje, bossowie tez byly gorsze. Kilka "zagadek" tam bylo i chyba nawet jakies byly fajne, ale ogolnie Ascension nie umywa sie do trojki bo ta jest po prostu gra przemyslana i dopracowana.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Wstąpienie pod wieloma względami jest lepsze od trójki.

Nie grałem w Wstąpienie bo już miałem przesyt, ale początek trójki to po prostu istny rozpierdol, zarówno wizualny, fabularny jak i pod względem zajebistości.

Odnośnik do komentarza

Nie znam i szczerze wątpie czy istnieje bardziej epicka gra niż GoWIII(Posejdon,Kronos to jest absolutny sztos),ale wracając do tematu.

Postać Kratosa mnie nie przeszkadza bo stworzyli dobrego skur.wesyna i nie ma się co oszukiwać,nowa postac to byłoby to samo ,tylko z innym wyglądem bo w takiej konwencji to się zwyczajnie sprawdza.Ma być gniew,agresja i ogólny rozpie.dol,ambitnie tutaj raczej nie będzie.Jak ktoś kiedyś pisał mitologia nordycka to byłby strzał w 10(kozacki śnieg,ślady krwi na nim i co ważne w świadomosci ludzi pewnie jest na drugim miejscu zaraz za mitologia grecka.Ja sam znam najlepiej grecka,troche nordycka i najmniej egipska(to tez nie jest zły pomysl).Mozna tez nie ograniczać sie do jednej mitologii, zamiast spojnosci zrobic roznorodnosc i wysylac go na najwiekszych kozakow gdziekolwiek.

Moga oczywiscie jeszcze zostac w mitologii greckiej i np pokazac Kratosa za czasow jak był człowiekiem,generałem sparty(jak nie cala gre to chociaz porzadny epizod),bo jesli chodzi o znaczacych bogów to temat sie juz wyczerpał........

Mam jeszcze niemozliwa,narkotyczna wizje ze mogliby zrobić tytuł troche na wzór SotC i jedynymi przeciwnikami byliby Tytani i tytanidy,ale to byłoby zbyt piekne i pewnie zbyt drogie i trudne do zrealizowania.

Odnośnik do komentarza

Mam mokro...ja w odroznieniu od co niektorych nie mam zadnego przesytu. W Ascension gralem z wypiekami na ryju jak w poprzednie czesci. W uniwersum God of War nie ma slabych gier, a jedynie mozna mowic o nieco nizszym poziomie zaje.bistosci. Pewnie, ze fajnie byloby dorwac nowa postac, zmienione calkowicie srodowisko gry i nowych bogow do rozwalki, ale jesli Kratos wroci...to wroci i skatuje nowego GoWa na szystkich szerokosciach. W koncu zaczynaja wychodzic gry dla ktorych warto kupic nowe konsole (no i Bloodborne).

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

Wstąpienie pod wieloma względami jest lepsze od trójki.

 

Fabula i same lokacje

 

No tak, fabuła w trójce była super, szczególnie

od momentu spotkania Pandory, aż do samego końca.

 

Lokacje lepsze w trójce? No chyba nie, wszystko związane z jaskiniami to jakiś żart, brakowało na prawdę ciekawej miejscówki plus olbrzymi backtraking. Za to w Ascension lokacje dawały bardzo radę szczególnie pomnik, który nawiązywał do genialnej świątyni Pandory z jedynki. Tak jak i cała gra, której właśnie najbliżej do pierwowzoru. No i Wstąpienie miało najlepsze zagadki z całej serii. Jedynie pod względem audio trójka odstawia prequel, a konkretnie to dopasowanie głośności/synchra w kilku momentach. Zwieńczenie trylogii dla wielu jest epickie z powodu ubicia

Posejdona i Kronosa,

te dwa momenty niszczyły, ale skopanie końcówki gry (w tym

ograniczenie ostatniej walki do zwykłej potyczki z Zeusem we wnętrzu Gai)

to bardzo duży minus. Dla mnie to i tak gra na 9, ale ... :)

 

GoW II > GoW: A = GoW > GoW III > GoS = CoO i z otwartymi ramionami przyjmę Kratosa jako głównego bohatera.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

 

Sony Santa Monica na koniec roku postanowiło zrobić dobrze fanom ich gier, fanom serii God of War, a przy okazji potwierdzić, że PlayStation Experience w 2015 roku również się odbędzie.

W marcu, seria God of War będzie obchodzić swoje 10 lecie istnienia. Z tej też okazji, Sony Santa Monica zorganizuje specjalny event dla fanów Kratosa. Co w tym ekscytującego? Zapowiedź specjalnej celebracji na którą nie mogą się deweloperzy doczekać. I fani też nie powinni.

Jednocześnie potwierdzono, że PlayStation Experience będzie kontynuowane i Sony Santa Monica będzie ponownie miało wielki udział w zapowiadaniu nowych gier. I mowa tutaj zarówno o ich wewnętrznych projektach, jak i tych, przy których współpracują z innymi ekipami, jak chociażby What Remains of Edith Finch (PS4) zapowiedziane na 2016 roku.

http://www.pssite.com/news-38675-sony_santa_monica_ze_specjalnym_eventem_w_marcu__szykuja_sie_wielkie_zapowiedzi_.html

 

Liczę na jakiś teaser.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Pewnie wszyscy mnie zhejtują, ale nowego Gowa widziałbym .. w Piekle, coś a la Dante Inferno. Piekielny setting powinien pasować jak ulał do rzeźni, a samych maderfakerów do rozwalenia byłoby od groma. Goecja, Mniejszy Klucz Salomona itp.

Odnośnik do komentarza

Pewnie wszyscy mnie zhejtują, ale nowego Gowa widziałbym .. w Piekle, coś a la Dante Inferno. Piekielny setting powinien pasować jak ulał do rzeźni, a samych maderfakerów do rozwalenia byłoby od groma. Goecja, Mniejszy Klucz Salomona itp.

Ogólnie setting w tym chaosie jaki powstał po trzeciej części.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.