Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak Ellie? Bzdura, w grze nie ma skradania, chłopak ma oddzielny przycisk na padzie do własnych akcji/ataków, bierze czynny udział w walce (widać na trailerze) - jest raczej żywym odpowiednikiem jednego z artefaktów Kratosa z poprzednich gier (i pewnie w grze będą dochodziły mu nowe umiejętności, skoro jednym z motywów gry jest uczenie/przekazywanie wiedzy z ojca na syna).

Pokazane krótkie fragmenty walki podobały mi się, szczególnie zamrażające combo i combo z tarczą. Topór będzie dobrą bronią, szczególnie motyw przywoływania - bo on dosłownie wraca z miejsca gdzie gracz go rzucił, więc na przeciwników z tarczą pewnie najlepiej będzie rzucać za przeciwnika i przywołać, trafiając wroga od tyłu w drodze powrotnej oręża.

Generalnie o system walki się nie obawiam w ogóle.

Btw.

Krasnolud pokazany w trailerze pełni rolę merchanta w grze (RE4 style).

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

 

 

Gods are definitely present. We’re taking place in a time that is pre-Viking, pre-migration. This is a time when the Aesir and the Vanir gods, the giants, and monsters all roam Midgard. So Midgard is very populated, and you’re going to be running into various gods throughout. They’re always present.

Prosze dokleic do poprzedniego posta bo Hendrix mi się wcisnał 

 

http://i.imgur.com/AC09Y8J.gifv

:square:  :square:  :triangle:  :kaz:

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

Jak sobie pomyślę, że jest tyle światów do zwiedzenia :fsg:

 

 

Spokojnie, będziesz miał 5 takich samych sequeli żeby je wszystkie pozwiedzać.  :dafuq:

 

 

A poważnie, to bardzo mi się podoba zmiana konwencji, nawet się jaram.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Oczywiście ze to klon tlou i chłopaczek u kratosa będzie takim samym wrzutem na (pipi)e jak ellie i w trakcie gamepayu będzie tylko przeszkadzał.

 

Zdegradowali kratosa do roli drwala, dziwie się ze to się podoba fanom.

 

A od kiedy Ellie przeszkadzała w TLoU? Przecież to jeden z jaśniejszych punktów tej genialnej produkcji, a w wielu akcjach była niezwykle pomocna.

 

No i co to za "fani", o których piszesz? Masz chyba na myśli "fanbojów", bo ja nie wyobrażam sobie być bezkrytycznym wyznawcą jakiejkolwiek serii - zawsze oceniam pojedyncze odsłony, bo ja niby można być "fanem" np Resident Evil w całości, skoro wyszło tam tyle goovna?

Ja jako FAN dobrych gier ogólnie, uważam że zmiana zbawienna, dzięki niej nie dostaniemy siódmej identycznej odsłony, a to chyba dobrze, nawet jeśli idziemy w stronę zayebistego TLoU, czy dwóch ostatnich Tomb Raiderów - takich gier wciąż jest na rynku garstka, więc cieszę się, że nowe przygody Kratosa będę mógł do nich doliczyć.

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

O ja pier.dole, w każdym temacie narzekanie. God of War złe, bo kopia TLoU, Uncharted The Lost Legacy złe, bo kopia Uncharted 4, TLoU2 złe, bo wcale go nie pokazali, Days Gone złe, bo open world i pewnie będzie milion znaczków, Spider Man zły, bo same QTE, a i jeszcze NA PEWNO będzie downgrade, remake Shadow of the Colosossus zły, bo na ch.uj remake Shadow of the Colossus, Death Stranding złe, bo wcale go nie pokazali, a poza tym, to Kojima zrobił tylko jedną dobrą grę, Detroit złe, bo gry Quantic Dream to każualowe samograje ze słabym scenariuszem.

 

Niech się niektórzy ogarną, bo to czasami wygląda jak społeczność zgrzybiałych, wypalonych eksgraczy, którym nic się nie podoba.

Piękne słowa. Czasem zastanawiam sie po co wchodzić na te forum jak tu same lamenty i typowe polaczkowe narzekanie dosłownie na wszystko

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Ale trzeba odróżnić narzekanie, które ma jakieś podstawy, od typowego pier.dolenia znudzonych życiem osobników, ot tak - byle jakieś kontrowersyjne i mocno przerysowane opinie rzucić.

Akurat w temacie God of War, Uncharted The Lost Legacy, Days Gone, Shadow of the Colossus czy Spider Mana nie mam zamiaru narzekać, bo wszystko co widziałem, utwierdza mnie w przekonaniu, że lecę do sklepu w dniu premiery. Detroit nie moja bajka, bo wolę gameplay, ale za 60zł kiedyś sprawdzę, a TLoU Part II na pewno będzie super, tylko mam żal, że nie pokazali gameplayu na E3.

Death Stranding to gra widmo i wyjdzie dopiero na PS6, Sony ma cierpliwość i nie boi się trzymać przy życiu wlekących się latami projektów - taka powtórka z The Last Guardian - ale spoko, bo TLG finalnie okazał się mega grą, więc i tytuł Kojimy ma szansę zdobyć naszą sympatię  :P

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Jeszcze lepiej:

 

W grze minie kilka lat, ale fabuła poprowadzi tak, że dzieciaka coś opęta i staremu Kratosowi przyjdzie go zamordować, po czym zeświruje do reszty, pełny berserk, dorwie to bóstwo, które mu opętało syna (jakby to był sam Szatan to byłby sztos), zarąbie go (Szatana, czaicie, taką możliwość..?) i w końcu zmusi aby zwróciło młodemu życie i...umrze w spokoju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...a syn poprzysięgnie zemstę temu, który to wszystko zaczął, stworzył, nawet Szatana i w następnym GOD przypuścimy atak na królestwo niebieskie i na końcu zarąbiemy Jahwe. 

 

 

 

 

 

:banderas:

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

Na co tutaj narzekać? Jest wreszcie jakaś duża zmiana, nowe scenerię i stary bohater w nowej roli. Wszystko na bank ma swoje fabularne uzasadnienie. Przecież na zwiastunie z E3 jest krótka scenka jak Kratos podchodzi do kielichów z rysunkami dawnego greckiego Kratosa.

 

Jaram się jak nigdy. Ostatnio hype na GoW miałem przed premierą III w 2010.

Odnośnik do komentarza

Było coś mówione o długości gry?


A, i potwierdzony brak QTE.

 

Tak przegladam sobie cały temat i zapomniałem o jednym co napisałem, przeciez to musi się tak skończyc xD

 

 

Przeznaczenia nie oszuka - Kronos wyruchał Uranusa, Zeus -> Kronosa, Kratos -> Zeusa i teraz papciogówniak -> Kratosa

 

 

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Ja to widzę tak. Po finale "trójki", gdzie nie zostało nic, po Kratosa - w końcu wielkiego wojownika - przybyły walkirie. Zabrały go do Walhalii, jednak tam coś się Kratosowi nie spodobało i zbiegł do krainy śmiertelników, zabierając ze sobą ten magiczny topór. Wnioskuję tak m.in. dlatego, że w zeszłorocznym gameplayu ten wielki troll mówił coś do niego o Walhalii w niezrozumiałym języku. W jednym z królestw, w którym się zatrzymał, poznał kobietę i spłodził syna. Po latach muszą udać się w jakieś miejsce w związku z klątwą (?), jaka ciąży na chłopcu. Kobieta Kratosa najprawdopodobniej nie żyje i poznamy ją w retrospekcjach.

Odnośnik do komentarza

Spoko, w 3/4 fabuły dzieciak pewnie kipnie i Kratos dostanie znowu berserka. 

 

Właśnie jest raczej w zupełnie inną stronę - dzieciak jest po to, by Kratos mógł w końcu umrzeć. Nie na darmo przekazujemy mu doświadczenie w tej odsłonie.

Ci jak się licytują kto umrze. Chcecie wiedzieć kto zdechnie? Cała rzesza potworów, pół-bogów, bogów, bóstw i innej zbieraniny, która stwierdzi, że dobrym pomysłem będzie wejście łysemu brodaczowi w drogę. Nawet mi ich nie żal :obama:

Odnośnik do komentarza

 

Spoko, w 3/4 fabuły dzieciak pewnie kipnie i Kratos dostanie znowu berserka.

Właśnie jest raczej w zupełnie inną stronę - dzieciak jest po to, by Kratos mógł w końcu umrzeć. Nie na darmo przekazujemy mu doświadczenie w tej odsłonie.

Ci jak się licytują kto umrze. Chcecie wiedzieć kto zdechnie? Cała rzesza potworów, pół-bogów, bogów, bóstw i innej zbieraniny, która stwierdzi, że dobrym pomysłem będzie wejście łysemu brodaczowi w drogę. Nawet mi ich nie żal :obama:
Dokładnie, a pod koniec jakieś niedobitki złapią jego syna dając mu powód do dalszej zemsty. Przecież nie zabiją Kratosa, który ciągnie tą serię.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...