Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja już patrzeć nie mogę na tę łysą wiecznie w(pipi)ioną gębę Kratosa. no niech mu dadzą chociaż jakiś SWAG'owy czarny kaptur. :sorcerer: Jeffe miał swego czasu pomysł by pod koniec III Kratos przemienił się w tzw. Żniwiarza Śmierci. A i do nordyckich klimatów pasował by w sam raz. No ale tu trzeba by postawić na coś o co nie podejrzewam obecnych włodarzy SSM; Kreatywność. 

Odnośnik do komentarza

Muszą to jakoś kontynuować bo III pozostawiła jak dla mnie zbyt otwarte zakończenie. Tylko niech nie bawią się już w prequele, interquele i inne bzdety. 

Tzn. jakie jest to "zbyt otwarte" zakończenie? Niech Oni się już nie kompromitują bardziej, tam nie ma co już dopowiadać, pora zostawić Kratosa w spokoju, a jeśli studio dalej pragnie robić grę w stylu Action Slasher to brać nową historię ze starą nazwą gry i win-win. Całe szczęście jedyny idiota który widział potencjał w robieniu kolejnej części jest już dawno wyje.bany z SSM.

Odnośnik do komentarza

Całe to zakończenie jest słabe i bez możliwości kontynuowania w inteligentny sposób. Niech robią reboota serii, a jak tak bardzo chcą postać Kratosa

to zawsze gdzieś go mogą wcisnąć, w końcu przeżył i można na niego polować już nowym bohaterem.

Aczkolwiek ja bym tego nie chciał bo i to fhói naciągane. Powtórzę się, ale Cory Barlog jest odpowiednią osoba na odpowiednim miejscu. Niech nie kombinuje z tą fabułą bo jest już zakończona i zrobi coś "nowego". Jak Sony nie będzie się pchało przed i poganiało to na pewno wyjdzie niesamowita kosa.

Odnośnik do komentarza

no to w IV

jakaś kolejna bezgranicznie głupia i rządna władzy persona rekrutuje go do pokrzyżowania planów innych bogów, którzy po śmierci Zeusa chcą przejąc po nim schedą. Mam nadzieję że wśród nich znajdzie się Morgan Freeman.  :teehee:

 

hmm, to by było nawet dobre

 

Edit: wyd. trzecie poprawione.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

@up

tak. to była dokładnie idea Jeffiego na trójkę - którą dałoby się przenieść na czwórkę.

generyczny pomysł na nowego zleceniodawcę, który obiecywałby zjednoczenie z jego rodziną wyjaśniałby zniknięcie ciała Kratosa

oraz byłoby najlepszym sposobem kontynuacji wydarzeń finału "trójki". #ForTheMoney

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy później...

Ciekawe co to będzie, zaczynam się co raz bardziej zastanawiać. Jak ja bym sobie życzył, żeby, mimo zachowania tej samej nazwy i wydania sequela (jak już nie chcą robić reboota), grało się kimś innym, spokojnie mogliby zrobić z Kratosa głównego złego.

Żeby gra była tak genialna jak III do momentu "wpłynięcia" do Hadesu w akompaniamencie tego utworu i będę ukontentowany:


Potem było już tylko dno, nawet 15 minutowy epizod z Kronosem tego nie zmienił.

Edytowane przez XM.
Odnośnik do komentarza

O nowej czesci God of war ani slychu, jedynie co moze wyjsc to god of War collection to samo co kiedys wyszlo na ps vite i ps3. Nie liczcie na nowa czesc tej gry..

 

Na E3 potwierdzili prace nad nowym GoW.

 

Barlog potwierdził pokaz nowego GoWa podczas tegorocznego PSE.

 

No, nie liczmy.

Odnośnik do komentarza

 

O nowej czesci God of war ani slychu, jedynie co moze wyjsc to god of War collection to samo co kiedys wyszlo na ps vite i ps3. Nie liczcie na nowa czesc tej gry..

 

Na E3 potwierdzili prace nad nowym GoW.

 

Barlog potwierdził pokaz nowego GoWa podczas tegorocznego PSE.

 

No, nie liczmy.

 

 

 

Moze prace nad nowa zremasterowana trylogia ? Nie wiem ale takie belkoty to nie dla mnie.  Ostatni dobre GoW byly na PS2, pozniej to juz :pechowiec:

 

Zobaczymy, moze wreszcie pokaza cos ciekawego

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza

widzac uncharted i horizon az strach sie bac co pokaze santa monica jesli dalej kamera nie bedzie uwolniona do pelnego 3d i zaoszczedzona moc pojdzie w epicka oprawe

 

co do fabuly? niestety cos czuje, ze dostaniemy reebot w stylu ratcheta, obawiam sie, ze na zmiane trylogii sie nie zdecyduja bo az takich jaj nie maja, a czworka po zakonczeniu trojki w greckiej mitologii tez nie ma racji bytu

Odnośnik do komentarza

Ja przypominam tylko, że Barlog i Jeffe mieli inny pomysł na fabułe III cześć i teoretycznie nawet sam Cory może go pociągnąć pod IV cześć. Pomysł był zaje.bisty i coś mi się wydaję, że naprawdę w tej części Kratos będzie latał pomiędzy różnymi mitologiami.

Odnośnik do komentarza

Ja przypominam tylko, że Barlog i Jeffe mieli inny pomysł na fabułe III cześć i teoretycznie nawet sam Cory może go pociągnąć pod IV cześć. Pomysł był zaje.bisty i coś mi się wydaję, że naprawdę w tej części Kratos będzie latał pomiędzy różnymi mitologiami.

To albo nowa postać jak wspomniał dee, i będę wniebowzięty żaden prequel nie wchodzi w grę, a reebot mnie nie interesuje. Trzeba się wstrzymać do PS Experience i nie ma co już teraz dmuchać balonika, żeby nie pękł z wielkim hukiem czasem :sorcerer:

Odnośnik do komentarza

Reboot w innej mitologii tez na plus. W sumie nikt tu nie pompuje balonika i nie oczekuje mesjasza zważywszy na fakt, że studio od 2007 roku wypluwa gry tylko dobre, ale poziomem do 1 i 2 to im jest bardzo daleko. Choć obecność Barloga trochę podnosi hype.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.