Skocz do zawartości

DriveClub - Rywalizacja Forumkowa - pierwszy post!


Rekomendowane odpowiedzi

dobra trasa i co dziwne Lotus bardzo dobrze trzyma sie drogi, pamietam na początku te auto było do niczego w prowadzeniu musieli je poprawić w którymś patchu

póki co 3 przejazdy, na trasie jest haczyk czy jest na tyle ślisko aby wchodzić w niektóre zakrety bokiem, to jeszcze do zweryfikowania, jest fun :)

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

wlasnie dlatego wzialem lotusa i dalem lekki deszcz - pomimo tego ze to nie najszybsze autko fajnie nim mozna zarzucac dupskiem i co za tym idzie chyba nie jest nudno, a kilka zakretow na tej trasie wlasnie idealnie sie do tego nadaje i pewnie ich opanowanie bedzie kluczowe przy wykrecaniu czasu

 

ja niestety aktualnie sprzatam, jutro tez dzien prawie caly zajety wiec raczej na pewno nie bede mial chwili by przysiasc i szlifowac czasy ale to zabawa for fun a licze ze przyszli zwyciezcy tez stworza jakies wyzwania dla wszystkich, a nie bedzie tylko najdluzszych tras z a do b autami z klasy hiper

Odnośnik do komentarza

btw wpadlem na pomysl, oczywiscie do dyskusji, co powiecie bym wyzwania zawsze ja zakladalem, a zwyciezca tylko podsylal mi na forumku PM wg schematu z pierwszego posta czyli jakie auto i jak ustawiona trasa, ma to dwa plusy:

1- unika sytuacji cwaniactwa gdzie zakladajacy wyzwanie jako czas bazowy(czyli ten pierwszy przy zakladaniu wyzwania) ustala jakis wysrobowany juz wczesniej czas, ja bym po prostu dostajac dane zrobil na szybko 1 przejazd z slabym czasem i wyslal zapro - wtedy kazdy startowal od zera i faktycznie mial 48h na bicie czasu

2- dzieki pierwszej turze ktora jest w toku podejrzewam ze wiekszosc chcacych brac udzial w tego typie zabawie bede miec juz w znajomych na psn, odpada wtedy sytuacja gdy zwyciezca zakladajacy nowe wyzwanie ma malo ludzi z forumka i zacznie sie lawina zapraszen do niego lub on sobie nie zyczy miec tylu znajomych , a by serio byla to forumkowa zabawa wyzwanie musi byc prywatne i dostep do niego tylko przez zaproszenie

 

oczywiscie do przedyskutowania

 

Panowie mamy juz 18 aktywnych urzestnikow i 168 pelnych prob, ogarniac przed swiatami, a nie siedziec przed konsola :P

Odnośnik do komentarza

Ja włączyłem od razu jak założyłeś i bite dwie godziny grałem :D Póki co siódmy jestem, ale spróbuję jeszcze co nieco poprawić, na samym pierwszym sektorze jestem w stanie sporo urwać, ale utrzymuję to maksymalnie do tego zakrętu z czerwonymi flagami. Trudno tak przejechać bezbłędnie całe kółko, zawsze prędzej czy później zaliczę jakiegoś klopsa.

Odnośnik do komentarza

btw wpadlem na pomysl, oczywiscie do dyskusji, co powiecie bym wyzwania zawsze ja zakladalem, a zwyciezca tylko podsylal mi na forumku PM wg schematu z pierwszego posta czyli jakie auto i jak ustawiona trasa, ma to dwa plusy:

1- unika sytuacji cwaniactwa gdzie zakladajacy wyzwanie jako czas bazowy(czyli ten pierwszy przy zakladaniu wyzwania) ustala jakis wysrobowany juz wczesniej czas, ja bym po prostu dostajac dane zrobil na szybko 1 przejazd z slabym czasem i wyslal zapro - wtedy kazdy startowal od zera i faktycznie mial 48h na bicie czasu

2- dzieki pierwszej turze ktora jest w toku podejrzewam ze wiekszosc chcacych brac udzial w tego typie zabawie bede miec juz w znajomych na psn, odpada wtedy sytuacja gdy zwyciezca zakladajacy nowe wyzwanie ma malo ludzi z forumka i zacznie sie lawina zapraszen do niego lub on sobie nie zyczy miec tylu znajomych , a by serio byla to forumkowa zabawa wyzwanie musi byc prywatne i dostep do niego tylko przez zaproszenie

 

oczywiscie do przedyskutowania

 

Panowie mamy juz 18 aktywnych urzestnikow i 168 pelnych prob, ogarniac przed swiatami, a nie siedziec przed konsola :P

 

Jestem za. Unikniemy ciągłego dodawania użytkowników i nadmiernego chaosu. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Heh, wyśrubowany poziom :P Po kilku próbach jestem daleko za innymi :D

Daleko? ;)

Ja po 6 probach 1,51 i nie mam pomysłu jak zniwelować 10 sek do pierwszego miejsca. Ta gra uswiadamia mi jak chu.jowy jestem w samochodowki, a wczesniej jakoś tego nie widzialem ;)

 

BTW piękna trasa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.