Skocz do zawartości

Unreal Tournament


UberAdi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Halloweenowy update do UT. Poza serią usprawnień dodali nowy wystrój Facing Worlds, nowe challange do grania w singlu, leader haty (rozumiem z tego, że to czapka która pojawia nam się na głowie kiedy mamy najlepszy wynik), dynie do zbierania które nie wiem co robią i trochę itemów o tematyce halloween.

Zo54mQH.jpg

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

jaka ta gra jest dobra jezus

 

wiadomo adi jak jest planowany dalszy rozwoj? kiedy z pre-alphy bedzie beta itp czy to taki projekt dla fanów i od nich w sumie zależy co tam wrzucą?

Dawno tam na ich forum nie zaglądałem, pierwotnie Q1 2016 miała być beta z tego co pamiętam.

I to wygląda tak, że Epic robi grę w swoim tempie, robią swoje własne mapy i wszystko inne a do tego swoje projekty może cały czas zgłaszać społeczność. Content od społeczności przechodzi kontrole jakości, ewentualnie Epic go trochę poprawia i wrzucają go do gry lub na Market tak jak w tej chwili 2 darmowe mapy zrobione przez graczy - Lea i Pistola.

Edytowane przez UberAdi
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
Epic Games i ESL poinformowali, że Unreal Tournament będzie kolejną oficjalnie wspieraną grą w najsłynniejszej lidze e-sportowej. Zapowiedź współpracy jest o tyle interesująca, że gra nadal jest w fazie testowej, i choć można w nią już teraz zagrać, to do finalnej wersji jeszcze daleka droga. Niemniej, tego typu produkcja świetnie nadaje się do rywalizacji pomiędzy profesjonalnymi graczami, więc decyzja jest bardzo dobra.
 
Z e-sportem najczęściej kojarzymy Counter-Strike’a, Dotę, LoLa, czy ostatnio też Hearthstone. Na szczęście fani „starej szkoły” już niedługo będą mogli podziwiać w akcji e-sportowców rywalizujących w następcę legendarnego już tytułu – Unreal Tournament jest kolejną oficjalnie wspieraną produkcją w lidze ESL.
 
 
Organizacja ogłosiła, że w bliskiej przyszłości w Europie i Ameryce Północnej ruszą rankingi i różnego rodzaju zawody, w których gracze zmierzą się w kilku różnych trybach. Wiemy na pewno, że wśród nich znajdą się tradycyjny Deathmatch oraz Capture the Flag. Pula konkurencji zostanie dobrana na podstawie sugestii graczy oraz samej popularności trybu. Twórcy gry oraz samo ESL liczą, że produkcja przyciągnie sporo graczy, a także widzów śledzących rozgrywki.
 
Wiemy też, że rozgrywki komentować ma Zaccubus, były gracz Unreal Tournament, który obecnie przygotowuje podsumowania najlepszych akcji z najnowszej części serii. Miejmy nadzieję, że UT, będący przedstawicielem nieco odstawionego na boczny tor gatunku arena shooter, sprawdzi się jako gra e-sportowa, a sami twórcy postarają się wydać pełną wersję jak najszybciej.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

ostatnio jakos czesto dołącza mnie do swietnie obstawionych meczy z niskim pingiem, albo coraz wiecej ludzi gra albo cos usprawnili w kodzie

Czyli szukasz gier przez quick play tak?

Warto wejść w find a match i tam wybrać Huba żeby mieć kontrolę gdzie będziesz grał. Jest np niemiecki z UTzone na którym mam ping 20. Był też polski przez chwilę ale chyba już nie hostują tych serwerów.

Odnośnik do komentarza

No jasne, https://www.unrealtournament.com/sztosik za darmo? To musi być PC :newell:

 

e: na marginesie to nie wiem czy ktoś ściągał silnik ue4, ale jest tam kilka prezentacji co absolutnie niszczą to co widzieliście do tej pory, szczególnie ta w jaskini, nie wierzyłem, że coś takiego może mi się wyświetlać na tv i do tego mogę się w tym świecie poruszać, polecam sprawdzić

Edytowane przez teddy
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...