Skocz do zawartości

Amiibo - temat ogólny


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Uznałem ze taki temat może nam sie przydać do dyskusji na temat amiibo, czyli jakie macie, jakie planujecie kupic, jak je wykorzystujecie oraz wszelkiego rodzaju nowinkami z nimi zwiazanymi bo moze ktos tutaj je kolekcjonuje.

 

Moze nie wszyscy wiedza ale Nintendo wypuszcza kolejne serie amiibo w tym Shulk, Lucario oraz postacie z gier z Gamecube'a a w przyszlosci sa planowane nastepne. Zastanawiam sie czy w przyszlych grach posiadanie amiibo bedzie mialo jakis wiekszy wplyw na gameplay? Moze majac Shulka i grajac w xenoblade chronicles X bedziemy w stanie zrobic cos czego gracz bez tej figurki nie bedzie mogl zrobic?

 

Smieszny rowniez fakt, w ameryce Shulk - 1000$

W UK - 40-50 funtów.

 

Wydaje mi sie ze w przyszlosci niektore figurki moga miec limitowany nakład i popyt moze niestety wplywac na skoki cen.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Troche dobrych informacji mozna znalesc na Reddit

 

n.p. AMA z pracownikiem Nintendo, ktory mowi ze figurki ktore juz ciezko dostac powroca

http://www.reddit.com/r/amiibo/comments/2rgfte/nintendo_rep_inperson_miniama_answers_thanks/

 

Takze według praw w Ameryce musza podawać daty ostatniej produkcji wiec można zobaczyć

http://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/11021

 

Ostatnio kupilem se Villager, w sklepie umnie jeszcze maja 2x Marth z 3x Mac i Diddy Kong, te o ktore cala Ameryka sie zabija 

Odnośnik do komentarza

Mam tą parkę

 

87e8d2ee302ff538med.jpg

 

 

i planuje kolejne ;)

 

Na ten moment najbardziej interesuje mnie jeszcze Samus i Mega Man. Marzy mi się także słodki Capitan Toad.

Ogólnie bardzo lubię wszystkie postacie z gier Nintendo lecz niektóre figurki ammibo zrobili w trochę dupnych dynamicznych pozach, co skutkuje niechęcią do zakupu niektórych bohaterów np. Link, a i z tego co widzę, Toon Linka także zrobili w gównianej pozie. Dla takich postaci przydałaby się większa epickość taka, jaką zastosowali w przypadku Samus czy Martha. Nie mówię, że takie dynamiczne przedstawienie postaci jest mega złe jednakże, do jednych pasuje bardziej, do drugich troszkę mniej. Lecz biorąc pod uwagę w jakiej grze postacie amiibo debiutują i grają główną role, to zrozumiałe. Powinni jednak bardziej to zrównoważyć według mnie. Takie Donkeje za(pipi)iści wyglądają w takich dynamicznych pozach, Linki już mniej. Dla nich powinni zastosować coś bardziej epickiego.

Wracając do zaprezentowanego przeze mnie zdjęcia.

Jak widzicie, figurki zawiesiłem sobie w blistrach na ścianę. Pierwotnie miałem wykorzystać je w Mario Kart 8 i Super Smashu, ale stwierdziłem, że tak świetnie się prezentuj i na razie będą robić jako ozdoba i ten tego,............. kapitał dla potomności ^^.

Kończąc mój wywód. Amiibo to świetny pomysł. Figurki fajowo sprawdzają się jako dodatek do gier oraz wspaniale wyglądają na półce czy biurku ewentualnie na ścianie w blistrze ^^. Bo powiedzmy sobie szczerze. Któż z nas(fanów Niny) nie chciał mieć całej wesołej brygady Nintendo. Teraz mamy taką możliwość, nic tylko brać - używać, podziwiać, co kto woli :)

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

No i teraz Lucario w USA bedzie dostepny tylko w Toys R Us i ceny ida w gore, licytuja sie po 100$, rzucaja na to jak dzikusy a przeciez moga z EU albo JP zamowic TO SAMO tylko ze inny napis na opakowaniu. Ja wiem ze sa na swiecie kolekcjonerzy, wiem ze czasami niektore rzeczy siegaja absurdu ale to ze kod kreskowy bedzie inny i odrazu cena jest 10x wieksza to jakies nie porozumienie.

 

Ja tam sobie sprowadze Shulka z Japonii i watpie zeby sie czymkolwiek roznil.

Odnośnik do komentarza

Podobnie to by było, jak byś 2 zł przepłacił, a tu przepłaciłeś 20 zł i nabiłeś statki Japońcom, zamiast wspierać nasz pizdow.ty rynek. Betoniarstwo w takich sprawach nigdy się widzę niezmienni, co u niektórych. Ludzie wolą ślepo przepłacać i dalej brać za granicy - ja pier do l e.

Bez obrazy oczywiście, wyraziłem tylko swoje zdanie, ale takie postępowanie wku..ia mnie maksymalnie. Bo rozumiem sprowadzać rzeczy których u nas niema, ale kupować takowe towary, które są na naszym rynku ogólnie dostępne i jeszcze do tego przepłacać :frog: merrrmolada będzie, a nie Nintendo Polska.

Odnośnik do komentarza

Podobnie to by było, jak byś 2 zł przepłacił, a tu przepłaciłeś 20 zł i nabiłeś statki Japońcom, zamiast wspierać nasz pizdow.ty rynek. Betoniarstwo w takich sprawach nigdy się widzę niezmienni, co u niektórych. Ludzie wolą ślepo przepłacać i dalej brać za granicy - ja pier do l e.

Bez obrazy oczywiście, wyraziłem tylko swoje zdanie, ale takie postępowanie wku..ia mnie maksymalnie. Bo rozumiem sprowadzać rzeczy których u nas niema, ale kupować takowe towary, które są na naszym rynku ogólnie dostępne i jeszcze do tego przepłacać :frog: merrrmolada będzie, a nie Nintendo Polska.

 

Jak zapytalem w moim sklepie kiedy beda mieli Shulka to uslyszalem "Wyprzedany, z tego co wiem Polska dostala raptem kilka sztuk". To skad mam wziac skoro przy zapytaniu o pre order uslyszalem ze i tak prawdopodobnie beda anulowane?

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

No to sobie odpowiedziałes. Sorry ale to dystrybutor ma zabiegac o moja kase, a nie ja o ich łaske. I tak wspieram rynek kupujac gry na Wii U nie na allegro tylko w Ultimie, Robsonie itp. Chce miec Shulka a nie chce zostac z reka w nocniku i cenami po 50 funtow na ebayu.

Odnośnik do komentarza

@Velius spoko, forumowymi fuflami dalej możemy być, a a a, a byliśmy? ^.- 

Prawda jest taka, że niekiedy wole się pospierać  wyrażając swoje nie raz kontrowersyjne zdanie, niż lizać sobie dupki nawzajem i słodzić lukrem.

Na przyszłość tylko radze, aby obczaić więcej sklepów, a nie tylko jeden, góra dwa, bo można się pozytywnie zdziwić niektórymi ofertami i to w Polszy :) Pozdro. 

Odnośnik do komentarza

Toć nie moja. Wyslalem prosbe o anulowanie zamowieni a z tego japonskiego sklepu. Dziwny to sklep bo po pierwsze nie ma przycisku cancel, nie lubia jak ktos anuluje zamowienie, jak nie jest to pre orer to aby anulowac zamowienie musisz zaplacic 10% jego wartosci, pre ordery do 7 dni od premiery tez 10%, jak wiecej do premeiry to anulowanie gratis.

 

Napisalem maila ze anuluje a oni mi odpisali ze mam podac powod oraz czy zdaje sobie sprawe ze to oznacza ze prawdopodobne ze juz nigdy nie bede mogl u nich tego zamowic bo mi wprowadza restrykcje....lol

Odnośnik do komentarza

@Velius, to może już nie anuluj i nie rób sobie problemu. Towar przyjdzie i później pokażesz im faka - niech się bujają z takim podejściem do klienta. A na przyszłość będziesz się bardzie rozglądał po naszym podwórku.

 

Stajenka wiem, że nie twoja. Gdyby była twoja, to bym był bardziej wyrozumiały ;)

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...